Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:25:08

witam
chciałam zamowic sobie podkład z Avonu PODKŁAD ROZSWIETLAJACY-ANTYSTRESOWY
ale nie wiem jaki kolor, zawsze kupuje podkłady w nazwie naturalne albo jakis bez czasami wydaje sie za ciemny, wstawie wam zdjecie na dole. Pomozcie



kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:28:53

Ale jak mamy Ci doradzić? Nawet zdjęcia swojego nie wstawiłaś, skąd mamy wiedzieć, jak odcień będzie Ci pasował?

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:35:00

ja go kiedys uzywalam bardzo bardzo dawno temu, z tego co pamietam to nawet niezle krył , ale twarz sie świeciła i dlugo sie nie utrzymywał na buzi, splywal po pewnym czasie. A jak niby mamy Ci doradzic w doborze odcienia...? Ja zawsze testuje odcienie na szyji



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-28 10:38 przez netka20.

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:35:36

Używam innego podkładu z Avonu - extralasting - zawsze kupowałam nude i zawsze było ok, ale 2 czy 3 ostatnie opakowania były wyraźnie ciemniejsze niż poprzednie i w końcu kupiłam ivory, czyli tak jak tu najjaśniejszy w palecie i też jest za ciemny, a nie jestem bardzo blada. Nie wiem co oni pokombinowali, podbijają rynek afrykański, czy co?

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:37:10

Ja osobiście nie lubię avonu i sama nie kupiłabym podkładu z gazety, którego nie mogę przed kupnem zobaczyć, dobrać odcień czy przetestować jak się sprawdza na mojej skórze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-28 10:37 przez Marteczka91.

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:40:46

jedno z najlepszych pytań na szafie- jaki kolor podkładu będzie dla mnie idealny :/ a potem chodzą marchewki po ulicach... za nic w świecie nie kupiłabym podkładu zupełnie w ciemno i kierowana poradami kogoś kto mnie na żywo nie widzi.
Autorko: są odcienie, tony, konsystencje itp. nie ma możliwości na odległość dobrze doradzić kolor podkładu.
pozdrawiam

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:45:52

chodzi mi o to ktory odcin bedzie najbardziej naturalny.(tak jak w pytaniu na górze) ktory jasny ktory ciemny, nie chce zeby ktos wybieral mi podkladu

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:47:33

Cytat
Mellody87
jedno z najlepszych pytań na szafie- jaki kolor podkładu będzie dla mnie idealny :/ a potem chodzą marchewki po ulicach... za nic w świecie nie kupiłabym podkładu zupełnie w ciemno i kierowana poradami kogoś kto mnie na żywo nie widzi.
Autorko: są odcienie, tony, konsystencje itp. nie ma możliwości na odległość dobrze doradzić kolor podkładu.
pozdrawiam

Zgadzam się. Ciężko jest coś doradzić nie widząc tej osoby. Zresztą ja bałabym się zaryzykować i nie kupiłabym podkładu z katalogu. Mimo, że uwielbiam kosmetyki Avon i dużo ich zamawiam to wszystkie kolorowe kosmetyki do twarzy wolę kupić w sklepie z możliwością sprawdzenia czy mi pasuje.

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:48:21

Cytat
Marteczka91
Ja osobiście nie lubię avonu i sama nie kupiłabym podkładu z gazety, którego nie mogę przed kupnem zobaczyć, dobrać odcień czy przetestować jak się sprawdza na mojej skórze.

Zawsze możesz poprosić konsultantkę o próbkę , niektóre podkłady są dostępne w próbkach takich jak np. kremy dają czasami w drogerii.


Co do podkładu ja też używałam go ale miałam za jasny więc nie pomogę...

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:49:37

nie rozumiem jakiej oczekujesz od nas pomocy, ale już pomijając to, nie polecam tego podkładu.

tani nie jest, ale do podkładu idealnego mu daleko. jeśli masz cerę z problemami i potrzebujesz zamaskowania niedoskonałości to nie polecam. ja nim tylko wyrównuję koloryt, nie potrafi nawet delikatnie zamaskować cieni pod oczami. znika po kilku godzinach, a jeszcze w dodatku świeci się po nim twarz.

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:50:10

najbardziej naturalny jest nude:)

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:52:06

ja kiedyś używałam...całkiem dobrze krył ale tylko na chwilę, później spływał i uznałam że nie nadaje się do mojej mieszanej cery bo jak tylko mi się czoło lekko przetłuściło to fluid łączył się w jedną kreskę i wyglądałam jak idź stąd i nie wracaj :P

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 10:54:41

Mam go, kompletnie nie dla mnie. Buzia się po nim świeci jak psu... to nie efekt rozświetlenia. Nakładałam delikatnie, gąbeczką i po jakimś czasie beznadziejnie spływa.

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 11:01:41

używałam go i nie polecam. pomarańczowieje na twarzy jak i w buteleczce. nie wtapia się w skórę, robi maskę.

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

kto używał tego podkładu?

28 sty 2014 - 11:04:23

lubię kosmetyki z AVON ale ten podkład jest do niczego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cień do powiek