Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:17:25

Hej.
Od dawna zastanawiam się czy warto tam kupować ale prawie zawsze przechodząc obok stoiska widze że jakaś pani tam cos kupuje/wybiera.
Dzis kupiłam tam klej do rzęs i tak sobie czekając w kolejce oblukałam lakiery do paznokci i cienie do powiek i wyglądały na dobrze napigmentowane.
Kupujecie tam? Dobre kosmetyki? i cenowo jak np. za taki jeden cień do paletki, lakiery to słyszałam że drogie

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:18:29

ja raczej w ogóle nie kupuję kosmetyków ...

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:20:18

Kupiłam właśnie wczoraj cień z paletką i zapłaciłam 23 zł. A sam wkład kosztuje 12 zł.

Kiedyś kupowałam lakiery do paznokci z Inglota, ale nie widziałam różnicy pomiędzy nimi i tańszymi lakierami, dlatego przestałam je kupować.

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:21:54

lakiery do paznokci! Są na prawdę rewelacyjne,warte w 100% swojej ceny!

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:21:55

Kupiłam kiedyś lakier za dychy albo nawet więcej i uważam, że to zdecydowanie za dużo. Nie widziałam różnicy między nim, a tymi kioskowymi.

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:23:16

Tylko raz w życiu kupiłam tam lakier do paznokci, ale jak za tą cenę, to rewelacji nie było. Z kolei moja koleżanka często kupuje w Inglocie cienie do powiek i bardzo sobie chwali, ale nie wiem jak to wygląda cenowo.

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:24:19

kupuję tam lakiery do paznokci i nie narzekam.

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:27:31

Używam pudru sypkiego - rewelacja, nie wysusza skóry, nadaje się nawet do okolic oczu :)
Cienie, eyelinery, błyszczyki - fajne.
Lakiery - dość dobrze się trzymają, nie są półprzezroczyste.

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:28:43

Ja kupuję lakiery głównie tam, chyba, że nie mają jakiegoś koloru. Kosztuje chyba 20zł (zawsze tyle było), ale trzeba przyznać, że żadne inne nie trzymają się tak dobrze. Nie odpryskują, dużo trzeba z nimi czasu spędzić, żeby je zedrzeć, a przede wszystkim - w ogóle się nie ciągną. Mam jeden mega stary lakier, ma już pewnie z 8 lat, rzadko go używam, a konsystencję ma jak nowy. Podczas gdy te tanie "nitkują" się już po 2 miesiącach, czasem wytrwają pół roku. Także warto, warto.

zweryfikowana
Posty: 1.167
Ostrzeżenia: 1/5

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:30:17

kupuje tam tylko cienie bo maja super jakos, sa fajnie napigmentowane, i bardzo tanie. Natmiast nie poleca lakierow pudrow i tuszy do rzes, sa kiepskiej jakosci.

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:30:46

tylko cienie i to od czasu do czasu. z calego serca polecam sypki zloty z fioletowa poswiata. wszystkie kolezanki mi go podkradaja;)

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 19:38:44

ja kupuje podkład równoważący, jest dla mojej skóry rewelacyjny ;)

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 20:39:46

polecam cienie do powiek. Mam z Inglota sporo cienie, gł. matowe. Szczerze sa to moje ulubione cienie. Ok, znam lepsze tj. Make up Atelier Paris- ale cena jest wtedy 2-3 razy wyzsza. A tak znane cienie MAC- mam kilka odcieni i pupy nie urywają. Bardzo dobre sa tez pomadki z Inglot- np. long lasting- żadne inne nie sa tak wytrzymale. No i wybór- w Inglocie największa zaleta jest ogromny wybor kolorow. Fajny tez jest plyn duraline. Warto popatrzec na woski czy cienie do brwi. Co do lakierów- ja rzadko maluje paznokcie u rąk, na stopach mam zawsze czerwony badz cos ala czerwono-rozowy czy koralowy i dla mnie najlepsze to ...lakiery Mariza oraz Manhattan. Nie jestem lakieromaniaczka więc lakiery rzadko kiedy mnie interesują. W Inglocie mają tez fajny grzebyk do rzęs, bibułki matujące. Kilka pędzli od nich jest warte uwagi. Mam tez jakiś roz, rozświetlacz paskowy cos ala Bobbi Brown, ale przegrywa z Bobbi.

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 20:42:18

zdarza się mi kupować tam, ale nie często

Inglot kupujecie?

06 gru 2012 - 20:43:21

Ekspedientki z inglota wyglądają jak tandetne lampucery, bo mają na twarzach połowę ekspozycji. Idealny odstraszacz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-06 20:43 przez 7medeis.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podkłady z apteki