Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

najlepszy podkład do twarzy

25 sty 2021 - 11:50:45

Cytat
robin27

Ja raz w strefie bezcłowej kupiłam sobie Estee Lauder Double Match i przepadłam... jest naprawdę dobry. Dałam gdzieś 160 zł...a le w sumie starczył na długo. Odłożyłam już fundusze na nowy, na szczęście widzę, że w takim Notino można go już nieco taniej dostać :D a zatem może nie zostanę bankrutem.
Mega kryje ( i na długo) jeszcze wyjściowa wersja tego podkładu, ale ją się powinno stosować tylko na specjalne okazje, bo z powodu tego mocnego krycia skóra aż tak dobrze nie oddycha. Przy codziennym nakładaniu go na twarz można by zatkać sobie pory

To na pewno świetna inwestycja, a jak trafisz fajną promocję to na notino cena może pozytywnie zaskoczyć ;-) Dobry podkład to podstawa, tak powtarza moja kosmetyczka ;-)

No właśnie już tam zerkałam i nawet teraz cena nie jest zła, będę pewnie polować na promocję. Ja byłam z tego podkładu mega zadowolona... Tak czy siak, zawsze staram się i tak mieć ze 2 podkłady "na posterunku", zazwyczaj jeden droższy, drugi tańszy i jakoś używać naprzemiennie w zależności od okoliczności ;-)

najlepszy podkład do twarzy

30 kwi 2021 - 13:37:13

To zależy od skóry. Ja niestety mam dość suchą, a ponadto z przebarwieniami i tendencją do trądziku... Komercyjne kosmetyki mi nie służą, bo niestety średnio moja skóra po nich wyglądała. Teraz stosuje podkłady od Couleur Caramel (https://couleurcaramel.pl/naturalne-podklady-do-twarzy) no i jest ogromna różnica...

najlepszy podkład do twarzy

13 maj 2021 - 18:16:14

Ja od lat kupuję tani max factor lasting i nie żałuję

najlepszy podkład do twarzy

16 maj 2022 - 14:24:54

Ja ostatnio kupiłam podkład Estee Lauder w drogerii internetowej Glowskin i jest genialny! Zapłaciłam mniej niż w innych sklepach i przesyłka przyszła w dwa dni. Polecam!

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

najlepszy podkład do twarzy

17 sty 2023 - 12:39:20

Moim zdaniem duże znaczenie tutaj ma nałożenie różu. Polecam róż w kremie.Daje naturalniejszy efekt niż róż w kamieniu, poza tym łatwiej tutaj o odpowiednie dozowanie produktu (można go rozsmarować delikatnie na twarzy). Bardzo ładnie w takim makijażu wygląda również nałożenie odpowiedniego rozświetlacza na twarz. Do ust polecam tint https://www.cocolita.pl/tint-do-ust - wygląda naturalnie i jednocześnie wytrzymuje długie godziny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-24 14:18 przez dorissms.

najlepszy podkład do twarzy

22 paź 2023 - 14:47:22

To ja tutaj jeszcze dorzucę bazę-serum Wonder Match z Eveline. Jako baza przedłuża trwałość makijażu a jako serum to nawilża i jeszcze ma SPF 20 :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak odcień podkładu Estee lauder