Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:07:32

Hej dziewczynki :)
Chciałam Was zapytać czy któraś z Was miała przedużane i zagęszczane rzęsy metodą 1:1, albbo 2:1 ?
Jakie są Wasze wrażenia? Ile rzęski się Wam trzymały ? I najwazniejsze pytanie, czy po przedłużeniu Wasze rzęsy były w opłakanym stanie, czy raczej nie było aż takich uszkodzen ?


przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:11:42

ja nie miałam, ale wiele koleżanek miało i przeważnie narzekały na zniszczone naturalne rzęsy po ściagnięciu sztucznych. Ja bym nie przedłużyła sobie

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:20:30

Cytat
joker71
ja nie miałam, ale wiele koleżanek miało i przeważnie narzekały na zniszczone naturalne rzęsy po ściagnięciu sztucznych. Ja bym nie przedłużyła sobie
tylko to nie polega na doklejaniu cały rzes i w ogóle, bo napisałaś o ściąganiu sztucznych ,a z tego co ja czytałam to one same wypadają razem z naszymi naturalnymi w fazie wzrostu.

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:27:16

jest tu już na forum jeden wielki wątek o przedłużaniu rzęs, poczytaj go i opinie użytkowniczek.

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:34:58

Jeśli się zdecydujesz na przedłużanie rzęs to zgłoś się do kogoś kto ma doświadczenie i zrobi to precyzyjnie.Miałam przedłużane rzęsy dwa razy, najpierw zrobiła mi koleżanka ("uczyła się na mnie";), niestety rzęsy szybko wypadły a moje naturalne były słabe i krótsze niż przed zabiegiem.Drugi raz poddałam się zabiegowi (również koleżanka, 2 letni staż jeśli chodzi o rzęsy)i byłam baaardzo zadowolona.Rzęsy wyglądały bardzo naturalnie (lepiej zrobić ciut krótsze, niż za długie bo nie wygląda to ładnie- moim zdaniem :) ) Rzęsy trzymały się około miesiąca.Powiem szczerze po jakimś czasie wypadają (również z naturalnymi)i nie wygląda to najlepiej, więc ważne jest żeby je uzupełniać oraz żeby je odpowiednio pielęgnować :)

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:41:41

Czytałam artykuł o szkodliwości tego typu zabiegów.

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:42:42

Cytat
dziefczynka
Czytałam artykuł o szkodliwości tego typu zabiegów.
mogłabyś coś więcej napisać o tym ?

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:46:31

jeżeli rzęsy są prawidłowo przedłużone to naturalne nie są w ogóle ziszczone !! miałam kilkanaście razy przedłużone owszem raz dobrze a raz źle ale jakbym miała możliwość to nosiłabym je non stop :)

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:47:47

miałam 1:1, wygladalam jak jakis klaun :)

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:49:04

Cytat
Ifii
miałam 1:1, wygladalam jak jakis klaun :)
może miałaś źle obrane to swoich ? :)

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:51:41

na tych zdjęciach to aż brzydko wygląda.

stopień późniejszego zniszczenia zależy od tego czy ściągniesz je jak trzeba czy sama sobie będziesz wyskubywać.

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 16:53:36

Cytat
corkachaosu
na tych zdjęciach to aż brzydko wygląda.

stopień późniejszego zniszczenia zależy od tego czy ściągniesz je jak trzeba czy sama sobie będziesz wyskubywać.

wcale od tego nie zależy

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 17:10:37

Cytat
blond-heroina

wcale od tego nie zależy

nie tylko od tego, ale w dużej mierze tak. to tak samo jak z akrylami.

