Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

najlepszy podkład do twarzy

10 mar 2016 - 21:18:10

Ja używam podkładu rozświetlającego firmy ARTDECO. Super kryjący i trwały. Nie wiem czy można go dostać w drogeriach, bo zamawiam go zawsze ze strony <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 13:12 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy podkład do twarzy

11 mar 2016 - 12:59:51

Kiedyś używałam Colorstay Revlona, ale zastygał na twarzy jeszcze zanim zdążyłam go porządnie rozprowadzić i niestety wysuszał cerę. Za to dobrze krył. Teraz używam podkładu kryjącego od Bielendy make up akademie i raczej nawilża cerę, nie wysusza, krycie ma dobre i trwałość też, ale jeżeli zależy nam na przedłużonej trwałości makijażu, to i tak konieczny będzie utrwalacz.

najlepszy podkład do twarzy

11 mar 2016 - 13:28:01

Ja polecam podkład Estee Lauder lub Clinique:) a jeśli chodzi o pudry, to bardzo fajny jest Creme puff firmy Max Factor :)

najlepszy podkład do twarzy

11 mar 2016 - 13:53:25

mój ulubiony revlon colorstay,też mam cerę mieszaną i jak dla mnie jest świetny!!!

najlepszy podkład do twarzy

11 mar 2016 - 15:45:12

Cytat
Diana__172
Najlepszy podkład jest z Revlon Colorstay. Kryje wszystko co nam zawadza i ładnie matuje. Do tego puder prasowany również Revlon i idealny macik.
Oczywiście trzeba co jakiś czas poprawić ale jak dla mnie są to najlepsze kosmetyki a przetestowałam już ich bardzo dużo od tych najtańszych po najdroższe np. Channel, Lancome...
Revlon nie tworzy żadnych smug i ma bardzo ładne odcienie przystosowujące się do koloru buzi;)

Dołączam się do opinii.
Revlon nie ma sobie równych, poczytaj opinie na wizażu i innych serwisach:)
Idealne krycie i przede wszystkim trwałość wiele godzin. Kiedyś poprawiałam makijaż 2-3 razy dziennie teraz nie poprawiam w ogóle.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy podkład do twarzy

17 mar 2016 - 17:16:03

Polecam Ci podkład z Yves Rocher do cery mieszanej

najlepszy podkład do twarzy

18 mar 2016 - 14:20:40

Cytat
Symetryczna85
Kiedyś używałam Colorstay Revlona, ale zastygał na twarzy jeszcze zanim zdążyłam go porządnie rozprowadzić i niestety wysuszał cerę. Za to dobrze krył. Teraz używam podkładu kryjącego od Bielendy make up akademie i raczej nawilża cerę, nie wysusza, krycie ma dobre i trwałość też, ale jeżeli zależy nam na przedłużonej trwałości makijażu, to i tak konieczny będzie utrwalacz.

revlon to nadaje sie na wieksze wyjscia, gdzie trzeba miec mocny make up, a ten podkład z bielendy kupiłam jakos tez na promocji i na codzien jest bardzo fajny, lekki i matujacy

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy podkład do twarzy

18 mar 2016 - 16:44:54

healthy mix z bourjous :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

najlepszy podkład do twarzy

30 mar 2016 - 21:06:08

U mnie tez Bielenda- lekka, wydajna, do tego skora nie jest przesuszona ( a tak mialam po revlonie), nie wyskakuja zadne krostki a takie przeboje mialam z innymi podkladami

najlepszy podkład do twarzy

30 mar 2016 - 21:21:11

Ja polecam Estee Lauder Double Wear Stay in Place. Najlepszy podkład jaki miałam do tej pory... i najdroższy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 21:22 przez jedrzejowaa.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy podkład do twarzy

08 kwi 2016 - 20:56:44

Witam
Mam takie pytanie, sprawdzałam w drogerii i podkład GOLDEN ROSE KREM BB CREAM BEAUTY BALM kolor 04-MEDIUM idealnie pasuje do mojej cery.
Znalazłam taki na allegro:
<moderacja>

Chciałabym zamówić go na allegro i dobrać do niego puder również z GOLDEN ROSE ale czy mogę kierować się numerem z oznaczenia. Znalazłam taki:
<moderacja>

Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 13:07 przez moderator.

najlepszy podkład do twarzy

20 kwi 2016 - 20:16:03

kupiłam SuperStay 24 h i dla mnie jest hitem, fajna konsystencja, nie rozpływa się po całym dniu, ładnie matuje.

najlepszy podkład do twarzy

20 kwi 2016 - 20:32:34

Też mam cerę mieszaną i u mnie sprawdza sie połączenie podkładu DREAM MATT MOUSE i pudru sypkiego z inglota :) 8 godzin spokojnie bez poprawek :)

najlepszy podkład do twarzy

20 kwi 2016 - 20:42:21

Dla mieszanej i tlustej tylko double wear estee lauder, zaden inny serce

najlepszy podkład do twarzy

26 kwi 2016 - 22:08:35

Zaletą SuperStay 24h jest to, że nie robi maski na twarzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blogerki-kto to jest? zdjęcia