Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

14 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

najlepszy podkład do twarzy

26 kwi 2016 - 22:20:31

Bourjois Air Mat :) Na niego nawet pudru nie nakładam. A buzia matowa od rana do wieczora :)

najlepszy podkład do twarzy

26 kwi 2016 - 22:56:21

Ja mam swój ukochany L'oreal True Match, na moje niedoskonałości nie ma nic lepszego! Kiedyś używałam z Revlona, taki dający efekt photoshopa i krycie było świetne, ale po pewnym czasie bardzo popsuła mi się skóra, bo on mocno wysuszał. Stawiam teraz raczej na nawilżające kosmetyki niż matujące.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy podkład do twarzy

27 kwi 2016 - 18:26:00

Cytat
maristka
Zaletą SuperStay 24h jest to, że nie robi maski na twarzy.
to rzadkość że trwały i nie robi maski, a myślisz że sprawdzi się na tłustej cerze?

najlepszy podkład do twarzy

27 kwi 2016 - 19:48:31

Myślę, że tak. Rrzed nałożeniem podkład warto przetrzeć twarz chusteczka, żeby zebrać sebum. Jak to jeszcze będzie mało to polecam bazę pod podkład.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy podkład do twarzy

27 kwi 2016 - 21:49:41

ja chciałabym podkład , który nie osadza się w zmarszczakch pod ocami-nie mogę tego wyeliminować.poza tym mamnie rowny koloryt cery...


Cytat
KingaPrzybyl
Cytat
maristka
Zaletą SuperStay 24h jest to, że nie robi maski na twarzy.
to rzadkość że trwały i nie robi maski, a myślisz że sprawdzi się na tłustej cerze?
gdyby ten Twoj podkład był jeszcze do tego matowy to byłby chyba cud ! :D

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy podkład do twarzy

03 maj 2016 - 12:41:42

Cytat
blondgrzywka
gdyby ten Twoj podkład był jeszcze do tego matowy to byłby chyba cud ! :D
ja już go używam i efekt wykończenia jest taki lekko matowy - satynowy

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

najlepszy podkład do twarzy

04 maj 2016 - 15:19:50

MOge polecić Wam teraz podkład Vichy Dermablend Korekta 3D.Zwłaszcza jesli same poszukujcie naprawde dobrze kryjącego podkładu. Dla mnie to najlepsze rozwiazanie, do tego na pewno też zawsze mozecie liczyć ze te 9h spokojnie nie musicie poprawiać podkładu, pudrowac. To jeden z tych podkładów dzieki którym wreszcie doskonale poradzimy sobie z przebarwieniami czy trądzikiem.

najlepszy podkład do twarzy

09 maj 2016 - 21:40:30

Cytat
blondgrzywka
ja chciałabym podkład , który nie osadza się w zmarszczakch pod ocami-nie mogę tego wyeliminować.poza tym mamnie rowny koloryt cery...
Kup ten SuperStay 24, nie jest to jakiś majątek i przetestuj. Nie powinien podkreślać zmarszczek.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy podkład do twarzy

05 lip 2016 - 12:26:39

Duży wybór fajnych podkładów i pudrów znalazłam w sklepie Coletia.eu. Mają bardzo dobre, ekskluzywne wyroby amerykańskie i azjatyckie (m.in. japońskie). Już drugi raz kupiłam tutaj serum do rzęs Lilash, które pozwoliło mi poprawić kontur oczu, właściwie naturalnie. To jest serum, które odbudowuje naturalnie rzęsy. Warto stosować, jeżeli bardzo często robisz mocny makijaż.

najlepszy podkład do twarzy

05 lip 2016 - 13:08:06

To chyba każdy musi wybrać sobie sam.

najlepszy podkład do twarzy

05 lip 2016 - 13:17:04

z czystym sumieniem polecam podkłady z Artistry, dla mnie nie ma lepszego, cena adekwatna do jakości i wydajności, dla mnie nie ma minusów a zaznaczam mam problematyczną cerę...jak coś to mogę doradzić który dla kogo...

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

najlepszy podkład do twarzy

24 maj 2017 - 12:56:04

Ja teraz kupiłam sobie podkład z boujrois healthy mix. Też ma dobry skład, więc przetestuję, jak się u mnie sprawdza.

najlepszy podkład do twarzy

19 cze 2017 - 13:13:54

Moimi ulubionymi podkładami są te z yves rocher. Mam trzy :D uwielbiam je, są lekkie, nie zapychają mi cery, nic na skórze mi się nie dzieje - mam wrażliwą i suchą cerę. Niektóre podkłady wysuszają mi cerę, albo wyskakują mi po nich pryszcze... sprawdził się u mnie też super stay 24, ale pod niego muszę używać nawilżającej bazy pod podkład, bo lubi wysuszać. Za to kolor idealny zimą, kiedy moja cera jest blada.

najlepszy podkład do twarzy

28 lip 2017 - 13:11:21

Warto poczytać o podkładach trochę inaczej, niż zazwyczaj - czyli nie o kolorach i odcieniach, ale o zasadzie działania, składzie itp.
http://eco-nomics.pl/podklady-na-twarz/
Czasem warto dodać jeszcze specjalną bazę pod podkład, która pełni funkcję matującą i sprawi, że cera będzie matowa cały dzień, bez tak niechcianego efektu błyszczenia w niektórych partiach. Warto dobrać podkład idealnie do typu swojej cery, ponieważ jest to w zasadzie najważniejszy kosmetyk stosowany w makijażu codziennym.

najlepszy podkład do twarzy

28 lip 2017 - 13:34:24

fajne . na pewno je ku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaz do łososiowej sukienki