Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niestety... nprawde mało tu normalnych miłych osob z którymi mozna pogadac na poziomie....

Ja nie polecam dermablendu vichy, jak dla mnie lepiej kryje La roche-posay toleriane (unnifiance podobny), a tusz tani i rewelacyjny Eveline "efekt sztucznych rzęs' do dostania w drogerii natura w galeriach za ok. 11 zł. Pogrubia i wydłuza, jest bardzo dobry jak na te cenę

Takie osoby z którymi da się normalnie porozmawiać są, tylko to zależy na jaki wątek się trafi, jakie ma sie poglądy na dany temat itp. No ale niestety takie wredoty, co sie kłócić lubią i pokazać co to nie ja, tez sie zdarzają :/, ale nie ma co się nimi przejmować :)

Dodam, ze wszystkie podkłądy astora i rimmela kryja sie przy tym eveline. Wiem, co piszę

a już miałam iść po próbkę Dermablendu do apteki ze względu na te dobre opinie :] również mam problem z dobraniem właściwego podkładu, jak do tej pory używałam tylko tych tańszych, bo zawsze szkoda mi było kasy na jakieś droższe, a i te nie zawsze dają dobre efekty. Teraz to juz ciężko się zdecydować :)

Cytat
katasza
Cytat
OlkaG
Tusz Astor Diva jest dobry! Polecam!

tak ? to może sie skusze ;)
kurcze ciężko naprawde dobrac sobie kosmetyki ;(

Na moich rzesach sie sprawdzil ten tusz;) Jeszcze dobry jest Rimmel Volume Flash taki czerwony z podkrecona szczoteczka;) Hmmm i kiedys uzywalam dobry tusz loreala ale nie pamietam nazwy.

Ah i Telescopic Loreala tez jest dobry;)

Cytat
modystka
Jak dla mnie najlepsze dwa tusze to SEXY CURVES i GLAM EYES z RIMMEL,
co do podkładu to dobrze się trzyma LASTING FINISH z Rimmela również ;)

a co chcesz ukryć ??? Bo jesli chodzi Ci o syfki i tłustą cerę to kryjący zrobi maskę, a do tego będziesz miała i tak tłuste miejsca, musisz kupić podkład płynny i zamiast wydawać kupe kasy na niego, lepiej zainwestuj w puder, dobry do tłustej cery, a przy okazji maskujący i antybakteryjny jest z manhattanu CLEAR ZONE, tylko on jest taki ciemniejszy.


A fajnym trikiem jest popsikanie twarzy z ok. 20cm odleglości lakierem do włosów, najlepiej jest taki delikatny, mgiełkowy wręcz ;]

Zgadzam sie co do podkladu. Mineralny Rimmel lasting finish idelany! Bardzo go sobie chwale. Ale tusz sexy curves jak dla mnie beznadziejny za to glam eyes byl super:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

henna! rozjasnienie?! ratunku!!