Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:42:14

polecam podklady maybelline affinitone. Idealnie dopasowują sie do cery, nie sa drogie a naprawde dobre. Ja uzywam odcieniu golden beige jest idealny.

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:44:15

Cytat
marrlenka1989
No właśnie allegro, to ja się obawiam, jeśli chodzi o kosmetyki... :P Na promocję też często czekam, żeby coś kupić, z tym revlonem to jakoś nie trafiłam teraz, a dopiero pierwsze opakowanie mam, wcześniej loreala używałam, ale mi wycofali infaillible :P i się przerzuciłam na revlona. Ale odbiegamy od tematu :P Pudry teraz mnie interesują hehe
Wycofali infallible??? W ogole że sprzedaży czy tylko z ross?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:51:20

Chciałam kupić Biochemię Urody, ale zdecydowałam się na Lumene Translucent, mineralny, 97% naturalnych składników. Wcześniej miałam odpowiednik transparentnego Essence, którym się wiele dziewczyn zachwycało [My Secret] - kicha straszna, mat na dwie godziny i tyle. Lumene trzyma długo i ładnie pokrywa twarz, ale koszmarnie się pyli, jak na sitko wysypie się za dużo pudru, to nie da sięgo z powrotem upchnąć do środka, bo każde stuknięcie wywołuje chmurę pudrową.

No ale tak czy siak jestem bardzo zadowolona. Koszt to jakieś 34zł bez kilku groszy za 11 gramów.

PUDER - jaki najlepszy?

18 sty 2014 - 12:52:34

Na stronie loreal polska nie ma go, w rossmanach i naturach również nie ma, jeszcze natura nie zmieniła gablotki, więc miejsce po infaillible jest, tyle, że puste, zaś rossman wprowadził nowe gablotki, na których nie ma nawet miejsca na infaillible...
No właśnie teraz mam ten puder My secret i średnio jestem zadowolna...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-18 12:57 przez marrlenka1989.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

PUDER - jaki najlepszy?

25 lut 2019 - 20:13:12

Ja to lubie pudry z eveline. Na gwiazdke dostalam taki matujacy i rozswietlajacy. Fajne polaczenie. Skora nie swieci sie od nadmiaru sebum, ale ma troche takiego delikatngeo rozswietlenia, dzieki czemu skora zyskuje zdrowy look.

PUDER - jaki najlepszy?

27 mar 2019 - 11:49:58

U mnie sprawdza się albo podkład z Bourjois Healthy MIX, ale z MUA Pro-Base Prime & Conceal Powder :) częściej sięgam po HM, bo jest szeroko dostępy, ten z MUA kupuje tylko na necie, ale jest tani i jest genialny!

PUDER - jaki najlepszy?

31 maj 2019 - 09:46:20

Ze "zwykłych" rimmel jest spoko, z bardziej naturalnych u mnie nieźle sprawdzają się pudry ryżowe.

PUDER - jaki najlepszy?

19 cze 2019 - 11:50:40

bardzo tani i fajny jest z MUA -Pro-Base Prime & Conceal. Ogólnie nie widać go na twarzy, ładnie koryguje kolory, nie podkreśla żadnych suchości na twarzy ani nic takiego. Kupiłam sobie na przetestowanie puder z Bourjois - Healthy Mix, i też jest ok, ale do MUA, który kosztuje chyba z 15 zl, się nie umywa :)

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

PUDER - jaki najlepszy?

24 lip 2020 - 09:37:21

Dwa kosmetyki, które mogą polecić. Trochę trudno jest je czasami znaleźć w drogeriach stacjonarnych ale nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem w drogeriach internetowych.
<moderacja>
Paese bambusowy:


No i puder pod oczy Hean:

Pierwszy raz miałam puder pod oczy. Nie sądziłam, ze kosmetyk potrafi tak ładnie rozświetlać skórę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-03 16:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

PUDER - jaki najlepszy?

10 sie 2020 - 12:08:21

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-15 09:33 przez isra.

PUDER - jaki najlepszy?

26 sie 2020 - 13:13:35

Ja ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki naturalne, chociaż jeszcze nie całkiem. Szukam dobrego podkładu trwałego z dobrym składem, może coś podpowiecie?

PUDER - jaki najlepszy?

27 lis 2020 - 13:38:44

Cytat
aaw1
kosmetyki z sephora mogę polecić, zarównopodkłady jak i pudry. mineralne i matujące. bardzo fajne. cena ok 50zł.
Pudry mineralne są świetne dla wrażliwej cery, przetestowałam na sobie.

PUDER - jaki najlepszy?

05 mar 2021 - 23:18:41

Ja polecam ten od Bourjois: https://www.notino.pl/bourjois/face-make-up-puder-sypki/ i to właśnie na Notino, bo cena jest ekstra - w drogeriach stacjonarnych to potrafiłam za niego płacić 60-70 złotych...
Używam od kilku lat, mam cerę mieszaną i sprawdza się super, nawet nie szukam innego

PUDER - jaki najlepszy?

09 mar 2021 - 11:41:37

Cytat
ellamaria1
Ja polecam ten od Bourjois: https://www.notino.pl/bourjois/face-make-up-puder-sypki/ i to właśnie na Notino, bo cena jest ekstra - w drogeriach stacjonarnych to potrafiłam za niego płacić 60-70 złotych...
Używam od kilku lat, mam cerę mieszaną i sprawdza się super, nawet nie szukam innego


Kuurde... Na tym notino jest taniej niż w Rossku na promocji -40% :O chyba będzie trzeba zamówić!

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

PUDER - jaki najlepszy?

25 maj 2023 - 21:23:43

Jeśli lubicie rozświetlenie to wypróbujcie puder rozświetlający Flower Garden z Eveline. Dla mnie on jest mega. Ładnie rozświetla cerę. DO tego też utrwala makijaż i wszystko trzyma się na buzi cały dzień.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podkład porcelana alabaster