Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

najlepszy podkład do twarzy

06 maj 2020 - 17:55:10

Moim zdaniem to nie sprawdza sie bardzo dobrze ale jest wystarczajacy :)

najlepszy podkład do twarzy

19 maj 2020 - 13:36:17

a znacie coś rozświetlającego? nie chce matu.. chce bardziej coś nawilżającego niż takie typowe matowe i suche wykończenia?

najlepszy podkład do twarzy

27 maj 2020 - 10:14:39

podkład z AA? ma ekstrakty owocowe jeszcze w środku. dzisiaj na sobie go testuję i chyba wybrałam za ciemny, a jaśniejszego już nie widziałam ;/

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy podkład do twarzy

30 lip 2020 - 12:55:24

W lecie nie przepadam za mocnym makijażem. Zreszta w gorące dni ten makijaż nie za bardzo leży na mojej skórze. Skóra się poci,tak wiec make up po prostu mi spływa. Poza tym skóra nie oddycha i jak mam na sobie cover, to wyskakuja mi pryszcze.
Znacznie lepiej sprawdzają sie u mnie takie kosmetyki mineralne:
<moderacja>

Które z jednej strony nie zatykają skóry, a z drugiej strony daja dobre krycie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-03 16:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

najlepszy podkład do twarzy

05 wrz 2020 - 10:25:29

Ja miałam na swojej studniówce Lasting Finish Breathable i byłam zadowolona z wyglądu mojej skóry w sumie przez całą noc. Po paru godzinach świeciła mi się strefa T ale przypudrować się 2 razy w ciągu nocy to nie jest duży problem ;)
Na co dzień znacznie lepszy wydaje mi się jednak podkład Always Fabolous. Szczególnie, ze ma w sobie dobry filtr, który chroni przed słońcem. Polecam kupowac w sklepach internetowych https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy/bourjois-always-fabulous-24h-podklad-do-twarzy-210-vanilla-30ml Podkład stacjonarnie jest zwykle w znacznie wyższej cenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-16 11:13 przez jumkaa.

najlepszy podkład do twarzy

26 lis 2020 - 18:11:12

Ja od dłuższego czasu jestem fanką True Match Loreal'a. Tylko zmieniam odcienie bo w zimie moja skóra jest zdecydowanie bardziej blada niż latem. Sprawdź może u Ciebie też się sprawdzi.

najlepszy podkład do twarzy

10 gru 2020 - 13:50:18

Mam skórę mieszaną skłonna do przetłuszczania się, niestety większość podkładów pogorszała stan mojej cery, zapychając pory. Przesłam na kremy BB - mają zazwyczaj lżejszą konsystencje, nie uczulają, nawilzają i poprawiają kolor skóry

najlepszy podkład do twarzy

10 gru 2020 - 14:15:02

Cytat
Agricola78
Mam skórę mieszaną skłonna do przetłuszczania się, niestety większość podkładów pogorszała stan mojej cery, zapychając pory. Przesłam na kremy BB - mają zazwyczaj lżejszą konsystencje, nie uczulają, nawilzają i poprawiają kolor skóry

Moja wizażystka z którą współpracuje radzi żeby, jak potrzebujesz większego krycia, zmieszać krem BB z odrobiną podkładu, który twoja skóra toleruje. Na pewno makijaż wtedy dłużej wytrzyma.

najlepszy podkład do twarzy

14 gru 2020 - 11:20:28

Cytat
Agricola78
Mam skórę mieszaną skłonna do przetłuszczania się, niestety większość podkładów pogorszała stan mojej cery, zapychając pory. Przesłam na kremy BB - mają zazwyczaj lżejszą konsystencje, nie uczulają, nawilzają i poprawiają kolor skóry

Miałam podobny problem, stosuję krem BB Misha https://www.notino.pl/missha/m-perfect-cover-krem-bb-z-wysok-ochron-uv/ - jak dla mnie najlepszy krem BB - poprawia koloryt skróry i ma dobry efekt kryjący

najlepszy podkład do twarzy

14 gru 2020 - 15:07:54

Cytat
Joginka_W

Mam skórę mieszaną skłonna do przetłuszczania się, niestety większość podkładów pogorszała stan mojej cery, zapychając pory. Przesłam na kremy BB - mają zazwyczaj lżejszą konsystencje, nie uczulają, nawilzają i poprawiają kolor skóry

