Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurs przedłużania rzęs - Warszawa

18 cze 2013 - 12:44:47

Hej. Poszukuję jakiegoś kursu przedłużania rzęs w Warszawie. Wolałabym coś poleconego i sprawdzonego. A opinie jakie czytam w Internecie tyczą się szkoleń prowadzonych w Bydgoszczy, Wrocławiu... Czy w Stolicy doprawdy nic godnego polecenia nie ma?
Do 1500zł z wyposażeniem chcę dać.

Któraś robiła tutaj kurs? Pomóżcie! :)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Kurs przedłużania rzęs - Warszawa

19 sie 2013 - 14:14:49

Jesli szukacie profesjonalnej firmy to moim zdaniem zdecydowanie najlepiej własnie jest wybrać takie szkolenie http://www.biarbeauty.com/'Moim zdaniem nie ma nic lepszego.

Kurs przedłużania rzęs - Warszawa

08 paź 2013 - 14:47:44

Aqacin jakiś czas temu nasza Menager zapisała nas ( jesteśmy we dwie w salonie ) na szkolenie do szkoły Stylizacji SELECT. Miałyśmy tam przedłużanie, zagęszczanie, trwały makijaż rzęs i dodatkowo dostaliśmy w gratisie nitkowanie brwi. Nie mam się do czego przeczepić...nauczanie było na poziomie HIGH, no może nie za bardzo podobają mi się certyfikaty...ale ja to jestem taka jędza że zawsze muszę się do czegoś przyczepić:)))

Kurs przedłużania rzęs - Warszawa

18 lis 2019 - 22:46:04

Ja przed wakacjami byłam na szkoleniu w Sekret Urody.
Szkolenie choć jednodniowe, było bardzo intensywne. Pani Kamila, która prowadziła kurs ma naprawdę dużą wiedzę. Czuć że rzęsy są jej pasją, dzięki czemu zaraża pozytywnym podejściem i motywuje do ciężkiej pracy nawet w kryzysowych momentach.
Z czystym sercem gorąco polecam kurs przedłużania rzęs!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lato - nie chće podkładu!