Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kobiece Dyskusje w Modzie i Urodzie!

26 kwi 2013 - 09:55:52

Witam postanowiłam założyć wątek odnośnie urody, chociaż już wiele wątków, dyskusji już mamy na forum :) Jednakże liczę na to, że znajdziemy tu coś nowego :) Mam nadzieje, że udzielą się tu gorące URODOWE kobiece dyskusje, które dysponują nam w codziennym życiu. W końcu wspomagamy swoją urodę na tyle ile się da.. ;) Dodajmy urodzie Objętości!!! :*

Według mnie przepisem na udany i perfekcyjny makijaż jest dobrany odpowiedni podkład.. Już wiele razy testowane były różne firmy podkładów i pudrów na mojej twarzy, jednak nigdy nie dał mi żaden pełen satysfakcji.. nawilżenia, kolorytu, pokrycia itp, głównie mnie już nudziły i poszukiwałam znowu czegoś nowego. Dla mnie podkład jest podstawą makijażu i powinien dawać zastrzyk dużej ilości nawilżenia, powinien mieć główny składnik wody- niestety w większości są kremy.. Zawsze byłam chętna próbowałam i testowałam wszystkiego, nie musiał mnie nikt zmuszać do czasu.. gdy w moim sercu zawładną jeden jedyny, którego nie wymieniłam już od 2 lat daje mi pełen % satysfakcji, nie wyobrażam sobie, by miał mi zastąpić inny na mojej twarzy :) Jest leki, dostosowuje się do twarzy pod względem koloru, przede wszystkim nawilża!! I daje promienny, naturalny wygląd :) Daje mi średnie pokrycie, ale zawsze dodatkowo używam puder w kamieniu z tej samej serii. Chciałam się wami nim podzielić, ponieważ już wielu osobom z mojej rodziny, znajomych i przyjaciół zamieszkało w ich sercu :D:D :* Zawsze się dziele tym co dobre :) Przeszedł na prawdę test pod względem zimy, lata, wiosny idealnie nadaje się na promienie słoneczne, które lubią szkodzić naszej skórze :) Jest przede wszystkim świeży :) Postanowiłam się z nim podzieli, ponieważ już mamy okres leni i dużo razy już wyczytałam, słyszałam, że szukacie coś odpowiedniego.
Tu podaje link: http://www.amway.pl/product/106134,artistry-hydrating-foundation-chablis#.UXox0cqIqWE

Mam nadzieje, że również podzielicie się waszym kosmetykiem lub radą niezastąpioną, która zamieszkała w waszym sercu, w właściwie to na skórze :D :*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pudry transparentne - ryżowy i bambusowy