Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

revlon color stay

20 cze 2013 - 10:43:16

Slyszałam ze revlon color stay jest dobrym podkladem , dobrze matuje i maskuje niedoskonałości . Tylko pytanie , jak sprawdza sie latem? Nie jest za ciężki ? proszę o opinie osob które używają tego kosmetyku :)

revlon color stay

20 cze 2013 - 10:49:05

ja go używam i jest bardzo dobry, tylko kupując go masz 2 rodzaje do skóry tłustej lub suchej, dodatkowo jeżeli masz sórę tłustą poszukaj na allegro tego revlonu ale bez opocji Softlex. Ona powoduje większe świecenie i mniejsze krycie, przynajmniej u mnie.

W lato spokojnie można go pomieszać z innym lżejszym podkładem, ale sam też spokojnie daje radę. Nie ściera się w wodzie nawet:)

revlon color stay

20 cze 2013 - 10:49:44

Mój ulubiony serce

Jednak na lato jest trochę za ciężki (ale na wyjście na jakąś imprezę jak najbardziej) :)

Ja obecnie posiadam Revlon ale kończy mi się i zdecyduję sie na coś lżejszego :)

revlon color stay

20 cze 2013 - 10:50:02

Na pewno zatyka, bo jest to dość ciężki podkład, ja muszę często oczyszczać cerę. Ale ja go używam przez cały rok, najlepiej się u mnie sprawdza, w lecie buzia się nie świeci, podkład nie spływa itp.

revlon color stay

20 cze 2013 - 10:50:36

ja używam color stay do tłustej/mieszanej. Z trądzikiem już sobie poradziłam ale zostały jeszcze przebarwienia dlatego używam tego podkładu. Nakładam go pędzlem hakuro cieniutką warstwę,super kryje wszystko, później daje puder ryżowy z KRYOLAN'a i makijaż mi się trzyma cały dzień bez względu na pogodę. Nawet przy 30 stopniach wszystko jest tak jak było, nie musze nic w ciągu dnia poprawiac. Jak dla mnie idealny zestaw a przyznam szczerze ze nim dobrałam odpowiednie kosmetyki do swojej skóry przetestowałam miliony podkładów i każdy spływał;/

revlon color stay

20 cze 2013 - 10:51:28

Ja miałam Color Stay z revlona i powiem szczerze, że nie był to jakiś super podkład ale na lato bardzo dobry. Mam suchą skórę i delikatnie nawilżał, ale zmieniłam go na Wake me up z Rimmela i jest jeszcze lepiej.

revlon color stay

21 cze 2013 - 23:53:36

Ja stosuję go już od dłuższego czasu i u mnie sprawdza się świetnie i w lecie. Ale mi odpowiada ze względu na pracę 8 godzin (dlatego potrzebuję długotrwałego podkładu), po zastosowaniu pudru fiksującego z Artdeco makijaż trzyma mi się super przez cały dzień bez żadnych poprawek. Natomiast jeśli nie potrzebujesz aż takiego krycia nie do zdarcia, to na wakacje myślę, że nie ma co męczyć skóry tak ciężkim podkładem. Z nowości wiem, że wiele osób poleca Rimmel Wake Me Up, jako podkład lżejszy, ale wciąż nie najgorzej kryjący:)

revlon color stay

21 cze 2013 - 23:59:18

jest świetny :) mocno kryje i dobrze matuje, chociaż na lato jest faktycznie trochę za ciężki i jednocześnie troszkę zawodzi jak chodzi efekt matowej cery, ale to zrozumiałe gdy jest wysoka temperatura ;) także mu wybaczam ;P
POLECAM :) ja na pewno jeszcze go kupię nie raz :))

revlon color stay

22 cze 2013 - 00:03:58

A u mnie na twarzy wygląda koszmarnie! Jest za ciężki,nie chce się rozprowadzać,robi smugi i potwornie zatyka. Jest to jedyny podkład który jest tak zły,że nie mogę go użyć jako niczego,po prostu pieniądze wyrzucone w błoto

revlon color stay

22 cze 2013 - 00:06:45

Cytat
bliszka
A u mnie na twarzy wygląda koszmarnie! Jest za ciężki,nie chce się rozprowadzać,robi smugi i potwornie zatyka. Jest to jedyny podkład który jest tak zły,że nie mogę go użyć jako niczego,po prostu pieniądze wyrzucone w błoto

Może nie potrafisz nakładać podkładu ?
Polecam pedzle hakuro :)

A jesli jest taki zły dla ciebie to oddaj komuś :)

revlon color stay

22 cze 2013 - 00:09:46

Ogolnie jak dla mnie ten podklad jest za ciezki i juz go ponownie nie kupie

revlon color stay

22 cze 2013 - 00:11:34

Cytat
klaudiii_6
Cytat
bliszka
A u mnie na twarzy wygląda koszmarnie! Jest za ciężki,nie chce się rozprowadzać,robi smugi i potwornie zatyka. Jest to jedyny podkład który jest tak zły,że nie mogę go użyć jako niczego,po prostu pieniądze wyrzucone w błoto

Może nie potrafisz nakładać podkładu ?
Polecam pedzle hakuro :)

A jesli jest taki zły dla ciebie to oddaj komuś :)

Dla mnie jest po prostu za ciężki,nie mam problemów ze skórą,zero niedoskonałości,więc jak go nałożę wyglądam jak w masce,mimo że potrafię to zrobić. Mogę natomiast polecić maxfactor 3 w 1 :)

revlon color stay

22 cze 2013 - 00:14:01

ja uwazam ze lepszy o niebo jest ten z FM kryjacy .revlon wcale dobrze nie kryje . napewno nie buff. to moja opinia stracone pieniaze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedłużone rzęsy