Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

24 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 -->

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 19:46:34

Revlon:) moje koleżanki też go używają i chwalą;)

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 22:34:46

Cytat
marieis
bourjois healthy mix

bardzo dobry, ale na tlustej/mieszanej nie da matu nawet na minute, to podklad rozswietlajacy

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 22:44:41

Puder dermacol koronkowy i fluid Pharmaceris mega!!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-28 22:45 przez martynek1990.

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 23:01:11

Cytat
Diana__172
Najlepszy podkład jest z Revlon Colorstay. Kryje wszystko co nam zawadza i ładnie matuje. Do tego puder prasowany również Revlon i idealny macik.
Oczywiście trzeba co jakiś czas poprawić ale jak dla mnie są to najlepsze kosmetyki a przetestowałam już ich bardzo dużo od tych najtańszych po najdroższe np. Channel, Lancome...
Revlon nie tworzy żadnych smug i ma bardzo ładne odcienie przystosowujące się do koloru buzi;)

dokładnie;) też polecam revlon colorstay.. i puder uzywam z bourjouis- super połączenie :)

najlepszy podkład do twarzy

05 lis 2014 - 20:07:18

Polecam bardzo podklady mineralne,które matują dośc dobrze. Ja natrafilam jeszcze na puder utrwalająco matujacy Velvet marki Earthnicity i on po nałożeniu na podkład sprawia ze makijaż przez kilka godzin nie wymaga żadnych poprawek.

najlepszy podkład do twarzy

19 lut 2015 - 15:46:01

Podbijam. Nie umiem sobie dobrać podkładu, a mam taką nieładną szarawą cerę. Pomożecie?

najlepszy podkład do twarzy

19 lut 2015 - 15:53:06

Te kremy BB sa chyba niezłe.

najlepszy podkład do twarzy

11 mar 2015 - 11:33:15

Witam,

Pozwoli Pani, że zaproponuję swoją pomoc. W pierwszej kolejności zadbałabym o określenie typu skóry i jej odpowiednią pielęgnację. Zakładam, że zależy Pani na rozświetleniu i promiennym, zdrowym wyglądzie twarzy, dlatego rekomenduję sięgnięcie po linię Teint Ideal Vichy, trafiającą w oczekiwania każdego typu skóry, również wrażliwej.

Z pełną gamą dermokosmetyków zapozna się Pani na naszej stronie internetowej http://www.vichy.pl/teint-ideal/gama/r1589.aspx oraz w aptekach prowadzących sprzedaż, ja zaś pozostaję do dyspozycji w przypadku wątpliwości.

Zachęcam do zadawania pytań.

Pozdrawiam,
Ekspert Vichy

najlepszy podkład do twarzy

19 kwi 2015 - 15:42:00

Czytam tak sobie te wasze wypowiedzi dziewczyny i widzę, że powtarzają się głównie revlon, bourjois i l'oreal także pozwolę sobie podzielić się z wami swoją opinią ;)
dodam że jestem właścicielką skóry wrażliwej, mieszanej - tłustej na brodzie i ultrasuchej na całej reszcie twarzy

revlon colorstay (skóra mieszana i tłusta) - najlepsze krycie i gama kolorystyczna (żółte tony), ale nowa wersja ma ciężkie filtry, które zapychają tak, że od pół roku nie mogę doprowadzić cery do ładu + czasem uczula

revlon colorstay (skóra sucha) - nie zapycha, ale pozostawia tłusty film i daje bardzo średnie krycie. UWAGA! Te same numerki zawsze są ciemniejsze niż w wersji dla skóry tłustej

bourjois healthy mix - pięknie pachnie, ładnie kryje i pozostawia przepiękny satynowy efekt, jednak posiada różowe pigmenty i przy dłuższym stosowaniu strasznie podkreśla skórki. Ze wszystkich których używałam, najlepszy :)

l'oreal true match - największy chyba wybór kolorów ze wszystkich podkładów na rynku, znalazłam dla siebie piękny śniady kolor bez różowych pigmentów, kryje całkiem dobrze, nie matuje. Jedynym problemem są złote drobinki, które są bardzo widoczne w sztucznym świetle..

astor perfect stay - ciężki i bardzo "tępy" w rozprowadzaniu, dobrze kryje, ale pozostawia tłusty film, więc bez pudru ani rusz.

Manhattan powder matt - bardzo gęsty (ciężko wycisnąć z tubki), kiepsko się rozprowadza i pozostawia suche placki, nietrwały, a skóra po zastosowaniu wygląda jakby było na niej pół kilograma pudru - widać każdą niedoskonałość

A teraz pytanie do was! Czy możecie polecić mi jakiś podkład, który dobrze kryje (mam cerę naczynkową), ale jest w miarę lekki, pozostawia półmatowe wykończenie bez wysuszania i sterczących skórek? ;)

najlepszy podkład do twarzy

19 kwi 2015 - 16:02:07

Ja revlonu nie polecam choć tez byłam nim zachwycona, ale niszczy cerę (wiem po sobie używałam go 5 lat) nadaje się okazjonalnie, ale do codziennego stosowania już nie. Prawda jest taka, ze u każdego podkład może inaczej się zachowywać. Z siostrą niby mamy taką samą cerę, a jednak nie leżą nam te same podkłady. Mogę Ci polecić maxfactor facefinity 3in1 (mogłam się pomylić w pisowni ;p) Też mam cerę mieszaną szybko świeci mi się buzia, a po nim przez długi czas mam matową cerę. Dobrze mimo dobrego podkładu zaopatrzeć się w bibułki matujące i puder :) ja używam transparentnego :)

najlepszy podkład do twarzy

19 kwi 2015 - 18:15:33

Po cóż wam kobiety te tapety Skora nie oddycha nawet najlepsza tapeta wygląda sztucznie Cera bardzo szybko się starzeje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-19 18:29 przez Yvetterabenda.

najlepszy podkład do twarzy

19 kwi 2015 - 18:44:53

kazdy Ci co innego poleci ;) trzeba probowac wszystkiego bo na kazdym inaczej kosmetyki sie zachowują

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2015 - 15:49:11

a mi sie tak sypie skóra z nosa chociaz niby suchy nie jest... nawilżam, peelinguje i nic :/ i pod podkładem to widac...

najlepszy podkład do twarzy

12 maj 2015 - 13:21:40

Jeśli chodzi o podkłady to bezkonkurencyjny jest podkład Vichy Teint Ideal , świetna konsystencja nie pozostawiająca plam , twarz rozświetlona niedoskonałości przykryte nie wysusza skory:) świetna kolorystyka skóra odżywiona , aksamitna w dotyku polecam naprawdę polecam!


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka długość rzęs 1:1?