Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 14:30:04

Hej, mam problem. Otóż nie mogę znaleźć dobrego fluidu, jeśli już jakiś mam to po krótkim czasie się świeci, lub po prostu wygląda okrpnie na mojej twarzy.
Często widzę na ulicy dziewczyny, które mają fluid perfekcyjnie zlany z twarzą, wygląda to cudownie. Ja z moim make-up'em chodzę z głową w dół...

Twarz mam bez żadnych problemów, nie mam wyprysków ani nic, nie musi być więc mega kryjący, powiecie więc dlaczego nie malować się w ogóle? Otóż mam czerwone policzka jak świnka ;)
Trochę fluidów już przetestowałam, Armani, Dior, double wear, który jest hitem No niestety żąden się nie sprawdził, nie wiem już gdzie mam szukać i czego ..
heeeeeeeeelp

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 14:39:19

Wylecz cerę, bo jest przetłuszczająca się. Nawilżaj nawilżaj, nawilżaj. Podkład będzie bardziej trwały na twarzy i skóra nie będzie wydzielać tyle sebum co do tej pory więc i podkład będzie lepiej wyglądał.

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 14:53:40

nawilżam właśnie, mam taki krem


jest naprawdę świetny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-14 14:55 przez Closet-girl.

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 14:58:59

ciężko Ci coś doradzić, bo każda cena jest inna.. Ja np. używam EL double wear i sprawdza się super, ale z kolei Tobie nie odpowiada. A próbowałaś jakieś podkłady MAC'a? Może Matchmaster? Co do świecącej się buzi, to sprawdź może bazę Benefit.

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 15:01:52

Moim zdaniem Twoim problemem mogą być słabe naczynka- cera naczynkowa, zaczerwieniona.
Sama mam taki problem i zakupiłam ostatnio w aptece fluid z Iwostinu do cery naczynkowej za bodajże 24 zł. Konsystencja lekka, łatwy do nakładania, niweluje zaczerwienienia, nie wysusza, nie uczula. Polecam :)

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 15:02:05

Ja stosuję z serii AA ;) uważam, że są dobre. Mi wytrzymuje bardzo długo.. cera jest taka fajna po nim ;) Pod stosuję tylko krem nivea / bambino i fluid trzyma się baardzo długo w dobrym stanie:)

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 15:05:08

udaj się do drogerii niech Ci panie doradzą, weź kilka próbek (dobra drogeria zawsze je ma) i testuj.

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 15:13:24

z Mac'a jeszce nie próbowałam.
W sephorze i douglasie, doradzały, jednak nigdy mi nie przypasowało. ;/

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 15:16:26

polecam bourjois 123 perfect jest świetny, może u Ciebie też się sprawdzi? jak dobierasz kolor to broń boże na ręce czy nadgarstku- dobierz na policzku i problem ze złym kolorem będziesz miała z głowy. Prosta zasada- nie ma twojego koloru-nie kupuj

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 15:21:48

oh znam ten ból.. tylko ja mam tłustą cerę z wypryskami...Na początku puder na mojej buzi wygląda ok,ale po jakimś czasie okropieństwo...Używam Clinique Blemish Solution,ale niestety spływa z mojej buzi,też nie znalazłam jeszcze ideału,chociaż pamiętam,że nawet byłam zadowolona z Rimmel Match Perfection w słoiku.

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 15:33:50

Ja polecam puder firmy Paese - ryżowy, transparentny (nakłada się go najlepiej przed fluidem-podkładem; jako bazę). Usuwa on sebum z twarzy, wysusza ją co prawda, ale skoro masz krem nawilżający, to nie powinno być problemu. Do tego polecam Paese podkład, możesz dobrać go sobie według własnych wymogów - albo taki, który długo zostanie na Twojej twarzy, matujący, kryjący mocno itp. Używam tych kosmetyków ze względu na gamę odcieni, jaką oferuje firma, otóż mają podkład o barwie 00 Porcelana, który właśnie jako jedyny pasuje do mojej bladej cery.
I puder Manhattan, mój ukochany, odcień naturalny, bardzo dobrze kryje i jakby nie zbryla się na twarzy. W Rossmannie kosztuje około 22zł, Paese puder kupuję za 25zł, a podkład 26.



W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 16:42:59

Cytat
007madziucha
polecam bourjois 123 perfect jest świetny, może u Ciebie też się sprawdzi? jak dobierasz kolor to broń boże na ręce czy nadgarstku- dobierz na policzku i problem ze złym kolorem będziesz miała z głowy. Prosta zasada- nie ma twojego koloru-nie kupuj

być może, spróbuję ;)



Dzięki za rady, dziewczyny ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-14 16:43 przez Closet-girl.

W poszukiwaniu fluidu.

14 cze 2013 - 16:58:05

Też mam cerę naczynkową (czerwone policzki, pajączki) i świecę się, a poza tym nie mam problemów z cerą. W sumie to mogę powiedzieć, że się świeciłam bo ostatnio dobrałam dla siebie idealne kosmetyki. I jeszcze udało mi się je zakupić w Rossmanie, kiedy było wszystko -40% więc nie zapłaciłam dużo.
Po oczyszczeniu skóry przemywam ją tonikiem:
[embed_image def5f129c17b07a780fa64755edcf952]
bardzo fajnie się sprawdza, skóra nie szczypie, nie jest ściągnięta ani się nie klei- a z tym miałam często problem po różnych tonikach.

Później nakładam krem, bombę witaminową:

Idealny pod makijaż, świetnie się wchłania i pozostawia skórę jedwabistą w dotyku.

Podkład w żelu:
świetnie matowi i zlewa się ze skórą! Mój ideał na lato :)

Oraz cudowny puder za śmieszne pieniądze,o cudownym zapachu, antybakteryjny, nigdy nie zamienię go na inny:
[embed_image e19044c1ab0cc321112553ca415ecda1]


Spróbuj :)

W poszukiwaniu fluidu.

15 cze 2013 - 12:43:19

manhattan mat powder super:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurs przedłużania rzęs - Warszawa