Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:08:13

Hej dziewczyny mam prośbę może wy mi pomożecie . Znacie jakieś zaufane strony internetowe na których są te podkłady ?? w sklepach są o 100% droższe więc po co przepłacać . Slyszałam wiele pozytywnych opini na ich temat więc postanowiłam się skusić :) Może Wy podzelicie się opiniami na ich temat . Tylko ja poszukuję w starej wersji spf 6 do mieszanej oraz do suchej w kolorze 320 True Beige . Pozdrawiam

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:11:03

Nie pomogę, bo mam w nowej wersji, ale w Rossmanie była niedawno promocja na ten podkład i kosztował niecałe 40 zł. Przez internet nie kupuję kosmetyków.

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:35:17

Ja kupowałam go przez allegro z róznych aukcji i za każdym razem przychodził orginalny wiec mysle nie musisz sie obawiać. Mogę jednak Ci go odradzić. Używałam go przez 4 lata i strasznie zniszczył mi cerę, ma mocny i alkoholowy skład. Był moim numerem 1 , ale nie za taką cenę, że teraz wydaję kasę na kremy, żeby polepszyć stn cery. Ju nie mówie o tym, że zapycha i to bardzo i teraz mam pełno takiej "kaszki" , a do tego na czole zrobiła mi sie zmarszka mam 22 lata dopiero. Bardzo go nie polecam, po dłuższym stosowaniu niszczy cerę. Czytałam podobne opinie na internecie do tego moja kolezanka tez go uzywała i ma ten sam problem, a dermatolog i kosmetyczka potwierdziły, ze może być to wina tego podkładu. Teraz używam Max Factor 3w1 facefinity, jest lepszy o wiele jak dla mnie i tez trzyma się cały dzień. Jak narazie moja cera wraca do ładu po tym "wspaniałym" colorstay...

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:39:50

Ja kupuję na all i są orginalne.
Ja używam go już bardzo długo i jestem zadowolona, nic mi się po nim nie dzieje

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:40:20

Hmmm to teraz mam dylemat ;/ od paru miesiecy przymierzam się żeby go kupić ale po negatywnej opinii już sama nie wiem co robić . Może któraś jeszcze się wypowie ?? :)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:44:52

Cytat
Magduss
Ja kupowałam go przez allegro z róznych aukcji i za każdym razem przychodził orginalny wiec mysle nie musisz sie obawiać. Mogę jednak Ci go odradzić. Używałam go przez 4 lata i strasznie zniszczył mi cerę, ma mocny i alkoholowy skład. Był moim numerem 1 , ale nie za taką cenę, że teraz wydaję kasę na kremy, żeby polepszyć stn cery. Ju nie mówie o tym, że zapycha i to bardzo i teraz mam pełno takiej "kaszki" , a do tego na czole zrobiła mi sie zmarszka mam 22 lata dopiero. Bardzo go nie polecam, po dłuższym stosowaniu niszczy cerę. Czytałam podobne opinie na internecie do tego moja kolezanka tez go uzywała i ma ten sam problem, a dermatolog i kosmetyczka potwierdziły, ze może być to wina tego podkładu. Teraz używam Max Factor 3w1 facefinity, jest lepszy o wiele jak dla mnie i tez trzyma się cały dzień. Jak narazie moja cera wraca do ładu po tym "wspaniałym" colorstay...

Zgadzam się z Tobą w 100%. DLa mnie też to był długo numer 1, ale strasznie zniszczył mi skórę... Po tym podkładzie skóra była zniszczona, WYSUSZONA, zapchana... Miałam mnóstw wągrów i zaskórników... Minęło prawie 3 lata, odkąd przestałam go używać i dopiero niedawno doprowadziłam swoją skórę do porządku...

Obecnie używam podkładu z Yves Roche, bardzo go sobie chwalę - jest delikatny i długo się trzyma. A do tego jest mega wydajny.

