Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Permanentny makijaż

28 sty 2014 - 19:33:59

Miałam wszystko brwi, kreski ,usta. Najbardziej polecam z moich doswiadczeń usta i kreski. Jeżeli chodzi o brwi to niestety ale po jakimś czasie wybarwiaja sie na niefajny kolor. U mnie akurat na siny, u mojej znajomej od innej kosmetyczki na czerwony. Oczywiście to sie dzieje po ok 2 latach.

Permanentny makijaż

09 lut 2014 - 11:01:39

Hej kobietki! Proszę doradzcie mi co mam robić. Dzis mija drugi dzień po zrobieniu permanentnego metodą piórkową. Nie wiem jak często mogę je przemywać wacikiem, a powiem szczerze, że najchęniej robiłabym to co godzinę bo sa jakieś "uklejone" ;p. Przesyłam zdjęcie, ahh i są posmarowane bpathenem jak coś ;) Z góry dziękuję! :))

Permanentny makijaż

09 lut 2014 - 11:27:47

super, bo wygląda na bardzo naturalnie :)

Permanentny makijaż

09 lut 2014 - 12:26:19

gabrrycha nie uważasz, że są za grube? Kuurcze boję się, że będę takie już na zawsze xD

Permanentny makijaż

09 lut 2014 - 18:40:18

Spokojnie. To dopiero drugi dzień. Jak wszystko się wybarwi to nie wiadomo czy jeszcze nie będziesz musiała robić poprawkę. A to więcej niż pewne :)
Przemywać ? Trzeba je jedynie smarować i to patyczkiem, delikatnie. Najlepiej też unikac kontaktu z wodą przez te kilka dni. No ale to wszystko już Ci pewnie wyjaśniła linergistka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 00:21 przez kotek6.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Permanentny makijaż

29 sie 2014 - 08:07:58

Ja też mam brwi permanentne, ale ostateczny efekt był u mnie widoczny po kilku dniach. Miałam to szczęście,że trafiłam do Pani Aleksandry Góreckiej i rozmawiałam z kilkoma jej klientkami, bo szczerze mówiąc bardzo bałam się zabiegu. Nie był on zbyt bolesny, a podobają mi się bardzo brwi po nim:)

Permanentny makijaż

30 sie 2014 - 18:38:57

Witam,
Również miałam robione brwi u Pani Aleksandry Góreckiej, niestety wyszły jak dwie cienkie nitki.
Efekt mizerny.
Dwa tygodnie temu trafiłam do studia Hollywood w centrum Gliwic - efekt rewelacja. Jestem wdzięczna Pani Marcie za nowe brwi. Są idealne, nie za ciemne, zapisałam się już na usta. Tu macie linka bo nie pamiętam dokładnego adresu - wiem że wejście jest od Barlickiego <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 15:48 przez moderator.

Permanentny makijaż

12 wrz 2014 - 12:26:23

ja robiłam w wellderm brwi. miałam taki problem, że dna jednej miałam pionową kreskę, na której nie rosły włoski...przez to brew się zakrzywiała i dziwnie rosła, w dodatku były strasznie krótkie. na szczęście to już za mną :) osobiście mnie nie bolało :)

Permanentny makijaż

15 wrz 2014 - 10:46:46

Słyszałam, że bardzo rzadko permanentny makijaż brwi wygląda nieprzerysowanie. Moje brwi nie są gęste i ciemne. Mam dość babrania się z henną, ale stałego rysunku też się obawiam. Ostatnio trafiłam na to ogłoszenie <moderacja> Słyszałam o tym studio dużo dobrego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 15:48 przez moderator.

Permanentny makijaż

09 paź 2014 - 14:33:43

Tez robilam w tym gabinecie :) robilam kreske:) Zeby nie wygladac bez makijazu jak chora osoba :) W Welldermie we Wrocku robilam, a Ty pewnie Wawa?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

Permanentny makijaż

11 gru 2015 - 14:33:38

Ja robiłam kiedyś taki makijaż brwi. Świetna sprawa, może i kosztowna, ale na pewno warta swojej ceny. <modercja> Efekt jest rzeczywiście niezły, ale uważaj jak wybierasz gabinet.

Naprawdę warto wybrać taki polecony, żeby nie było potem kłopotu.
Ważne jest, aby robiła to osoba kompetentna. Jak makijaż jest wykonany dobrze, to naprawdę wygląda ładnie, estetycznie i co najważniejsze podkreśla urodę.

Co do bólu, to podejście względne, ale nie boli to jakoś bardzo. Da się przeżyć, raczej takie delikatnie kłucie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 15:50 przez moderator.

Permanentny makijaż

11 gru 2015 - 15:27:09

Ja mam permanentny brwi - patrz profilowe, mam zrobione bardzo delikatnie i poprawiam kredką bo nie chciałam mieć mocnego :)

Cytat
zibu21
[attachment 935385 20140209_105543.jpg]Hej kobietki! Proszę doradzcie mi co mam robić. Dzis mija drugi dzień po zrobieniu permanentnego metodą piórkową. Nie wiem jak często mogę je przemywać wacikiem, a powiem szczerze, że najchęniej robiłabym to co godzinę bo sa jakieś "uklejone" ;p. Przesyłam zdjęcie, ahh i są posmarowane bpathenem jak coś ;) Z góry dziękuję! :))

Spokojnie mi się goiło 2 tygodnie :) Najpierw wyglądało bardzo mocno później robi się strupek i jak zacznie odpadać to możesz dopiero cieszyć się efektem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-11 15:29 przez elizabetha3city.

Permanentny makijaż

14 gru 2015 - 21:30:07

Mi się bardzo podobają takie permanentne makijaże, ale głównie ze względu na to, że nie trzeba codziennie od nowa się malować i można zaoszczędzić na tym mnóstwo czasu. No i po umyciu twarzy nie ma aż takiej różnicy, że ciężko daną osobę rozpoznać :) Niestety ja za bardzo boję sie igieł i wszelkich takich zabiegów więc raczej nigdy się na to nie zdecyduję.

Permanentny makijaż

14 gru 2015 - 21:47:35

Ja miałam robiony makijaż permanenty brwi.
1. zdj moje naturalne brwi
2. z makijażem permanentnym



Permanentny makijaż

14 gru 2015 - 21:57:37

gdzie Wy robicie takie piękne brwi??idea
od dłuższego czasu myślę o permanentnym, bo mam dość prawie codziennego (!) malowania henną, ale strasznie się boję ze ktoś mi zrobi krzywo, sztucznie albo za mocno:(..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepsza baza pod tusz