Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 10:22:02

Witam, jestem w trakcie kompletowania kosmetyczki idealnej :) Eksperymentuję, próbuję, kupuję próbki. Dobrałam już idealny dla siebie podkład, który trzyma się 12 godzin (!!), tj. revlon colorstay buff do cery suchej, teraz poszukuję idealnego pudru. Mam cerę normalną, skłonną do suchości, ale nie jest to typowa sucha cera. Używałam tylko transparentnych pudrów. Pudry, jakie kupowałam z reguły były z niższej półki - do 15zł , tak jak i podkłady, teraz zmieniam strategię => revlon - 70zł i więcej jestem w stanie też wydać na puder - tak do 40 / 50 zł. Jaki puder polecacie? Czy używając bardzo dobrego i drogiego podkładu, warto używać też drogiego pudru? Pozdrawiam :)

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 10:32:22

Ogólnie nie zawsze drogie znaczy lepsze. ;)
Ja używam (czasami, bo na co dzień się nie maluję) AFFINITONE Maybelline

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 10:46:08

Owszem, używałam swego czasu kosmetyków zarówno drogich, jak i naszej kochanej Ziaji na przykład - byłam bardzo z niej zadowolona, jednak moja cera ostatnio trochę się zmieniła, stała się bardziej wymagająca, (mam już prawie 25 lat) stąd zmiana na krem loreala i ten podkład revlona, teraz zastanawiam się nad zmianą pudru - może macie jakieś sprawdzone super pudry? Teraz mam transparentny firmy My secret z rossmana, ale sama nie wiem czy jest dobry... Może znacie jakieś rewelacyjne? Czym się kierujecie przy doborze pudru?

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 10:51:03

Ja kupiłam ostatnio Rimmel Stay Matte transparentny, gdyż mam bardzo jasną cerę i ciężko dobrac mi odpowiedni puder, najlepszy jest dla mnei transparentny. Wczesniej uzywalam tego z Rossmana, był niezły, jednak naprawde jestem zadowolona z tego z RImmela. Idealnie dopasowuje sie do koloru skóry, ładnie się wtapia i matuje. Skóra sie nie świeci. Jak dla mnie świetny, polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-18 10:55 przez mroczus1890.

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:06:40

Ktoś jeszcze? Zależy mi na konkretnych firmach i konkretnych rezultatach

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:11:42

Najlepsze są pudry mineralne. Musisz dobrać odpowiedni dla swojej skóry. Cera sucha nie wymaga matowienia, więc ie warto się przy tym upierać, chyba że podkład nałożony na skórę powoduje błyszczenie się jej.

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:17:36

serio wydajesz 70zł na ten podkład?;p można go kupić wszędzie duuuuuuużo taniej;) wystarczy poszukać, szkoda kasy;]

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:18:37

L'Oreal True Match ;) polecam

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:20:09

Tak tak, podkład, który stosuje jest do cery suchej i jest kosystencji tłustawej, jest świetny, bo nie podkreśla suchych skórek, a zarazem "zastyga" i trzyma się cały dzień, ale muszę go przykryć pudrem, bo ta tłustawa konsystencja powoduje świecenie, poza tym myślę, że puder na podkład to takie wykończenie raczej konieczne... :P Z jakich firm jesteście zadowolone, a jakich nie polecacie?


"serio wydajesz 70zł na ten podkład?;p można go kupić wszędzie duuuuuuużo taniej;) wystarczy poszukać, szkoda kasy;]"
Można go kupić taniej? A to nie będą podróbki? :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-18 12:21 przez marrlenka1989.

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:22:02

Ja jestem zadowolona z transparentnego z jedwabiem z biochemii urody, ale w razie gdybyś się na niego zdecydowala to zachowaj pudełko po tym, który masz teraz bo to z bu jest po prostu koszmarne.
Z kolorowych mam teraz L'Oréal Nude Magique, wcześniej używałam True Match i z obu bylam raczej zadowolona, ten pierwszy jest moim zdaniem mocniej kryjący. Mam tez zestaw mineralnych podkladow i pudru SheerCover i te polecalabym najbardziej, ale mogą być trudno dostępne w pl.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-18 12:22 przez Zuosnica.

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:29:05

"serio wydajesz 70zł na ten podkład?;p można go kupić wszędzie duuuuuuużo taniej;) wystarczy poszukać, szkoda kasy;]"
Można go kupić taniej? A to nie będą podróbki? :P

pewnie, że można;p nawet w hebe bardzo często jest promocja;) no i allegro;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-18 12:29 przez karode.

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:31:01

kosmetyki z sephora mogę polecić, zarównopodkłady jak i pudry. mineralne i matujące. bardzo fajne. cena ok 50zł.

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:36:25

Loreal True Match i Maybelline Affinitone

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:37:00

No właśnie allegro, to ja się obawiam, jeśli chodzi o kosmetyki... :P Na promocję też często czekam, żeby coś kupić, z tym revlonem to jakoś nie trafiłam teraz, a dopiero pierwsze opakowanie mam, wcześniej loreala używałam, ale mi wycofali infaillible :P i się przerzuciłam na revlona. Ale odbiegamy od tematu :P Pudry teraz mnie interesują hehe

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:41:26

INGLOT

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

konturowanie twarzy