Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

kępki rzęs - moje zdjęcia

25 sty 2014 - 18:54:24

Witam. Sporo dziewczyn tu na forum pyta o sztuczne rzęsy. Nie lubię tych na pasku za to kępki zdarza mi się naklejać. Chciałabym Wam pokazać jak ja to robię może któraś z tego skorzysta :)

Zdjęcie przedstawia kępki firmy TOP CHOICE (specjalnie wybrałam te tanie, koszt około 15zł by pokazać Wam że te najzwyklejsze rzęsy też się do czegoś nadają), pęsetę ściętą na skos, nożyczki do przycięcia kępki (potrzebne do tych w wewnętrznym kąciku oka) oraz klej dołączony do kępek.
Czynności po kolei:
1. Delikatnie odklejamy kępkę z podstawki za pomocą pęsety, uważając by nie ciągnąć za jeden włosek (zniszczymy wtedy jej kształt)
2. Na część przyklejaną do powieki nakładamy odrobinę kleju czekamy 2-3s zanim przyłożymy kępkę do skóry na powiece 3. Układamy kępkę pęsetą na powiece tak aby włoski wyginały się do góry. Dociskamy do powieki. Powtarzamy te czynności, aż zagęścimy/przedłużymy swoje rzęsy. 4. Aby ukryć doczepienia malujemy eyelinerem kreski na oku.
5. Tuszujemy rzęsy - wtedy nasze łączą się z doklejonymi i łączenia są niemal nie zauważalne.

Moje rzęsy przed
Moje rzęsy po
tusz i eyeliner których użyłam
tusz: rimmel scandaleyes lycra flex
i eyeliner: manhattan dip eyeliner waterpoof

skrócone kępki, naklejane w wewnętrznym kąciku oka

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 11:55:22

ładnie wyglądają :)

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 11:57:28

Fajnie to robisz :)

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 12:06:19

nawet fajnie wyszło :)

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 12:11:19

Super a możesz pokazać efekt z otwartymi oczami ?

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 12:14:08

Ja wole Revitalasch,co prawda drogi,ale starcza 2 ml na 2 mc i mam swoje rzesy.

zweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 12:16:08

pokaż rzęsy w pełnym makijażu i z otwartymi oczami(przód)

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 12:17:36

Dopracuj trochę te kreski bo strasznie słabo wyglądają :)

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 12:26:50

Fajne!!!

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 12:33:09

W jakiej odległości od siebie przyklejasz kępki? Jedna bezpośrednio przy drugiej, czy robisz jakieś odstępy między nimi? Całkiem ładny i naturalny efekt, nie jest to coś, co zrobiłabym sobie np. do pracy, ale na specjalne wyjście czemu nie:)

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 12:39:28

ja nosze kępki na codzien i jestem bardzo zadowolona, próbowałam już też metody 1:1 ale wole jednak tą. kępki przy tym zwykłym kleju trzymaja się tydzień spokojnie po czym je ściągam i zakładam nowe. Podpowiem Ci, że dużo łatwiej wyciągnąć je z opakowania łapiąc kciukiem i bokiem palca wskazującego niż pensetką. Zakładam sobie właśnie te medium ale są też short i jeśli je przycinasz to lepiej kup krótsze bo te rzęsy na końcach są takie cieniutkie i kiedy to obcinasz może to niezbyt naturalnie wyglądać, pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 12:41 przez ankafranka100.

kępki rzęs - moje zdjęcia

26 sty 2014 - 12:43:24

ja tez przyklejam kępki ale na klej duo :) efekt bardzo naturalny, lepsze niż te 1:1 bo nie niszczysz swoich rzęs, odklejasz kiedy chcesz i możesz to zrobić szybko bez wychodzenia z domu no i tanim kosztem :) Twoje wyszły super, tylko ta kreska na górze nie bardzo coś :D

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

kępki rzęs - moje zdjęcia

28 sty 2014 - 10:49:53

lola1205 jeżeli znajdę takie zdjęcie na dysku nie ma problemu ;)
Siulka2323 nie skupiałam się nad kreskami, chodzi o propozycję zatuszowania faktu iż ma się doklejane rzęski. Jak sama widzisz jestem bez podkładu na buzi, a moja praca to efekt nudy podczas choroby i antybiotykoterapii.
Zuosnica kępki przyklejam gęściej od zewnętrznego kącika oka a rzadziej od wewnętrznego. Robię pomiędzy nimi male przerwy, takie średnio 1mm jesli chodzi o środkową część powieki.
ankafranka100 palcami można je otłuścić, klej znacznie gorzej się wtedy trzyma. Najlepsze są te ktore mają podział na long, medium, small jednak z gorączką po nie nie pobiegnę gdy akurat mam jeszcze medium.

kępki rzęs - moje zdjęcia

28 sty 2014 - 10:56:03

widać różnicę ;)

kępki rzęs - moje zdjęcia

28 sty 2014 - 10:56:18

nie wiem jaki jest sen tej relacji, wszędzie pełno filmików o tej tematyce.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lublin-Rzęsy,Hybryda,Paznokcie Akrylowe i Żelowe- Cenę ustalasz Ty