Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

21 minut temu

Biznes

25 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużone rzęsy

20 cze 2013 - 16:25:52

witam, czy któraś z was ma lub miała przedłuzone rzęsy i ma jakies zdjęcia z tego okjresu. chciałabym zobaczyc jak to wygląda, bo wiadomo ze w internecie wszystko ładnie ,pieknie a ja bym chciala wasze oczka zobaczyc jesli to mozliwe, więc jeśli cos macie wstawiajcie prosze

przedłużone rzęsy

20 cze 2013 - 16:31:03

Te, które widziałam zawsze wyglądały sztucznie i niezbyt fajnie, jak te najtańsze doklejane, z zagęszczaniem tak samo. Poleciłabym tylko jakby to była dla kogoś już ostateczność, bo ma cieniutkie i krótkie rzęsy.

przedłużone rzęsy

20 cze 2013 - 17:50:27

nikt tutaj nigdy nie przedłużał rzęs?:(:(:(

przedłużone rzęsy

20 cze 2013 - 17:53:24

Ja przedłużałam, ale miałam zrobione bardzo naturalne (takie chciałam). Różnica była w gęstości i wyrazistości :) Przez ten okres nie malowałam rzęs górnych i było ok, ale jednak to nie dla mnie. Trzeba uważać przy demakijażu, nie trzeć oczu i w ogóle :)

przedłużone rzęsy

02 lip 2013 - 11:58:38

jak się kobiety czułyście po przedłużeniu rzęs? czy któras miała jakies problemy z oczami , mi łzawia i strasznie przy tym szczypią (ale tylko jak łzawia) zaczęło sie 3 dni po przedłużeniu i nie wiem czy to ma związek z rzęsami

przedłużone rzęsy

02 lip 2013 - 12:24:23

Jeśli ktoś ma swoje rzęsy normalne, ładne niech sobie nie robi krzywdy tym przedłużaniem i lepiej zainwestuje w jakiś dobry tusz!
To jest dobre dla kogoś, kto ma na prawde ich niewiele.
Taki zabieg strasznie oslabia rzęsy, później wypadają razem z naszymi, jest ich mało, wygląda się jak po chemioterapii..

przedłużone rzęsy

02 lip 2013 - 12:29:09

Cytat
paulineczka2731
jak się kobiety czułyście po przedłużeniu rzęs? czy któras miała jakies problemy z oczami , mi łzawia i strasznie przy tym szczypią (ale tylko jak łzawia) zaczęło sie 3 dni po przedłużeniu i nie wiem czy to ma związek z rzęsami

Miałam zupełnie to samo musiałam je szybko ściągnąć bo myslałam , że nie wytrzymam. Oczy miałam tak czerwone jakas masakra napuchnięte powieki a byla mowa że to klej dla alergików bezuczuleniowy ;)

Teraz wreszcie trafiłam na klej dzieki któremu nic się nie dzieje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lekcja makijażu