Miałam podobny problem, stosuję krem BB Misha https://www.notino.pl/missha/m-perfect-cover-krem-bb-z-wysok-ochron-uv/ - jak dla mnie najlepszy krem BB - poprawia koloryt skróry i ma dobry efekt kryjący

Joginka_W a możesz powiedzieć jak z kolorem? Ja zawsze używam najjaśniejszego, czy ten pierwszy kolor jest dla porcelanowych cer? Jakiego odcienia Ty używasz?

najlepszy podkład do twarzy

15 gru 2020 - 12:08:43

Z kolorem trzeba uważać, Azjatki mają bzika na pukncie wybielania twarzy, więc raczej w kierunku ciemniejszych odcieni. Więc ja w lecie używam najciemniejszego 27 Honey Beige, w zimnie 25 aby nie wyglądać jak kościotrup :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-15 12:09 przez Joginka_W.

najlepszy podkład do twarzy

16 gru 2020 - 16:10:39

Cytat
Joginka_W
Z kolorem trzeba uważać, Azjatki mają bzika na pukncie wybielania twarzy, więc raczej w kierunku ciemniejszych odcieni. Więc ja w lecie używam najciemniejszego 27 Honey Beige, w zimnie 25 aby nie wyglądać jak kościotrup :D

Tego się właśnie obawiałam. Zacznę wiec od najjaśniejszego, bo mamy niby zimę i słońca nie widziałam już dawno;-( więc moja skóra nie miała się gdzie jeszcze opalić.

najlepszy podkład do twarzy

20 sty 2021 - 13:22:05

Ja raz w strefie bezcłowej kupiłam sobie Estee Lauder Double Match i przepadłam... jest naprawdę dobry. Dałam gdzieś 160 zł...a le w sumie starczył na długo. Odłożyłam już fundusze na nowy, na szczęście widzę, że w takim Notino można go już nieco taniej dostać :D a zatem może nie zostanę bankrutem.
Mega kryje ( i na długo) jeszcze wyjściowa wersja tego podkładu, ale ją się powinno stosować tylko na specjalne okazje, bo z powodu tego mocnego krycia skóra aż tak dobrze nie oddycha. Przy codziennym nakładaniu go na twarz można by zatkać sobie pory

najlepszy podkład do twarzy

21 sty 2021 - 13:15:12

Cytat
ellamaria1
Ja raz w strefie bezcłowej kupiłam sobie Estee Lauder Double Match i przepadłam... jest naprawdę dobry. Dałam gdzieś 160 zł...a le w sumie starczył na długo. Odłożyłam już fundusze na nowy, na szczęście widzę, że w takim Notino można go już nieco taniej dostać :D a zatem może nie zostanę bankrutem.
Mega kryje ( i na długo) jeszcze wyjściowa wersja tego podkładu, ale ją się powinno stosować tylko na specjalne okazje, bo z powodu tego mocnego krycia skóra aż tak dobrze nie oddycha. Przy codziennym nakładaniu go na twarz można by zatkać sobie pory

Potwierdzam, Estee jest dobry, ale do tanich nie należy. Myślę, że można też taniej dostać fajny podkład, u mnie się sprawdza Bourjois Air Mat, a kosztuje 3-4 dyszki w Internecie

najlepszy podkład do twarzy

22 sty 2021 - 09:09:16

Cytat
ellamaria1
Ja raz w strefie bezcłowej kupiłam sobie Estee Lauder Double Match i przepadłam... jest naprawdę dobry. Dałam gdzieś 160 zł...a le w sumie starczył na długo. Odłożyłam już fundusze na nowy, na szczęście widzę, że w takim Notino można go już nieco taniej dostać :D a zatem może nie zostanę bankrutem.
Mega kryje ( i na długo) jeszcze wyjściowa wersja tego podkładu, ale ją się powinno stosować tylko na specjalne okazje, bo z powodu tego mocnego krycia skóra aż tak dobrze nie oddycha. Przy codziennym nakładaniu go na twarz można by zatkać sobie pory

To na pewno świetna inwestycja, a jak trafisz fajną promocję to na notino cena może pozytywnie zaskoczyć ;-) Dobry podkład to podstawa, tak powtarza moja kosmetyczka ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak odcień podkładu Estee lauder