Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

ok, ale jak mam sukienkę chabrową i do tego dojdą paznokcie chabrowe u stóp i rąk to nie wiem czy nie za duzo tego koloru będzie. A może paznokcie u stóp pomwaloaż french, a u dłoni chabrowy? kurde sama juz nie wiem

czerwień u stóp, french u rąk

czerwień u rąk i u stóp ;) powinno ładnie wyglądac z chabrową sukienką. moim zdaniem inne paznokcie u stóp i u rąk wyglądają kiczowato....

moim zdaniem zdecydowanie french i u rąk i u stóp!!!!!!!!!!!!!11 bo i tak jakoś dużo tych kolorków pomyś że musisz sobie jeszcze oko pomalować więc moim zdaniem jak przegniesz to będzie z Ciebie TĘCZA - ale pytasz więc pisze nie gniewaj sie to tylko moje zdanie

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
rene29
moim zdaniem zdecydowanie french i u rąk i u stóp!!!!!!!!!!!!!11 bo i tak jakoś dużo tych kolorków pomyś że musisz sobie jeszcze oko pomalować więc moim zdaniem jak przegniesz to będzie z Ciebie TĘCZA - ale pytasz więc pisze nie gniewaj sie to tylko moje zdanie
nie gniewam się, wiem o co ci chodzi:)

intesywny różowy będzie fajnie wyglądał...ale to tylko moje skromne zdanie :)

uwazam ze french z dodatkiem srebra bedzie ok zarowno u nog jak i u rak . co za duzo to nie zdrowo ;)

Cytat
agata74
uwazam ze french z dodatkiem srebra bedzie ok zarowno u nog jak i u rak . co za duzo to nie zdrowo ;)
zgadzam sie w 100% :)

Cytat
agata74
uwazam ze french z dodatkiem srebra bedzie ok zarowno u nog jak i u rak . co za duzo to nie zdrowo ;)
ooo, to jest niezły pomysł ;)

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

z tym frenchem u rąk to nie wiem jak to będzie, dlatego, że będę przyklejać paznokcie. Obcięlam je już i wypilowalam wiec nie bedą długie. Boję się że będzie klej przeswitywał dlatego u rąk chciałam zrobić jakiś kolorek a u nóg np. french, I co teraz robic??;/

Wg mnie chabrowy na ręce i nogi:) A do tego jakieś srebrne dodatki, gwiazdki, serduszka czy co tylko chcesz, są odpowiednie sklepy gdzie możesz wszystko kupić za nie wielki pieniądze. W granicy 3 czy 5 zł już znajdziesz jakieś fajne i nie zbyt trudne do nałożenia ozdoby:D Powodzenia:)

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

Francuski na rekach i nogach... Najladniej wyglada... Jak nie potrafisz zrobic to idz do kosmetyczki...

jaki kolor majtek powinnam ubrac do zielonej sukienki? hahahaha zgon

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cielista szminka