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:51:28

Cytat
abotak
Cytat
Magduss
Ja kupowałam go przez allegro z róznych aukcji i za każdym razem przychodził orginalny wiec mysle nie musisz sie obawiać. Mogę jednak Ci go odradzić. Używałam go przez 4 lata i strasznie zniszczył mi cerę, ma mocny i alkoholowy skład. Był moim numerem 1 , ale nie za taką cenę, że teraz wydaję kasę na kremy, żeby polepszyć stn cery. Ju nie mówie o tym, że zapycha i to bardzo i teraz mam pełno takiej "kaszki" , a do tego na czole zrobiła mi sie zmarszka mam 22 lata dopiero. Bardzo go nie polecam, po dłuższym stosowaniu niszczy cerę. Czytałam podobne opinie na internecie do tego moja kolezanka tez go uzywała i ma ten sam problem, a dermatolog i kosmetyczka potwierdziły, ze może być to wina tego podkładu. Teraz używam Max Factor 3w1 facefinity, jest lepszy o wiele jak dla mnie i tez trzyma się cały dzień. Jak narazie moja cera wraca do ładu po tym "wspaniałym" colorstay...

Zgadzam się z Tobą w 100%. DLa mnie też to był długo numer 1, ale strasznie zniszczył mi skórę... Po tym podkładzie skóra była zniszczona, WYSUSZONA, zapchana... Miałam mnóstw wągrów i zaskórników... Minęło prawie 3 lata, odkąd przestałam go używać i dopiero niedawno doprowadziłam swoją skórę do porządku...

Obecnie używam podkładu z Yves Roche, bardzo go sobie chwalę - jest delikatny i długo się trzyma. A do tego jest mega wydajny.
Ja też myślę się przerzucić na jakiś jeszcze lepszy podkład, ale nie stac mnie narazie, ale ten z maxfactor jest naprawdę fajny. Też kiedyś go bardzo chwaliłam, a teraz odradzam. Naprawdę teraz moja cera jest lepsza o wiele odkad przestałam go uzywać.

zweryfikowana
Posty: 400
Ostrzeżenia: 1/5

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:54:36

polecem : kosmetykizameryki albo mintishop :)

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:57:13

dla mnie jest idealny,a mam cerę z niedoskonałościami:(
kupuję zawsze na all u darmarsklep i nigdy się nie zawiodłam a raz kupiłam u innego sprzedawcy i był stary

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 12:57:21

a ja mam do was pytanie :
który z kolorów /numerów revlonu colorstay jest taki ziemisty/zielonkawo-żółtawy ? ,bo ja mam 180 Sand beige ,ale jest troszke dla mnie zbyt różowy ,chyba bardziej pasowałby mi jakis ziemisty ,ale nie wiem jakie numerki revlonu mam sprawdzać ,żeby nie były różowe :)

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 13:03:52

Zobacz może na takich stronach:
1. kosmetykizameryki.pl/
2.Nocanka.pl
3.ezebra.pl

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 13:04:47

wystarczy dopasować odpowiedni do skóry, kupiłam przez przypadek do skóry tłustej, który wysuszał, a moja skóra jest sucha no i efekt nie był zbyt ciekawy, po tym do suchej nic mi się nie dzieje

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 13:05:17

dla mnie super uzywam go juz troche z cera nic mi nie zrobil

REVLON COLORSTAY

29 lis 2013 - 13:05:46

OoO, a ja się zastanawiałam po czym mi ostatnio skóra się zrobiła taka sucha i pełno drobnych zmarszczek, a kończę niedługo 24 lata... Ostatnio używam go prawie codziennie i rzeczywiście ta moja skóra zaczyna się psuć, a nie wiedziałam od czego, myślałam że może od smarowania masłem kokosowym. Trzeba zmienić na MF chyba jak tak.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

REVLON COLORSTAY

02 gru 2013 - 11:52:18

Dla zainteresowanych - byłam w HEBE, jest promocja na podkład Revlonu, był bodajże za 40 PLN.
Byłam w sobotę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brwi permanentne