Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 12:48:28

Cześć drogie Szafowiczki,

Zastanawiam się czy wiecie może, gdzie i za ile można kupić takie jasne odcienie podkładu, jak porcelanowy ale najlepiej jakby to był alabaster.
Sama chodziłam do bardzo znanych drogerii jak Hebe i Rossman, jednak niczego nie znalazłam, zawsze te najjaśniejsze są o 2 tony dla mnie za ciemne :(
Nie chciałabym wydawać za dużo tak do 50 zł.

Znacie może jakieś sklepy internetowe czy drogerie?

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:08:06

Mam taki sam problem, więc nie używam żadnego podkładu.

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:10:45

tyle że to nie jest rozwiązanie, mam trądzik ale ani pudru ani podkładu nie uświadczę. Wiem że w fm group mają ale boję się tych ludzi trochę bo mają manię jak jehowy...

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:14:31

bez obrazy, ale jesli nie ma sie idelanej/gladkiej cery to takie jasne/alabastrowe odcienie bardzooooooooo podkreslaja niedoskonalosci; ) niestety.

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:21:30

może JOKO z serii cashmere finish


podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:21:54

szczerze powiedziawszy mam jaśniejszą cerę niż alabaster i stosowałam podkład próbny ale z fm, ale już nie chcę mieć z nimi wspólnego.
I muszę ci paula_zuza powiedzieć że nie widać mi było nic...
Nie mam obsypanej całej twarzy ani nie wystają. Po prostu mam kropeczki różowe gdzieniegdzie i to nie zawsze.
I na jaśniejszej skórze właśnie z jasnym podkładem da się ukryć najwięcej: blizny i trądzik między innymi.
A problemem jest najbardziej to że w takich z ross czy hebe mam maskę, gdzie szyja jest biała jak mleko a twarz dziwna beżowa...

zweryfikowana
Posty: 116
Ostrzeżenia: 1/5

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:22:51

Polecam z Garniera light w takim wysokim pudelku, jest swietny a kosztuje 20 zł. Matuje , zakrywa i ma kolor naszej skory.Polecam:) i w dodatku dziala na wypryski

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:28:24

@Madzia1357, a gdzie można taki kupić? @basia150609 kość słoniowa wydaje mi się trochę za ciemna, jest zupełnie jak mój jasny beż z rossman

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:33:47

Mikumomo, ja też jestem blada, jednak u mnie sprawdza się dobrze podkład loreal true match w odcieniu N1, bądź revlon colorstay buff 150. Loreal jest przy tym o wiele trwalszy i lepiej wygląda na skórze. Jeśli jednak te odcienie także są dla Ciebie za ciemne, to polecam oryginalne kremy BB które są bardzo jasne, ale za to pokrywają jedynie drobniejsze niedoskonałości. Możesz też zawsze mieszać podkład np. z takimi totalnie białymi podkładami dla gotów, chyba na stronie restyle był dostępny taki zupełnie biały podkład, natomiast nie ręczę za jego jakość. Polecam też świetne pudry ryżowe które fantastycznie matują i są wizualnie białe jak kreda, natomiast mają to do siebie, że nie bielą skóry, przynajmniej te z wyższej półki. Moja koleżanka która jest też bardzo blada poleca mi także podkład very me, z oriflame odcień: porcelain. Sama go nie używałam ale podobno jest bardzo jasny i właśnie tani.

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:37:58

Najjaśniejszy podkład jaki znam to Max Factor Lasting performance odcień nr 100

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:38:15


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-18 13:38 przez basia150609.

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:40:58

@Agsa17 właśnie takie jedynki są dla mnie za ciemne, dlatego mam i używam ale żebym była zachwycona to jakoś nie za bardzo.
A BB przegrało... najjaśniejszy wzięłam i pachniało ładnie, ale za ciemne. A to rok temu było około więc nawet nie pamiętam za bardzo jako odcień.
Avon przeglądałam i porcelany nawet nie mieli w katalogu...
To może oriflame mnie zaskoczy ^^ muszę od kogoś zdobyć katalog lub na internetowy zajrzę jeśli mają :)
Dziękuję ci za najbardziej przydatne informacje :*
Nie słyszałam nigdy o pudrach ryżowych - gdzie je można kupić?

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:43:40

Dermacol 208 jest alabastrowy, można go wymieszać z kremem, lub innym podkładem, żeby nie był taki ciężki ;)

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:46:59

Jeśli chodzi o puder ryżowy to osobiście testowałam dwa: Paese i Kryolan i te dwa polecam, przy czym mam wrażenie, ze ten 2 trochę jednak skórę bieli, ale minimalnie.

A co do tych kremów BB, polecam Ci kanał na YT i blog Azjatyckiego Cukru, to dziewczyna która mieszka w Singapurze i zakochana jest właśnie w tych azjatyckich kremach BB, których atutem oprócz wielu wartości odżywczych są właśnie bardzo jasne kolorki stworzone z myślą dla porcelanowych twarzyczek Azjatek. Azjatycki Cukier prowadzi nawet swój sklep internetowy z tymi produktami. :)

podkład porcelana alabaster

18 sty 2014 - 13:47:47

warto spojrzeć też na podkłady Kryolanu marka profesjonalna i wachlarz kolorystyczny mają dużo szerszy od firm drogeryjnych. Cena gdzieś w przedziale 50-60 zł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sztuczne rzęsy - kępki