Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Samochód.

11 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lato - nie chće podkładu!

22 cze 2013 - 18:56:37

to nie jest łatwe przestać używać podkład bo nie jesteś przyzwyczajona do tego widoku, ale teraz gdy możesz opalić buźkę będzie łatwiej. Ja przestałam używać w zimę, a to dlatego, że pracuję w domu więc po co mam się malować. No i powiem CI cera mi się poprawiła, skłonności do krost zmniejszyły się , polubiłam swoją twarz bez makijażu i jak się umaluję (podkład to dziwnie się czuję jak z maską). Chyba już wiem czemu faceci wolą naturalne dziewczyny. Natomiast jak zdarzy się że umaluję oczy, usta to wyglądam (według mnie) bosko :)

lato - nie chće podkładu!

22 cze 2013 - 18:57:48

są też kremy cc, które mają więcej podkładu i są bardziej kryjące

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

lato - nie chće podkładu!

22 cze 2013 - 19:00:31

mam ten sam problem, mam okropną cerę, fakt zaniedbaną... nie wyobrażam sobie wyjśc bez podkładu, mogę nie pomalować oczu ale podkład musze mieć... od zawsze marzę o ładnej cerze...

lato - nie chće podkładu!

22 cze 2013 - 19:04:32

skoro opalanie Ci nie slyszy to moze samoopalacz do twarzy?

lato - nie chće podkładu!

22 cze 2013 - 19:06:31

używam kremu nawilżającego z aloesem z alterry na noc, jak muszę to rano się fotoszopuje bb kremem missha perfect cover i nic mi nigdy nie spłynęło :x

Cytat
Ichaa_Yep
spróbuj sie opalic, to zawsze lepiej będziesz wyglądac :)
to dość subiektywna opinia.

lato - nie chće podkładu!

28 cze 2013 - 20:53:17

polecam krem bb eveline 8w1
wcześniej używałam podkładów i strasznie żałuję, bo tylko zniszczyłam sobie cere. ale poszlam do dermatologa, smarowalam sie i teraz sporadycznie cos wyskoczy. a eveline jest w stanie to przykryc

zweryfikowana
Posty: 728
Ostrzeżenia: 3/5

lato - nie chće podkładu!

28 cze 2013 - 20:59:11

słyszałam o takich chusteczkach nawilżających brązujących:) niestety nie używałam, ale koleżanka sobie chwali:)

lato - nie chće podkładu!

28 cze 2013 - 21:01:36

Ja chodzę średnio co 2 miesiące do kosmetyczki na głębokie oczyszczanie twarzy, więc latem śmiało mogę wyjść bez żadnego pudru, czy podkładu.

lato - nie chće podkładu!

28 cze 2013 - 21:08:21

Hej ja po wielu wielu latach kupiłam przypadkiem krem dla dzieci z cynkiem BAMBINO- niesamowita zmiena. Wszystkie pryszcze znikneły, zaskórników brak i po problemie. Krem jest ciężki wiec uzywam go tylko na noc,bardzo polecam- wiem co piszę.
http://www.superkoszyk.pl/product-pol-341-BAMBINO-Krem-Ochronny-dla-Dzieci-i-Niemowlat-150-ml-z-Tlenkiem-Cynku-UV-F4.html

Zamiast podkładu proponuję BB krem "vichy idealia BB" kosztuje 100pln, ale na allegro mozna kupić próbki za 1ml/1-2 pln. Gorąco polecam

lato - nie chće podkładu!

28 cze 2013 - 21:18:09

Na szczęście nie potrzebuje żadnej tapety na buzi,bo bym nie zniosła tej sztuczności,bawią mnie dziewczyny z masą fluidu,pudru,różu itd na buzi,myślą że są tym sposobem ładne:)
Jem skrzyp na skórę,włosy i paznokcie,witaminę C,buzie myję kwasem bornym z apteki i smaruje kremem nivea. Cerę poprawiły mi świetnie tabletki antykoncepcyjne.Czasem wyskoczy mi jakaś niedoskonałość przed okresem jedynie.

Współczuję wszystkim "tapeciarą".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-28 21:19 przez ruda_1990ks.

lato - nie chće podkładu!

28 cze 2013 - 21:52:36

Cytat
izabelkapink
Zamiast podkładu proponuję BB krem "vichy idealia BB" kosztuje 100pln, ale na allegro mozna kupić próbki za 1ml/1-2 pln. Gorąco polecam
to już koreańskie wychodzą taniej :x

Cytat
ruda_1990ks
Na szczęście nie potrzebuje żadnej tapety na buzi,bo bym nie zniosła tej sztuczności,bawią mnie dziewczyny z masą fluidu,pudru,różu itd na buzi,myślą że są tym sposobem ładne:)
sztuczności? już nie przesadzaj, nie ma tu mowy o tapeciarach, tylko o zwyczajnym ukrywaniu niedoskonałości cery. jak masz idealną cerę - super. ja też mam. ale niektórzy mają z tym problem i też chcą się czuć pewnie.

Cytat
ruda_1990ks
Współczuję wszystkim "tapeciarą".
"tapeciarom"

lato - nie chće podkładu!

29 cze 2013 - 11:41:52

Można bez podkładu chodzić na spokojnie, jest lato, opalisz się troszkę i nie będziesz takim bladziochem. Choć mi się baaaaaaaaardzo podobają blade skóry. Ale tak to używaj jakichś maseczek, które poprawiają koloryt skóry, np. algowej, z glinkami. Jedz marchewkę, ona tez "opala".

Natomiast pytanie mam do sariel, czy ten krem z alterry jest tylko nawilżający? Bo zastanawiam się nad nim,a le jeśli przy okazji matuje to do kitu...

lato - nie chće podkładu!

29 cze 2013 - 11:48:53

Próbowałaś kremów BB :) ?

lato - nie chće podkładu!

29 cze 2013 - 11:54:01

Ja nie używam żadnego podkładu ani pudru, jedynie krem matujący i dzięki temu nie mam żadnych pryszczy a moja skóra jest gładka. Tak czuję sie o wiele lepiej. A w lecie to już za żadne skarby bym nie położyła na twarz podkładu...

lato - nie chće podkładu!

29 cze 2013 - 12:01:33

ja też nie używam żadnych pudrów, podkładów, itd, bo i po co samej sobie szkodzić...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

baza pod tusz-poszukuje