Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki podkład wybrać do takiej cery

05 lis 2013 - 11:49:58

Witam ;) Chciałabym abyście mi doradziły w sprawie podkładu ponieważ dużo czytałam, przeglądałam, ale nie znalazłam nic konkretnego i chciałabym się dowiedzieć jakich wy używacie jeśli macie takie same problemy skóry jak ja. Moja skóra jest mieszana świeci się w okolicach nosa i czoła, ale zarówno pomiędzy brwiami jest przesuszona to samo koło nosa też jest sucha no i oczywiście jest tłusta. Wypryski mi się zdarzają najczęściej przed okresem, ale to pojedyncze. Nie mam trądziku, ale przebarwienia i trochę blizn po pryszczach(jak byłam młodsza to wyciskałam). Nie dbam jakoś przesadnie o skórę tzn. wieczorem zawsze zmywam makijaż pózniej ją oczyszczam żelem do twarzy, rano też ją myje i oczyszczam. Peeling robię od czasu do czasu. Smaruje kremem nawilżającym przesuszone miejsca. Używałam rożnych podkładów(większość podkreślała mi suche skórki)najlepiej sprawuje się Lirene City Matt(problem w tym, że nie trzyma się on zbyt długo) i używam go od 1,5-2 lat, ale jest to podkład matujący i tez oczywiście takiego potrzebuje, bo skóra się świeci i potrzebuje też w miare dobrego krycia, ale chyba powinnam zainwestować w podkład nawilżający ze względu na te przesuszanie się skóry. Tylko, że nie znalazłam podkładu nawilżającego żeby krył przebarwienia itp więc stąd moje pytanie czy macie takie problemy ze skóra jak ja i jakich fluidów używacie?
Przepraszam, ze się tak rozpisałam
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;)

Jaki podkład wybrać do takiej cery

05 lis 2013 - 11:56:30

Dermacol z czerwoną pompką ładnie matuje, bardzo długo utrzymuje się na skórze. Od lat go używam na przemian z revlonem ColorStay do suchej i normalnej :)

Jaki podkład wybrać do takiej cery

05 lis 2013 - 11:57:41

ja mam dość dziwną skórę jeśli można to tak nazwać. Jeśli za dużo się smaruję buźkę kremem to łapią mnie wypryski a jeśli nie to strasznie mam suchą. Stosuję podkład: rimmel 'lasting finish' i powiem że jest świetny. A ostatnio w drogerii: Damiani kupiłam po promocyjnej cenie 16.99 (cena w rossmannie to ok 29 zł)

Jaki podkład wybrać do takiej cery

05 lis 2013 - 12:02:58

ja mam taką cerę i obecnie bardzo sobie chwalę Max factor facefinity. To jeden z nowszych podkładów 3w1:) Baza, podkład i korektor:) Dla mnie też super kryje matuje i daje lekko pudrowy efekt nie tzreba uzywac pudru:) Ładnie się dopsowuje:) Ja jestem nim zachwycona;p

Jaki podkład wybrać do takiej cery

05 lis 2013 - 12:50:25

Cytat
Magduss
ja mam taką cerę i obecnie bardzo sobie chwalę Max factor facefinity. To jeden z nowszych podkładów 3w1:) Baza, podkład i korektor:) Dla mnie też super kryje matuje i daje lekko pudrowy efekt nie tzreba uzywac pudru:) Ładnie się dopsowuje:) Ja jestem nim zachwycona;p

Czytałam opinie o nim i dużo kobiet narzeka, że wysusza skóre i podkreśla suche skórki więc odpada dla mnie
ktoś jeszcze się wypowie ? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 12:57 przez mrhoney.

Jaki podkład wybrać do takiej cery

05 lis 2013 - 12:57:57

Maybelline Affinitone w tubce polecam. Na razie mój ideał od pół roku. Nie zamienię. Porównałabym go do Vichy dermablend lub la roche. Z czystym sumieniem polecam.

Jaki podkład wybrać do takiej cery

05 lis 2013 - 13:01:30

na problemy skórne poleciłabym lekki krem BB Garniera,ładnie matuje oraz pokrywa wszelkie niedoskonałości przy tym lekko nawilża,sama używam i jestem bardzo zadowolona :)

Jaki podkład wybrać do takiej cery

05 lis 2013 - 14:00:14

Maybelline Affinitone podkreślał mi bardzo suche skórki i wysuszał skóre(nawet po peelingu itp) to chyba przez tą aksamitne wykończenie. Może zdecyduje się na Rimmel Lasting Finisch, bo widze dużo dobrych opinii o nim, ale inne propozycje tez są mile widziane ;))

Jaki podkład wybrać do takiej cery

05 lis 2013 - 14:21:44

Mam podobną skórę. Stosowałam już różne podkłady od Lirene, Vichy,Bourjois, Rimmel i jak na razie wygrywa Rimmel Match Perfection, nie podkreśla mi suchych skórek, nie wysusza twarzy i jest w miarę trwały. Zawsze gdzieś go wypatrzę w promocyjnej cenie. Nie próbowałam jeszcze kremów BB, ale chętnie poczytam :)

Jaki podkład wybrać do takiej cery

06 lis 2013 - 14:52:53

Ja uzywam najczęśćiej BB kremów ale przymierzam się do kupna fluiu z Iwostinu, nie hest drogi wiec sprobuje :)

Jaki podkład wybrać do takiej cery

06 lis 2013 - 14:59:05

Ja używam la roche posay toleriane, ale muszę go i tak przypudrować jakimś sypkim żeby się nie świecic... Ale kiedyś miałam próbkę też z LRP matującego i naprawdę był super, tylko ja mam tendencję do trądziku, a toleriane mi pomaga z nim walczyć, więc dlatego go nie zmieniam. Możesz podejść do apteki i zapytać o próbkę tego matującego :)

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki podkład wybrać do takiej cery

06 lis 2013 - 15:04:58

Ja dostałam nowego rimmela i musze przyznac ze genialny :)
mam odcien 091 oraz 100 i jeden wpada lekko w róż( lekko) a drugi w beż
na moją wiecznie świecącą się skórę est idealny i bardzo wydajny



Jaki podkład wybrać do takiej cery

06 lis 2013 - 15:57:40

Cytat
Sepulturka
Ja dostałam nowego rimmela i musze przyznac ze genialny :)
mam odcien 091 oraz 100 i jeden wpada lekko w róż( lekko) a drugi w beż
na moją wiecznie świecącą się skórę est idealny i bardzo wydajny

Miałam kiedyś tą straszą wersje Rimmel stay matte i byłam bardzo niezadowolona zero krycia itp wiec boje się trochę kupić tą nową wersje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Serum do rzęs CharmLash