przedłużanie rzęs

08 lip 2013 - 17:27:31

Miałam i muszę powiedzieć że urzekł mnie ten zabieg aż tak że miesięczna przerwa na regenerację naturalnych rzęs jest dla mnie męczarnią.
Jest to niezwykle wygodny zabieg ponieważ można zapomnieć o makijażu który u mnie akurat wymagał 20 min żeby jako tako oko wyglądało.
Jeśli się ma zrobione rzęsy profesjonalną ręką to jest to oczywiście piorunujący efekt. Po ściągnięciu rzęsy są osłabione mimo że wyrastają nam nowe lub po "odklejeniu" removerem (płyn który rozpuszcza klej)i nie ma na to mocnych (przecież kiedy ściągniecie żele lub akryle płytka paznokcia jest czasem w martwiącym żeby nie mówić opłakanym stanie i trzeba jej poświęcać trochę czasu żeby "doszła do siebie";) tak samo jest z rzęsami są osłabione ale moja kosmetyczka dała mi olejek rycynowy którym smarowałam na noc i jestem po 3 tyg po ściągnięciu i rzęsy mam znów jak nowe i czekam na wizytę kumpeli kosmetyczki:) Polecam mimo minusów które przeczytasz wszędzie że są osłabione, będą ale przez chwile z odpowiednią pielęgnacją szybko będziesz się mogła cieszyć rzęsami do nieba.
Ważną rzeczą jest też dobranie odpowiedniej dlugości i grubości oraz podkręcenia, wszystko dobierzesz razem ze swoją kosmetyczką.
Oczywiście rzęsy trzeba uzupełniać ponieważ rzęsa wypada wraz z naturalną. Nie da sie odpowiedzieć na pytanie ile się trzymają. Jest to indywidualna kwestia. Raz mi się trzymały miesiąc raz 2 a w tamtym roku w zime nawet 3 miesiące lecz byłam tak przewrażliwona że wypadaja i strasznie mnie to drażniło wtedy że chciałam każda rzęsę od razu uzupełniać.

Re: przedłużanie rzęs

20 wrz 2013 - 00:09:14

Witam was dziewczyny weszłam tu z ciekawości i jak czytam te dziewczyny hmmm co slyszały , co widziały to płakać mi się chcę a zarazem śmiać !!!! oczywiście jest możliwośc taka że przedłużanie rzęs niszczy nasze naturalne rzęsy Ale tylko wtedy jak są żle wykonane ,żle dobrane długościa ,grubością i oczywiście klej dokładnie przyklejine nie grudkowato ! to na 100% nasze naturalne rzęsy bedą jak najbardziej zdrowe oczywiście piszę tu o osoba która się na tym zna , i wykonuje to na codzień !!!ja sama od 2 lat przedłużam rzęsy 1:1 i jestem jak zawsze zadowolona przedłużam i uzupełnia, i jakoś mi się nic nie dzieje , wiado że nasze naturalne rzęski wypadają i wypadają nam też te doklejone , pozatym sama zajmuję się przedłużaniem rzęs :1;1 mam swoje klientki zadowolone można co nieco zobaczyć na FACEBOOK MOJE RZĘSKI TAKŻE POLECAM !!!AHA CHCIAŁAM WAM POKAZAĆ DZISIEJSZE ZDJĘCIE KTÓRE MNIE POPROSTU ŻDZIWIŁO I ZAMUOWAŁO , PRZYSZŁA DO MNIE KLIENTKA Z TAKIMI RZĘSAMI ŻE BYŁAM W SZOKU JAK TAK KOŻNA TAKIE COŚ WYKONAĆ !!!MASAKA MA BYĆ U MNIE NA DNIACH RATOWAĆ SWOJE NATURALNE RZĘSY !!TA PANI CHCIAŁA BYM TYLKO JEJ UZUPEŁNIŁNIĆ BRAKI ! ALE JAK POWIEDZIAŁAM JEJ ŻE TAKA ILOŚC MOGĄ JEJ WYPAŚC RZĘSY NATURALNE BYŁA ZSZOKOWANA !ZDJĘCIA ZARAZ WAM POKAŻE , A JAK TYLKO PANI POJAWI SIĘ U MNIE POKAŻĘ WAM RZĘSKI JAK POWINNY WYGLĄDAĆ PO MOIM PRZEDŁUŻANIU RZĘS :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-20 00:36 przez stokrotka79_2005.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tusz do rzes