Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Permanentny makijaż

16 gru 2015 - 11:49:40

Cytat
inka303
gdzie Wy robicie takie piękne brwi??idea
od dłuższego czasu myślę o permanentnym, bo mam dość prawie codziennego (!) malowania henną, ale strasznie się boję ze ktoś mi zrobi krzywo, sztucznie albo za mocno:(..

Ja też się strasznie bałam. Z ofertami salonów kosmetycznych zapoznawałam się prawie miesiąc. Jeśli nie były dostępne na stronie dzwoniłam/pisałam z prośbą o zdj przed/po. Z góry dla mnie odpadały salony, które nie miały takich zdjęć, lub traktowana byłam niezbyt miło "se Pani przyjdzie to Pani narysuje kreską i se Pani wyobrazi efekt..." :o
Salon do którego się wybrałam, byłam najpierw na konsultacji. W dniu zabiegu krok po kroku wszystko miałam omówione, co jakiś czas dostawałam lusterko aby zobaczyć efekt. Pani choć młodziutka doskonale potrafiła się zająć klientką i rozwiać wszelkie stresy :D :)

Permanentny makijaż

16 gru 2015 - 12:09:28

a mi to akurat sie nie podoba i dziewczyny w większości wyglądają mniej korzystnie. Niestety permanentny makijaż to nie jest prosta sprawa i nie pasuje do każdego typu urody. Ja wolę naturalność i na tym bazowanie ;)

Permanentny makijaż

16 gru 2015 - 12:16:01

Cytat
patisonka11
a mi to akurat sie nie podoba i dziewczyny w większości wyglądają mniej korzystnie. Niestety permanentny makijaż to nie jest prosta sprawa i nie pasuje do każdego typu urody. Ja wolę naturalność i na tym bazowanie ;)

Mi też nie zawsze się podoba efekt końcowy, niektóre dziewczyny wyglądają jakby miały kreski zrobione markerem, przynajmniej ja mam takie skojarzenia jak na nie patrzę :P Ja się zdecydowałam na permanentny, bo nie dość że swoje mam bardzo rzadkie, to po małym wypadku w szkole i rozcięciu brwi, z jednej strony przestały mi w ogóle rosnąć i czułam się strasznie a codzienne rysowanie ich to nie moja bajka.

Permanentny makijaż

16 gru 2015 - 12:22:11

ancyka no jasne, że są dziewczyny, które wyglądają ładnie w permanentnym, ale jest to około 20%, reszta to jak sama zauważyłaś, jakby markerem narysowane i wygląda to okropnie. Ile dziewczyn widuję, które wcześniej miały ładne brwi, naturalne, a potem zafarbowały włosy na kruczo-czarny kolor, a później brwi "markerem"... ;)

Permanentny makijaż

16 gru 2015 - 12:30:22

Cytat
M-BUT
hey ,ja robiłam pernamentny makijaż brwi miałam już trzy poprawy i barwnik nie chce mi się przyjąć.

Nie ma czegoś takiego jak nieprzyjmowanie barwnika. Mi to tez wmawiano, 3x robiła korektę (oczywiscie za każdym razem pobierając opłatę) i ciagle nie przyjmował sie podobno barwnik- po jakimś czasie zmieniłam kosmetyczkę- barwnik przyjął sie za 1x (nawet korekta nie była potrzebna).

Permanentny makijaż

16 gru 2015 - 12:36:10

patisonka11
Myślę że oferty na grouponie i innych tego typu stronach w dużej mierze robią swoje. Sama je przeglądałam, ale sam fakt 100/200 zamiast +/- 600 zł dawał dużo do myślenia. A kiedy udało mi się dotrzeć do zdjęć niektórych salonów... tragedia, za darmo strach coś takiego sobie zrobić. Ale w wielu przypadkach ludzie sugerują się ceną. Szczególnie gdy można zaoszczędzić pół tys.

Permanentny makijaż

16 gru 2015 - 12:44:02

Taki makijaz ma moja pracownica, i pare znajomych.Wg mnie (bez urazy) wyglada to okropnie, (moze zalezy od tego jak kto go wykona) brwi sa nie natualne, takie sztuczne lalki- bez urazy. Zdecydowanie bardziej podobaja mi sie kobiety ktore maja naturalny delikatny makijaz.

Permanentny makijaż

16 gru 2015 - 21:44:43

Jeśli myślisz o czymś takim to najlepiej przejrzyj oferty miejsc u siebie w mieście, które oferują takowy. Czasem można wcześniej zrobić "próbę", żeby zobaczyć jak twoja skóra reaguje na zabieg i jak kolor będzie wyglądał. Opisy zabiegów tez masz w necie, a cena zależy od salonu i sposobu malowania. Brwi to chyba coś ok. 600-800 zł, z kreskami na powiekach (obu) jest przeważnie taniej niż jakbyś decydowała się na każdy zabieg osobno (razem chyba coś ok. 1500 zł).

Permanentny makijaż

23 maj 2016 - 10:56:19

Mi się wydaje, że dużo zależy od doświadczenia pani, która wykonuje makijaż i urządzenia, słyszałam bardzo przychylne opinie o urządzeniach biotekpolska na ich stronie są pokazane urzadzenia, które posiadają w swojej ofercie i bardzo dobrze opisane, wydaje mi sie, że to jak z pędzlem lepszym pędzlem lepiej wyjdzie, a wy jak myślicie?

Permanentny makijaż

23 maj 2016 - 16:44:31

Cytat
Tygrysekxx
Mi się wydaje, że dużo zależy od doświadczenia pani, która wykonuje makijaż i urządzenia, słyszałam bardzo przychylne opinie o urządzeniach biotekpolska na ich stronie są pokazane urzadzenia, które posiadają w swojej ofercie i bardzo dobrze opisane, wydaje mi sie, że to jak z pędzlem lepszym pędzlem lepiej wyjdzie, a wy jak myślicie?

Zgadzam się w stu procentach. Doświadczenie dużo daje oraz oczywiście nowoczesny sprzęt. Sama skorzystałam z usług makijażystki dopiero po obejrzeniu jej "realizacji" i galerii: mekam.pl/artykul/47-makijaz-slask
No ale tutaj akurat trafiłam, jeżeli ktoś szuka makijażystki na śląsku to z pewnością jest to jedna z najlepszych Pani.

Permanentny makijaż

04 cze 2016 - 21:44:20

No lepiej iść do doświadczonej specjalistki. Ja byłam w kamastudio, mają b. duże doświadczenie i robią naprawdę świetnie. Gorąco polecam, u mnie wygląda świetnie. Tylko szukajcie kogoś kto jest doświadczony, bo widziałam różne efekty u znajomych ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs Kosmetyczny - Każdy może wziąć udział.