Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->

najlepszy podkład do twarzy

23 kwi 2014 - 23:12:31

polecam nowy revlon colorstay whipped :) cera zmatowiona przez cały dzień, tak samo długo się utrzymuje :)mj numer 1 :)

najlepszy podkład do twarzy

23 kwi 2014 - 23:36:52

Isa Dora sa w sephora. A czy ktoras z Was uzywala i poleca Astor Skin Match ?

najlepszy podkład do twarzy

23 kwi 2014 - 23:51:25

jeśli chodzi o podkłady, nadal błądzę *.* po wyprobowaniu każdego podkładu, z rimela, maybelline, loreal postawiłam na Lirene matt. Koszt tylko 20 zł a jest najlepszy, niestety jego minusem jest to że po 3-4 godzinach trzeba go poprawić, nie jest zbyt trwały, ale nie znam podkładu który by się utrzymał np 8 godzin bez poprawek. Piszesz że masz z firmy pupa, dziwne myślałam że to bardzo dobra firma :)
Teraz na wypróbowanie wzięłam podkład i puder maxfactor. Puder już poszedł w ruch, jest świetny i długo utrzymuje się na twarzy :) Jutro pomaluje się fluidem.

Wzięłam próbkę podkładu matującego bourjois. Katastrofa, niby matujący, a po pomalowaniu świeciłam się strasznie ! puder maxfactora uratował moją twarz, ale za to makijaż oka rozmywał się na tym podkładzie :/

najlepszy podkład do twarzy

23 kwi 2014 - 23:55:57

Cytat
patka164
boujois healthy mix + puder sypki rimmel stay matte dla utrwalenia ,moje ulubione

najlepszy podkład do twarzy

23 kwi 2014 - 23:56:30

Cytat
patka164
boujois healthy mix

najlepszy podkład do twarzy

24 kwi 2014 - 00:09:41

mi też się zawsze świeciła.mam cere mieszaną. ten jest idealny



najlepszy podkład do twarzy

24 kwi 2014 - 00:11:58

Mam cerę mieszaną jeśli nie masz problemów z niespodziankami polecam L'oreal Lumi Magique ładnie rozświetla ale nie daje efektu błyszczenia oraz nie tworzy maski na twarzy.Przy codziennym stosowaniu starcza mi na 5 miesięcy

najlepszy podkład do twarzy

24 kwi 2014 - 00:24:33

Cytat
BOAdusiciel
podkład nie da Ci matu, do tego jest puder :) ja polecam puder sypki matujący z inglota, bardzo wydajny i na mojej tłustej cerze trzyma się pół dnia bez poprawki,nawet latem.

również polecam Inglot, puder ma mały pojemniczek ale jest bardzo wydajny
ew. sypki z Yves Rocher, jest bardzo przyjemny dla cery, nie męczy jej. Mam te dwa, stosuję na zmianę i są super :)

a poza tym teraz są akurat spore promocje w rossmanie więc coś fajnego np. z max factora dostaniesz w rozsądnej cenie
Cytat
emiliia
mi też się zawsze świeciła.mam cere mieszaną. ten jest idealny

używałam go przed "liftingiem składu" jakieś 3-4 lata temu i był super. Teraz niestety potrafi przesuszyć mi twarz (mam cały czas mieszaną, nie zmienia się)
więc go nie polecam, producent go popsuł.

Nie używaj też Astora bo bardzo obciąża skórę i wchodzi we wszelkie załamania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-24 00:26 przez Mellody87.

najlepszy podkład do twarzy

24 kwi 2014 - 00:31:22

revlon? przeciez to maska !!! dla tłustej i mieszanej cery jak dla mnie za ciezki...sama mam taka i cuda juz probowalam i tak zawsze wracam do maybaline afinitone24 w szklanej butelce plus delikatny pyłek białego kryolana i na to delikatny prasowany ja osobiscie uzywam max factor.

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 19:19:18

Revlon Color Stay do cery mieszanej/tlustej dość dobrze i na dlugo matuje, aczkolwiek bez pudru się raczej nie obejdzie, no i jest ciężki.

Generalnie lepiej zainwestowac w dobry puder matujący.

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 19:22:59

Polecam ten o konsystencji musu z Maybelline, mam cere mieszaną i sprawuje się świetnie, po nałożeniu przypomina puder a i kryje dobrze :)

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 19:26:11

bourjois healthy mix

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 19:29:51

mam taką samą skore co Ty i mam problem z doborem odpowiedniego podkładu, ale znalazłam idealny dla mnie ! Astor Skin Match!! jest super, nie dość że kolor dostosowuje się do twarzy to utrzymuje się dość długo ! :)

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 19:35:51

polecam od siebie revlon colorstay, dziewczyny z mojego otoczenia też bardzo sobie chwalą;) na pewno jest za ciężki na lato, ja używam go na większe wyjścia tzn. imprezy lub jak nie ma mnie cały dzień w domu, tak to używam z BB z garniera, ale szybko się zmywa itd, więc generalnie nie polecam.
Revlon najlepszy, ale jak dziewczyny mówią- dokup jakiś puderek lekki i gotowe:)

najlepszy podkład do twarzy

28 kwi 2014 - 19:39:04

wypróbowalam bardzo duzo podkładów, przyznam ze wszytskie byly z wyzszej polki z racji tego ze bardzo dbam o twarz od kiedy wyleczylam ją z trądziku:) z czystym sumieniem mogę polecic clarins skin illusion- fakt jest to podklad nawilzajacy, bardzo lekki idealny na ta porę roku:) daje efekt ,,świeżej'' twarzy, promiennej, wyspanej. Polecam tez podklad marki sensai kanebo. co do estee laudre nie polecam light, poniewaz to tylko z pozoru light. w efekcie jest gęsty, ciezki, trudny do nalożenia.

link do recenzji podkladu: http://blogosia.blogspot.com/2011/11/recenzja-clarins-skin-illusion.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-28 19:43 przez mycola.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który pędzel do czego?