Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

50 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lato - nie chće podkładu!

29 cze 2013 - 12:05:26

hejka ja używam chusteczki samoopalającej daxa kupuję u nas w hurtowni kosztuję 1.60 i co drugi dzień przecieram twarz fajnie opala nie mam smug i nie muszę już po niej używać pudru ani podkładu



lato - nie chće podkładu!

29 cze 2013 - 21:30:07

Cytat
corkachaosu
Natomiast pytanie mam do sariel, czy ten krem z alterry jest tylko nawilżający? Bo zastanawiam się nad nim,a le jeśli przy okazji matuje to do kitu...
tylko nawilża i leciutko pachnie :P

lato - nie chće podkładu!

29 cze 2013 - 21:32:51

Ja polecam na wyrównanie kolorytu ZIAJA MASŁO KAKAOWE do twarzy, brązowe opakowanie z niebieską zakrętką;) cuda działa!

Ogólnie od zawsze mam cerę trądzikową, kiedyś nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez podkładu, teraz dziwnie się czuję z podkladem;)
A ta zmiana nastapiła po zmianie pielęgnacji. Wywalilam wszystkie przypadkowe kremy i mazidła. Na noc smarowałam się tylko kremem Bambino,jak już koleżanka wyżej napisała-dziala cuda:) Na dzień używam wyżej wspomnianej Ziaji, to lekki krem i naprawdę wyrównuje koloryt. Dodatkowo zainwestowalam w dwa kosmetyki-firma NeoStrata, dosyć drogie ale baaaardzo pomogły. Moja cera w ogóle się nie świeci, a kiedys bardzo się świeciła w sferze T, a szczególnie na nosie;/ teraz już nawet nie pamiętam jak to było.

Używam: żel do mycia twarzy-na dzień, na noc - http://allegro.pl/neostrata-facial-cleanser-zel-do-mycia-pha4-100ml-i3348784741.html

oraz po umyciu żelem wklepuję ten olejek, też rano i wieczorem, wystarczy jedno naciśnięcie pompki i cała twarz jest dokładnie pokryta aksamitną poświatą, nic się nie świeci i pory minimalizuje: http://allegro.pl/apteka-neostrata-oil-control-gel-30g-rewelacja-i3337013258.html

Do zmywania makijażu ( róż, maskara) używam jakiegoś płynu micelarnego, który akurat mam pod ręką;) i to tyle! żadnych diet ani nic takiego, polecam ci po prostu przestać używać przypadkowych produktów, co dwa dni innego kremu, postawić na dobrą pielęgnację.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-29 21:45 przez klauudens.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

permanentna maskara