Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:10:41

Witam ; )
Mam do Was takie pytanko, czy orientujecie się może gdzie na Śląsku można iść do kosmetyczki na lekcję makijażu ? Wiem, że to troche dziwne pytanie, ale przyznam szczerze że sama nie potrafię zrobić sobie profesionalnego make-upu. Jak już się pomaluję to nawet tego nie widać :( Kolejnym problemem jest to że mam 20 lat, a nie wyglądam na tyle. Chciałabym umieć się tak pomalować, aby wyglądać poważniej i po prostu dobrze się czuć ; ) Pytam Was o to bo już w wielu salonach kosmetycznych pytałam i nie chcą czegoś takiego robić ; / A przecież normalnie chcę za to zapłacić .. Jak już się znajdzie jakiś salon to sama kosmetyczka nie wygląda zbyt dobrze .. Byłam na makijażu w sephorze i nie tylko ale żadnej różnicy nie było widać a tylko kase straciłam ..
Z góry dziękuję za pomoc : ))

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:12:28

w makijażu o to chodzi, by nie było go widać. w dziennym, bo wieczorowy to co innego.

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:13:20

Poszukaj na Youtube filmów makijażowych krok po kroku i ćwicz..
:))

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:14:38

a może tak, z czym masz problem? z nakładaniem czy o co chodzi?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:16:51

szkoda że nie łódź wzięłabym cię na szkolenie do siebie :)

dokładnie tak jak pisze
Zywieczdroj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 20:17 przez MMadzIaaa88.

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:18:15

Cytat
corkachaosu
w makijażu o to chodzi, by nie było go widać. w dziennym, bo wieczorowy to co innego.


Makijaż ledwo widoczny można nosić gdy nie chcemy by ktoś go zauważył . Np jak wybieramy się na kajaki lub coś w ten deseń

Makijaż dzienny jest widoczny ale można zrobić wersje delikatniejszą.
Ja preferuję brązy na powiekach , odrobina podkładu , różu i tuszu.

A wieczorowy to już bardziej seksi

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:19:37

Właściwie to z wszystkim .. Mój codzienny makijaż to fluid róż i tusz do rzęs. Jak się pomaluję nie ma żadnej różnicy czy mam ten makijaż czy nie .. Chciałabym coś zmienić w sobie, np oczy jakoś ciemniej pomalować , i próbowałam już kilka razy ale nie bardzo to wychodzi . Wyglądam wtedy jak spod latarni . Kiedyś miałam taką koleżankę , która bez makijażu wyglądała niezbyt ciekawie , ale jak się pomaluje ( robi to perfekcyjnie) to wygląda idealnie . No ale niestety nie można się od niej dowiedzieć gdzie się tego nauczyła .. Chciałabym też troche poważniej wyglądać , nie na 16 lat ..
Oj, jakbym wiedziała że wrócę z Łodzi odmieniona to na pewno bym przyjechała :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 20:22 przez Mariola94_49.

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:21:50

są takie specjalne kursy w różnych miastach...
sama ostatnio na jednym byłam :)

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:24:57

A pomógł Ci w czymś ten kurs ? : )
O wieczorowym makijażu żeby być bardziej seksi to nawet nie wspomnę :p

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:27:08

Żywiec- fluidu nie powinno być widać, bo nie o to chodzi w idealnym makijażu, by mieć tapetę. :) Wiadomo, że co innego cienie, czy jakaś kreska, czy błyszczyk.
Jeśli nie widać podkładu to znaczy, że ma go dobrze dobranego, czyli to świetnie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:28:47

może wrzucisz jakieś zdjęcie ? łatwiej tak doradzić bo każda twarz jest inna,co innym pasuje nie koniecznie tobie.

co do podkładu na takie pogody bym z niego zrezygnowała na rzecz pudru w kamieniu,kolor dobierany nie na dłoni a na linii żuchwy z szyją,o ton jaśniejszy bądź ciemniejszy od koloru skóry.

oczy zależy jaki kolor ,kształt itp

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:31:54

spoko, też ledwo umiem się malować, nie dość, że jestem starsza, to ludzie mi dają 13 lat, a kasjerki o dowód pytają ;D polecam poszukać filmików i tutoriali i dużo ćwiczyć ^^

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:39:45

Może pooglądaj jakieś tutoriale na youtube? Ja mam problem tylko z oczami, nie wiem jak mam malować rzęsy,żeby były jak firanki. Mam 21 lat a dają mi 16, więc się nie przejmuj nie jesteś sama.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 20:40 przez keyy.

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

Lekcja makijażu

21 cze 2013 - 20:42:02

a szukałaś na fejsie w tych fit miejsach figury? powinno być, bo widziałam, że ostatnio dużo nowych dodały dziewczyny - obczaj sobie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

baza pod tusz-poszukuje