Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużanie rzęs

20 wrz 2013 - 00:12:55

Ja miałam w profesjonalnym salonie i byłam mega zadowolona ... Efekt utrzymywał się ok 3-4 tygodni.

Jestem pewna , że na swój ślub zrobię je ponownie i to w tym samym miejscu :)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie rzęs

20 wrz 2013 - 00:16:53

ja przedłużałam 2 miesiące, za 1 razem długo się trzymały i wypadały razem z moimi, a jak wiadomo co 2 miesiace nastepuje zupełna wymiana naszych rzęs.
za drugim razem jednak były juz osłabione bo szybciej mi wypadły a wg podejrzewam ze miałam je zle zrobione bo wypadały bez moich wiec sie odklejały. teraz mam przerwę parę tygodni i rzęsy na początku były słabe ale bardzo szybko mi odrosły i mam zamiar znów sobie zrobić bo dzięki nim zupełnie przestałam się malować :)

przedłużanie rzęs

20 wrz 2013 - 00:17:20

Cytat
blond-heroina
jeżeli rzęsy są prawidłowo przedłużone to naturalne nie są w ogóle ziszczone !! miałam kilkanaście razy przedłużone owszem raz dobrze a raz źle ale jakbym miała możliwość to nosiłabym je non stop :)

przedłużanie rzęs

20 wrz 2013 - 00:24:06

Zdecydowałam, że na razie nie będę ryzykować... Jeśli wypadają z naszymi to się nie opłaca, bo robiąc raz człowiek się przyzwyczai, że ładnie to wygląda, a potem nie będzie do czego doczepić i klops... A z przerwami co jakiś czas mi się to nie widzi :/
Kiedyś spróbuję.

przedłużanie rzęs

20 wrz 2013 - 00:24:39

Miałam 2 razy i za kazdym razem wytrzymałam 3 tygodnie, pozniej sciagałam- wygladalam jak zółw- prawie goła powieka:) fakt, ze rzesy szybko odrastaja do stanu z przed zabiegu (trwa to ok 3-4 tyg), ale mam nadzieje, ze nigdy juz nic mnie nie podkusi, zeby to zobic:) nie mozesz nawet normalnie umyc oka:)

przedłużanie rzęs

20 wrz 2013 - 00:34:13

ja miałam robione 2 razy -> w dwóch różnych salonach, miało być profesjonalnie... szczerze? już nigdy w życiu bym się na to nie zdecydowała ;/ nie dość, za zapłaciłam dużo kasy, to efekt był dramatyczny. wyglądałam jak klaun, mega sztucznie. rzęsy zaczęły odpadać juz po 2 dniach (a przestrzegałam wszystkich zaleceń). po 2 tyg, byłam "łysa", a moich naturalnych rzęs zostało może po 5 w każdym oku. przez 3 tygodnie niechciały mi rosnąc naturalne, musiałam kupic odzywki, dopiero to cos dało - do stanu poprzedzajacego zrobienie rzes doszłam po 3 miesiacach od straty tych sztucznych.

tak, że ja nie polecam :)

Re: przedłużanie rzęs

20 wrz 2013 - 00:38:06

ZAPRASZAM CHĘTNE ZAINTERESOWANA PANIE
NA PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1 GLIWICE





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-20 00:44 przez stokrotka79_2005.

przedłużanie rzęs

23 wrz 2013 - 14:55:28

zawsze podobały mi sie długie i geste rzesy, chcialabym je sobie przedluzyc ale nie wiem czy warto co sadzicie? a moze ktos mi doradzi kto to dobrze zrobi u nas w bydgoszczy?

przedłużanie rzęs

23 wrz 2013 - 15:02:40

miałam i nie zauważyłam, żeby to wpłynęło negatywnie na moje naturalne rzęsy :)

przedłużanie rzęs

28 wrz 2013 - 18:09:09

wlasnie mam zrobione drugi raz, robila siosta kosmetyczka:)) tydzien minal i nadal jestem mega zadowolona:)))) nie maluje rzes i oczu:)) wygoda i zaoszczedzony czas:))) nie martwie sie kondycja moich rzes bo tak czy inaczej odrosna:))))

przedłużanie rzęs

28 wrz 2013 - 18:14:47

ja po przedluzeniu rzes bylam zadowolona, robila mi je dziewczyna w Polsce, ale po zdjeciu moje rzesy bly w oplakanym stanie, bylam tez zrobic tu w irlandii zaplacilam 50 euro rzesy odpadly po 4 dniach w dodatku moje skrocily sie o polowe ;/ NIE POLECAM!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MAKE UP FACTORY POLSKA pomóżcie!