Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:29:21

Witam wszytkich .;)Co sadzicie o mocnym makijażu?Co myślicię o osobie , ktorą widzicie na ulicy z mocnym makijażem? a koło tej osoby stoim kobieta lekko pomalowana .;p jakie jest wasze zdanie na ten temat .;)?

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:32:11

Nie czaję po co komu na co dzień mocny makijaż. W świetle dziennym wygląda to koszmarnie, postarza i wygląda się jak lampucera. Makijaż ma dodawać uroku, a nie oszpecać.
I tak bardziej rozwala mnie gdy laska jest na twarzy pomarańczowa, a na policzkach ma symetryczne koła od różu niż gdy ma ładnie, choć mocno pomalowane oko bo po prostu to niektórym pasuje.

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:32:12

ja zawsze maluje sie delikatnie

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:34:36

Mi się nie podoba. Na co dzień rzadko stosuję podkład, raczej szybko przypudruję nosek, do tego delikatna linia na górnej powiece kredką i tusz do rzęs. No i podstawa - brwi :) naturalnie, aczkolwiek zaznaczone wyraźnie, to u mnie konik ;)

zweryfikowana
Posty: 434
Ostrzeżenia: 2/5

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:34:50

a ja sie nie lubie malowac

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:35:58

jeśli jest naturalnie ładna i lekko pomalowana - to zazdroszczę
gdy
jest brzydka i lekko pomalowana- myślę sobie "czemu ze sobą nic nie zrobi? czy ona się nie widzi?'
gdy
jest ładna + tona tapety- myśle "boże taka ładna dziewczyna , po co w ogóle jej to"
gdy
jest brzydka + tona tapety - myśle " ta dziewczyna umie sobie radzić w życiu " :P

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:36:22

Cytat
claudyn
(..)No i podstawa - brwi :) naturalnie, aczkolwiek zaznaczone wyraźnie, to u mnie konik ;)
U mnie też podstawą są brwi. Mogę wyjść kompletnie niepomalowana, ale uczesane i pokreślone oraz równe i naturalnie wyglądające brwi to podstawa. Mam hopla na tym punkcie :d

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:36:50

Ja lubie dobrze wykonany makijaz oka,brazera i rozu nie lubie za bardzo,dziwi mnie tylko oko obrysowane na okolo czarną krecha,fe wyglada to dziwnie

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:38:55

Ooo i jeszcze śmieszy mnie solara + spalone czarne/tlenione włosy + nude pomadka (nienawidzę) + posklejane rzęsy. Można się delikatnie pomalować i wyglądać naprawdę zjawiskowo. Ni znam osoby, która po wyszpachlowaniu się (w dosłownym znaczeniu) wyglądałaby korzystnie.

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:39:30

Cytat
lgku990
jeśli jest naturalnie ładna i lekko pomalowana - to zazdroszczę
gdy
jest brzydka i lekko pomalowana- myślę sobie "czemu ze sobą nic nie zrobi? czy ona się nie widzi?'
gdy
jest ładna + tona tapety- myśle "boże taka ładna dziewczyna , po co w ogóle jej to"
gdy
jest brzydka + tona tapety - myśle " ta dziewczyna umie sobie radzić w życiu " :P




hehehe też tak czasami myślę.;)

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:42:58

Mocny makijaż nie jest na dzień, kojarzy mi się to z prostytutkami nawet

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:43:20

a ja zalezy jaki mam dzien, uwielbiam mocny makijaz ale równiez uwazam ze na codzien troszke nie pasuje dlatego przewaznie maluje sie : podkład lub BB krem oczy kredka, liner tusz i obowiazkowo policzki rozswietlaczem lub brązerem..jak mam czas i ochote to brwi

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:43:53

to zależy, czy tej osobie pasuje. Ja uważam malowanie się za oznakę dbania o siebie o ile makijaż jest estetyczny i odpowiednio dobrany. Sama maluję mocno oczy, podkreślam brwi, nakładam podkład i puder, zaznaczam lekko policzki różem. I mimo tego nie przypominam pudernicy ;)

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:49:01

w kazdym przypadku granica między pomalowaniem, a wymalowaniem jest inna

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

natruralność?

05 kwi 2013 - 23:49:54

ja zawsze chodzę z powiekami beżowymi, czarną kreską robioną eyelinerem i tuszem :) mój chleb powszedni :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tusz wydłużający jaki polecacie?