Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

26 minut temu

Biznes

30 minut temu

tabernakula sklep

49 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:49:05

Kochana polecam Ingrid porcelain:) Jest Świetny, dla mojej porcelanowej cery wręcz Idealny a kosztuje GRosze bodajże 8 zll.Naprawdę warto wypróbować moze Ci akurat spasuje a jesli nie to nie bedzie go żal wyrzucic najzwyczajniej do kosza

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:58:27

zobacz podkłady z gosha i revlona :) lumene tez ma jasne odcienie

zweryfikowana
Posty: 116
Ostrzeżenia: 1/5

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 14:08:57

wszedzie , jak bylam pare dni temu w rosmanie to był:)

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 14:12:38

Cytat
paula_zuza
bez obrazy, ale jesli nie ma sie idelanej/gladkiej cery to takie jasne/alabastrowe odcienie bardzooooooooo podkreslaja niedoskonalosci; ) niestety.
Wrecz odwrotnie, Jak ma sie slady po krostkach, niedoskonalosci To buzia o wiele wiele lepiej wyglada w podkladzie o jasnym odcieniu. Wyobraz sobie jak wyglada osoba ze sladami po tradziku, rozszezonymi porami czy krostkami itp jak do tego nawali na twarz podklad o ciemnym odcieniu, ktory jest bardzo widoczny, zazwyczaj do tego widac pomjaranczowe odcienie na buzi. O wiele estetyczbniej to wyglada jak ma sie jasna buzie i jasny podklad



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-18 14:14 przez beatkapatka1.

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 14:18:07

Ja polecam revlon 150 buff do cery tłustej i mieszanej.Dobrze kryje chrostki i naprawde jest jasny. Na all kupisz taniej :D

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 14:28:14

Cytat
beatkapatka1
Cytat
paula_zuza
bez obrazy, ale jesli nie ma sie idelanej/gladkiej cery to takie jasne/alabastrowe odcienie bardzooooooooo podkreslaja niedoskonalosci; ) niestety.
Wrecz odwrotnie, Jak ma sie slady po krostkach, niedoskonalosci To buzia o wiele wiele lepiej wyglada w podkladzie o jasnym odcieniu. Wyobraz sobie jak wyglada osoba ze sladami po tradziku, rozszezonymi porami czy krostkami itp jak do tego nawali na twarz podklad o ciemnym odcieniu, ktory jest bardzo widoczny, zazwyczaj do tego widac pomjaranczowe odcienie na buzi. O wiele estetyczbniej to wyglada jak ma sie jasna buzie i jasny podklad

Przede wszystkim to podkład musi być dopasowany do koloru cery. Skoro ma jasną karnację niech szuka w jasnym - tyle. A pod podkład najlepiej korektor i nic nie widać. Zbyt jasny jak i zbyt ciemny wyglądają sztucznie i nienaturalnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-18 14:29 przez Evans18.

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 14:46:18

Ja też mam bardzo jasną skórę. Używam podkładu bourjois healthy mix 51 vanille clair. Sa na prawdę jasne.



podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 18:30:04

Ja ostatnio kupiłam podkłąd iealny do cery z trądzkiem lub innymi problemami, myślała że kolor Ivory bedzie dla mnie ok, a co się okazało, ze jeszcze nigdy tak jasnego podkładu nie widziałam. A jest to Intensywnie kryjący podkład Pharmaceris - w aptece ok 38zł. Jakość bardzo dobra.

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 18:48:17

Dermacol 208 to chyba najjaśniejszy podkład jaki widziałam, ale jest też ciężki (za to krycie rewelacyjne).
Revlon 110 Ivory- bardzo jasny.
A co do Max Factor 100- wielkie rozczarowanie, w opakowaniu jest jasny, a po nałożeniu na twarz ciemnieje o jakieś 4-5 tonów, porażka.

podkład porcelana alabaster

31 maj 2019 - 19:56:16

Cytat
I_love_Maths
Dermacol 208 to chyba najjaśniejszy podkład jaki widziałam, ale jest też ciężki (za to krycie rewelacyjne).
Revlon 110 Ivory- bardzo jasny.
A co do Max Factor 100- wielkie rozczarowanie, w opakowaniu jest jasny, a po nałożeniu na twarz ciemnieje o jakieś 4-5 tonów, porażka.
kazdy podkład sie utlenia dlatego trzeba sprawdzić na dłoni a nastepnie na lini szyja żuchwa i dopiero wtedy widac czy podkład jest dobrze dobrany

podkład porcelana alabaster

19 cze 2019 - 11:48:29

a jakieś mineralne może? one często są jaśniutkie.
podkład z Feny też ma sporą gamę kolorystyczną. I z LA Girl. I ogólnie LA girl ma też biały podkład, więc możesz ew. spróbować rozjaśniać jakieś inne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezpłatne warsztaty pielęgnacyjno-makijażowe WARSZAWA