Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:36:40

dziewczyny, potrzebuję rady!
uzywam podkładu, gdyż moja twarz jest blada, a w dodatku gdzie nie gdzie zdażają się jakieś pryszcze lub wągry albo przebarwienia, nie przeszkadzałoby mi to tak gdyby moja twarz wyglądała bardziej na "świeżą". otóż aby była troche ciemniejsza,wyglądała na zdrowszą, nawilzona. nie chce uzywac podkladu gdyz w takie upaly on po prostu ze mnie spływa... :/ czego uzywacie ze wasza cera jest w dobrej formie i wygladacie swietnie bez makijazu? zakupilam juz tyle kremow maseczek i nic a nic lepiej :(
zazdroszcze dziewczyna ktora maja takie ladne buzki, nie musza uzywac zadnej tapety a w lato nie musza sie marwic o swoj wyglad:(

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:38:55

ja zwykłej witaminy A z apteki - uzywam na noc a rano zwykły kremik nawilzający
nie uzywam , pudrów , podkładów , fluidów i uj wie jak to się tam jeszcze nazywa.
Moze dlatego ludzie mi daja 20 a nie 28 lat :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-19 09:40 przez myszkins.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:43:14

Nie używam podkładu (sporadycznie), krem nawilżający i ostatnio woda termalna z apteki, muszę powiedzieć, że ta woda chyba poprawiła mi cerę (przynajmniej tak twierdzą znajomi).

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:45:41

spróbuj sie opalic, to zawsze lepiej będziesz wyglądac :)

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:46:03

a kremy BB próbowałaś?:)

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:47:14

Ja mam mocne roznice koloru cery na twarzy i cere naczynkowa, wiec czerwony nos, biale czolo, rozowe policzki.. do tego czasami jakis wyprysk. uzywam mocno kryjacego podkladu zawsze(maxfactora) i nie splywa :)
ale pamietam, ze kiedys byly takie koloryzujace kremy z nivei. mialy troche kolor jak podklad. moze to jest jakies "lzejsze" roziwazanie na wakacje.

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:48:49

Na wyrównanie kolorytu cery polecam serum z witaminą C np. firmy It's Skin (takie żółte). Żeby nie być bladą to albo opalanko, albo solarium albo kremy brązujące do twarzy (bardzo dobry jest Sopot z Ziaji, wystepuje w dwóch wersjach).
Jesli masz bardzo suchą skórę to mozesz ją nawilzac np przemywając sokiem z aloesu, stosując krem z dużą zawartością kwasu haluronowego (kwas hialuronowy mozna kupic na allegro i dodawać go sobie do kremu). :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:49:10

Cytat
Ichaa_Yep
spróbuj sie opalic, to zawsze lepiej będziesz wyglądac :)

Ja po opalaniu mam krótkotrwały efekt poprawy, a później tylko gorzej.

O, jovita tak sok z aloesu jest świetny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-19 09:50 przez malmie.

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:49:15

polecam krem z ziaji tonujący, seria nuno :) to taki troche krem BB :) jest przy okazji antytrądzikowy :) poza tym - używasz podkładu żeby przyciemnić buzię? Twoim zdaniem ładnie to wygląda? Nie tak dobiera sie podkład.

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:51:37

Wymieszaj odrobinę podkładu z kremem nawilżającym.
Najlepiej kup krem rozświetlający :).

Zaopatrz się w bibułki matujace i jak zaczniesz się świecić to wtedy zbierz sebum.

Pamiętaj że w lato każda z nas wygląda ATRAKCYJNIEJ. I uwierz mi że jeśli będziesz mieć widoczne jakieś niedoskonałości to będzie to lepiej, naturalniej wyglądać niż jak tona tapety w upale.

Cytat
nicolenkaa
polecam krem z ziaji tonujący, seria nuno :) to taki troche krem BB :) jest przy okazji antytrądzikowy :) poza tym - używasz podkładu żeby przyciemnić buzię? Twoim zdaniem ładnie to wygląda? Nie tak dobiera sie podkład.

Zgadzam się. Podkład ma się mieszać z kolorem naszej twarzy.
Żeby optycznie się opalić nanosimy bronzer na czoło, i kości policzkowe.

Najgorsze co może być jak dziewczyna ma brązową twarz a białą szyje, czy uszy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-19 09:54 przez Zywieczdroj.

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:54:34

może spróbuj krem BB albo zwykły krem, taki który Twoja skóra toleruje + dobry puder w kamieniu ;)

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:55:23

Cytat
Zywieczdroj

Najgorsze co może być jak dziewczyna ma brązową twarz a białą szyje, czy uszy :D

no ja niestety często widuję dziewczyny w takich maskach :)

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 09:58:43

Chętnie też się dowiem, nakładanie podkładu zaoszczędziłoby trochę mojego czasu rano :D

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 10:02:58

Ja używam kremu z 7 olejami Soraya,od ok.1,5 miesiąca i cera jest super, nie pamiętam kiedy miałam jakieś wypryski czy coś :) To ten co go Wojciechowska reklamuje.
I raz w tygodniu peeling z The Body Shop z witaminą C, skóra gładziutka jak pupa niemowlaka :P
Na codzień twarzy w ogóle nie maluję jak jest lato,ewentualnie delikatny puder Miss Sporty na jakieś większe wyjścia. I również polecam bibułki matujące,ja mam takie z Wibo za chyba 7zł,a starczają na dłuugo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-19 10:14 przez ecri16.

lato - nie chće podkładu!

19 cze 2013 - 10:04:56

Cytat
myszkins
ja zwykłej witaminy A z apteki - uzywam na noc a rano zwykły kremik nawilzający
nie uzywam , pudrów , podkładów , fluidów i uj wie jak to się tam jeszcze nazywa.
Moze dlatego ludzie mi daja 20 a nie 28 lat :P

ja podkładu używam od lat, a pomimo moich 26 lat ludzie dają mi max 19 :P a w sklepach przy zakupie alkoholu muszę dowód pokazywać ;) nie ma reguły :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co o tym sadzicie?