Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

operacja oczu

9 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

najlepszy podkład do twarzy

19 maj 2015 - 19:45:53

Ja się skusiłam i kupiłam za "namową" vlogerek podkład bourjois healthy mix, jest ok, dobrze kryje i jest trwalszy w porównaniu z moimi poprzednimi podkładami.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy podkład do twarzy

22 cze 2015 - 18:40:00

Ja uzwyam AA ale to zimą. teraz stawiam na lekki, naturalny makijaż i najlepiej moim zdaniem sprawdza się krem BB. Ostatnio trafiłam na SKin79 z korei <moderacja> i chyba go sobie zamówię. Już nie raz słyszałam, ze te wszystkie koreańskie kosmetyki są najlepsze dla cery i coraz więcej kobiet je używa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 13:13 przez moderator.

najlepszy podkład do twarzy

14 sie 2015 - 22:23:53

hej, potrzebuję waszej pomocy :) Obecnie używam podkładu Loreal Infallible 24h w kolorze 125 Natural Rose, jednak chciałabym przetestować podkład Loreal True Match, jaki kolor będzie odpowiednikiem 125 Natural Rose ? Dziękuję z góry za odpowiedź ;)

najlepszy podkład do twarzy

17 wrz 2015 - 08:57:32

Podkładów na rynku jest bardzo dużo, każda z nas jak widać ma swoje przekonania w tym temacie, po każda z nas ma inną skórę.
Jeśli chodzi o moją opinię, to niezrównanym podkładem, który nie zastąpiłabym żadnym innym jest TEINT IDÉAL od VICHY - <moderacja>
Bardzo ładnie rozświetla, posiada idealną konsystencję, nie zapycha porów, nie ciemnieje na twarzy i nie spływa. Ma w nazwie Ideal nie bez powodu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 13:13 przez moderator.

najlepszy podkład do twarzy

24 wrz 2015 - 18:56:35

puder mineralny z lily lolo - kocham! :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

najlepszy podkład do twarzy

28 wrz 2015 - 12:08:37

Ostatnio kupiłam superstay better skin z maybelline, bardzo fajny, dobrze kryje i poprawia stan cery. Znacie?

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy podkład do twarzy

15 paź 2015 - 08:32:19

Też niedawno sie na niego skusiłam. Mam suchą skórę, a on z zapowiedzi miał nawilżać i nie obciążać i tak faktycznie jest. Pierwszy z podkładów do którego nie muszę dodawać kremu ;) No i ta paletka kolorystyczna z 6 kolorami. To tez ogromny plus w moim wypadku. Na pewno wart zakupu


zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

najlepszy podkład do twarzy

18 paź 2015 - 10:20:35

Też tak uważam, od około 3 tygodni używam i jest naprawdę fajny. Kryje nieźle, nawilża, dobrze się nakłada i jest wydajny. Chyba zostanie ze mną na dłużej ;) A Ty stosujesz go od dawna? Naprawdę redukuje niedoskonałości? Ja jeszcze za krótko stosuję, żeby móc coś na ten temat powiedzieć.

najlepszy podkład do twarzy

02 lis 2015 - 16:23:37

osobiście nie uzywałam, ale gdzieś czytałam, że polecana jest baza matująca od golden rose.
wrzucam link do strony
http://goldenrose.pl/produkty/akcesoria/inne-produkty/make-up-primer-mattifyingpore-minimising-matujaca-i-zmniejszajaca-widocznosc-porow-baza-pod-makijaz-272.html

https://www.facebook.com/GoldenRosePolska/photos/a.274463945898538.77207.269523079725958/1108354852509439/?type=3&theater

z tego co się dowiedziałam, to dobrze się rozprowadza, pochłania nadmiar sebum, dozownik z pompką i że bez parabenów, więcej nie mogę powiedzieć, bo nie testowałam ;)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

najlepszy podkład do twarzy

17 lis 2015 - 18:32:43

Mam cerę mieszaną i moim priorytetem jest, żeby podkład ładnie stapiał się ze skórą i wyglądał naturalnie przy jednoczesnym maskowaniu niedoskonałości i matowieniu. W sumie chyba większość z nas tego oczekuje  Moją zmorą są produkty, które obiecują, że będzie super, po czym okazuje się, że po nałożeniu mamy maskę na twarzy i na dodatek po 2 godzinach znowu się świecimy 
Od ponad 2 tygodni stosuje matujący Infallible od Loreala i jestem w 100% zadowolona! Świetnie się trzyma, jest lekki a jednocześnie dobrze kryje i matuje.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

najlepszy podkład do twarzy

23 lis 2015 - 17:52:44

Cytat
mrfka1
Mam cerę mieszaną i moim priorytetem jest, żeby podkład ładnie stapiał się ze skórą i wyglądał naturalnie przy jednoczesnym maskowaniu niedoskonałości i matowieniu. W sumie chyba większość z nas tego oczekuje  Moją zmorą są produkty, które obiecują, że będzie super, po czym okazuje się, że po nałożeniu mamy maskę na twarzy i na dodatek po 2 godzinach znowu się świecimy 
Od ponad 2 tygodni stosuje matujący Infallible od Loreala i jestem w 100% zadowolona! Świetnie się trzyma, jest lekki a jednocześnie dobrze kryje i matuje.


Czy ten matujący mrfka to może ten co poniżej?


Ja mam z tej serii ale klasyczny bo nie wiedziałam własnie który za bardzo wybrać :) Jak mi się skończy to spróbuję ten matujący, bo pomimo że klasyczny świetnie kryje i jest lekki to przydałaby mi się jakaś pomoc przy świecącym nosie :)
Według mnie ta seria z loreala jest jak do tej pory najlepszą linią podkładów kryjących, miałam i z revlona i maybelline ale nie byłam za bardzo zadowolona, wg mnie za bardzo zatykały pory :) Ten jest lekki i fajnie pachnie.

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy podkład do twarzy

24 lis 2015 - 09:50:06

Długo szukałam idealnego podkładu, mam cerę mieszaną, problematyczną, z zaczerwienieniami. Polecam!

http://static.wizaz.pl/kosmetyki/foto/50587_250.jpg

najlepszy podkład do twarzy

24 lis 2015 - 10:17:11

A ja polecam kultowy Lirene City Matt. Jest idealny dla mojej mieszanej cery. :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy podkład do twarzy

10 gru 2015 - 10:56:17

revlon colorstay do mieszanej i tłustej!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pędzle do makijażu TOMMI WHITE-co o nich sądzicie?