Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż oczu

05 gru 2017 - 21:40:38

Uwielbiam podkreślać oczy. Najczęściej łączę kolory i robię przejścia. Najchętniej używam cieni o kremowej albo woskowej konsystencji.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż oczu

07 gru 2017 - 10:17:14

A umiecie robić smokey eyes? Mi to niestety nigdy nie wychodzi.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

makijaż oczu

21 sty 2018 - 22:27:43

Kupiłam sobie przed świętami metaliczne pigmenty swederm. Takie cienie kremowe, jak masełko, super się nakłada palcem. Są trwałe i dają fajny efekt. Dla mnie na większe wyjścia idealne.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż oczu

08 lip 2018 - 15:17:32

ja sobie niedawno nabyłam nowe cienie w kremie i to semilaca, powiem szczerze zadowolona jestem bardzo z ich jakości. Nie tylko świetne kolory, łatwo się nakładają ale i trwałe są . Do tego dokupiłam paletkę matowych cieni Semilac Warm Nude.

makijaż oczu

03 paź 2018 - 21:53:01

o kurczę, już słyszałam kilka podobnych opinii. chyba będę musiała je przetestować ;)

makijaż oczu

12 paź 2018 - 12:21:51

Ja uwielbiam cienie holograficzne do powiek, można z nimi zdziałać po prostu cuda. Oko wygląda obłędnie i przyciągamy uwagę.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

makijaż oczu

21 lut 2019 - 08:10:53

Mam osobiście bardzo delikatną skórę wokól oczu tak więc jesli wybieram kosmetyki to zwracam uwagę na ich skład.Odpadaja u mnie na pewno przypadkowe chińskie cienie, co do których składu nie mam pewnosci. Polecam wszystkim wrazliwcom cienie mineralne. Sa dobrze kryjące, jednocześnie nie szkodzą z uwagi na to, ze mają w sobie praktycznie same minerały.
Zakochałam się ostatnio w pigmentach mineralnych od pure colors.Nie osypują się oraz są mega kryjące!
Mój ulubiony:


niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż oczu

12 mar 2019 - 12:20:44

U mnie z kreskami też różnie bywa. Bardzo lubię kocie oko z idealną kreską, ale jej wykonanie zajmuje mi strasznie dużo czasu... Dlatego na co dzień z niej po prostu rezygnuję. Ale uważam, że świetną alternatywą są cienie do oczu. Nałożenie cieni zajmuje dużo mniej czasu niż wykonanie perfekcyjnej kreski, a oko i tak jest ładnie podkreślone. Ostatnio wypróbowałam cienie matowe Semilac w odcianiach brązu i są super. Polecam. :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż oczu

13 mar 2019 - 12:01:03

Fajny złoty kolor, chociaz zdecydowanie nie moj. Źle wyglądam w złotych kolorach i zdecydowanie bardziej wolę kolory chlodne. Uwielbiam paletę Make up revolultion nudes. Ta która naśladuje paletę Naked ( słyszałam nawet że MUR ma o wiele lepszej jakości cienie:

No i nie powinno się zapomnieć o dobrym korektorze pod oczy... Bo bez znaczenia jak dobrze sobie pomalujecie oczy, to jak bedą prześwitywały cienie, to nie będzie to wyglądało zbyt dobrze. Dobre promocje na korektory mają tu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-15 12:29 przez natglika.

makijaż oczu

27 mar 2019 - 12:26:12

jeżeli o kreski chodzi to może po prostu nie masz dobrego eyelinera? popróbuj z innymi, mi też trochę zajęło, zanim trafiłam na właściwy :)

makijaż oczu

28 mar 2019 - 09:25:32

Ja baaaardzo lubię matowe cienie w kolorach nude i czasem dodatkowo eyeliner

makijaż oczu

08 kwi 2019 - 11:31:49

Ostatnio na co dzień mój ulubiony makeup to delikatny cień (teraz używam Semilac Pink Gold) i do tego kreska czarnym eyelinerem + oczywiście mascara. Bardzo naturalny efekt, idealny do pracy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY makijaż permanentny