Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:01:52

Witam:)

Poszukuję podkładu/fluidu kryjącego Dermacol. Wiem, że na allegro są, ale z przesyłką kosztują tyle co dwa normalnie... Podobno można już kupić za 8,50zł, tylko ciężko go dostać. Mieszkam w Skierniewicach i zastanawiam się czy gdzieś na mieście można go kupić??? Może któraś też jest ze Skierek i wie coś na ten temat???

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:06:40

nie widzialam zeby gdzies byly taniej niz 20 zl nawet w drogeriach

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:07:09

Ja tylko na all,bo u siebie NIGDZIE nie mogę dostać,a jest dla mnie idealny.

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:09:23

oo? nie słyszałam o takim podkladzie, sama chętnie sie dowiem. Nazwa wskazuje że to na jakąs problemową skore, tak?

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 13:10:27

Czytałam, że dziewczyny kupowały nawet po 8,50-9,00zł...
Dlatego też pytam.
Podkład jest podobno super kryjący, w sumie ja nie potrzebuję aż tak zakrywać twarzy, bo nie mam z nią aż takich problemów, drobne przebarwienia, ale może on służyć też jako korektor tylko do niektórych miejsc.
To taki odpowiednik Vichy Dermablend - z tym, że ma więcej odcieni:) No i nie kosztuje 60-70zł.
ktoś coś się wypowie???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 13:33 przez wesola_kostka.

Dermacol gdzie kupić???

12 gru 2012 - 14:51:11

Nie wiem czy mówimy o tym samym,ja myślę o tym z bazą. I jest to najlepszy podkład,jaki w życiu miałam. Kolorki słabe,bo tylko trzy odcienie i ciężko coś dobrać,ale za to idealnie kryję, buźka ładnie wygląda. Wystarczy na wizażu poczytać opinie o nim:) No i ta cena,fakt,że jest 15/15,ale mi i tak starczy jak normalny.A baza jest tak świetna,że lubię się nawet nią samą pomalować :)

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:43:41

Jest w dwóch wersjach, ten starszy jest bez bazy w takim złotym opakowaniu i ma sporą paletę barw, a ten w nowej wersji jest z baza 2in1- być może ma tylko 3 kolory - tego nie wiem. Do tego starszego potrzeba podobno używać jakiegoś kremu lub innego nawilżenia w celu lepszego rozprowadzenia tego podkładu, być może też dlatego stworzyli jego nową wersję w opakowaniu z bazą:)

A ja dalej szukam, chyba zamówię na allegro... Chociaż wczoraj byłam w jednym z pobliskich kiosków i Pani powiedziała, że spróbuje zamówić:)
Zobaczymy...
Podobno jest dostępny w małych drogeriach, kioskach i tego typu sklepikach, o których nikt by nawet nie pomyślał, że takie cudo można tam kupić:)

Nie dostępny w Rossmannie, Naturii, aptekach...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 11:47 przez wesola_kostka.

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:46:52

ja kupowałam we Wrocławiu w zwykłej drogerii, w kilku miejscach go można u nas dostać i kosztował ok 18zł. Nadaje się przede wszystkim jako korektor, bo na całą buzię nie wyobrażam sobie tej gęstej masy nakładać :)

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:48:42

ja kupowalam na all, ale ostatnio znalazłam go w hurtowni kosmetyków niedaleko mnie za 8.50

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:52:36

no właśnie, super tanio za super efekt, szkoda, że u mnie w pobliżu nie ma żadnej hurtowni kosmetyków...

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 11:59:16

Cytat
kklaudiaa
ja kupowałam we Wrocławiu w zwykłej drogerii, w kilku miejscach go można u nas dostać i kosztował ok 18zł. Nadaje się przede wszystkim jako korektor, bo na całą buzię nie wyobrażam sobie tej gęstej masy nakładać :)

GDZIE.WE.WRO.GO.MOZNA.KUPIC?:)

Dermacol gdzie kupić???

13 gru 2012 - 12:07:01

może ktoś mnie oświeci gdzie go można dostać w Skierniewicach???
a jaka sprzedawalność jest na allegro... chyba nie nadążają tego podkładu produkować =0



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 12:26 przez wesola_kostka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podkład dla skóry wrażliwej/ hipoalergiczny