Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż oczu

03 lip 2015 - 01:22:48

Mnie najlepiej wychodzi flamastrem, ale zawsze naciągam powiekę i muszę mieć podpartą rękę. Poza tym powiększam sobie oko cieniami w różnych odcieniach beżu, sama kreska to trochę mało. Najbardziej lubię cienie Makeup Revolution <moderacja>Są trwałe i nie wałkują się na powiekach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 15:31 przez moderator.

makijaż oczu

24 sie 2015 - 11:22:13

ja też z tym miałam zawsze problem kreska była katorgą ale jak poszłam do szkoły kosmetycznej to poznałam super prosty sposób na idealna i prostą w wykonaniu kreskę kup sobie taki pędzelek i zwykły cień do oczu kolor jaki tylko będziesz chciała, namocz pędzelek w wodzie ja przyznam sie że biore go do ust oczywiście swój prywatny :D trochę cienia do powiek i rysujesz kreske jaką chcesz naprawde sposób super prosty a do tego nie trzeba kupować kolorowych eyelinerów by mieć każdy kolor :)



niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

makijaż oczu

05 paź 2015 - 01:17:05

ja na co dzień maluję oczy tuszem do rzęs i robię sobie czarna kreskę cieniem do powiek, szybciej niż eyelinerem czy kredką... Dziewczyny a czym zmywacie makijaż? Teraz jest sporo różnych płynów micelarnych, że aż ciężko się na coś zdecydować

makijaż oczu

05 paź 2015 - 18:33:50

Robię kreskę eyelinerem i tusz do rzęs. Nie mam czasu na więcej. Na większe wyjścia cieniuję trochę oczy i poprawiam brwi. Czasem doklejam rzęsy.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż oczu

08 paź 2015 - 10:28:00

super ten Twój makijaż :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż oczu

28 paź 2015 - 11:05:01

u mnie podstawa jest eyeliner! kocham go i w zależności od sytuacji kształtuje kreski. do pracy sa delikatniejsze i bardziej subtelne, natomiast jak gdzies wychodze sa bardziej wyrazne do tego dobrze wytuszowane rzęsy i czerwona szminka - makijaż idealny jak dla mnie!

zweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż oczu

10 lis 2015 - 22:00:04

HOLKA -TY WOGOLE JESTES MISTRZYNIA W UBIORZE I MAKIJAZU- POKOLENIA SIE NA TOBIE WZORUJA : ))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-10 22:00 przez SKY_FASHION.

makijaż oczu

23 sty 2016 - 13:15:22

eyeliner Wibo jest wg mnie najlepszy:) A ja nauczyłam się kreski robić z jednego z filmików na you tubie

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż oczu

09 lut 2016 - 08:42:26

Ja z Wibo eyelinerów nie lubię, wolę z lovely. Ostatnio miałam też eveline, ale mi nie przypasował.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

makijaż oczu

24 mar 2016 - 21:56:47

Ja sobie kupiłam w naturze taki eyeliner w mazaku:

lepiej leży w dłoni i równiejsza kreska mi nim wychodzi.

makijaż oczu

29 mar 2016 - 15:21:22

Ja próbowałam eyelinery w różnych wydaniach, w standardowej kredce, płynie (z pędzelkiem) i teraz w pisaku i muszę przyznać, że ta ostatnia opcja jest dla mnie najlepsza.
Nigdy nie lubiłam malować farbami, pewnie dlatego nie mogłam sobie poradzić z pędzelkiem.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

makijaż oczu

29 mar 2016 - 15:39:31

Do makijażu oczu używałam wielu kosmetyków, zamawiam przeważnie przez internet większe "zapasy" z ambrozja24.pl, w ostatnim czasie znalazłam interesujący specyfik, który okazał się bardzo skuteczny :) Mianomicie chodzi o serum przyspieszające wzrost rzęs <moderacja-link> na moje rzęsy działa bardzo dobrze. Szukałam długo takiego preparatu i mogę wam ten polecić jeśli borykacie się z krótkimi rzęsami :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 15:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż oczu

04 kwi 2016 - 15:18:13

Cytat
Lucy28
Do makijażu oczu używałam wielu kosmetyków, zamawiam przeważnie przez internet większe "zapasy" z ambrozja24.pl, w ostatnim czasie znalazłam interesujący specyfik, który okazał się bardzo skuteczny :) Mianomicie chodzi o serum przyspieszające wzrost rzęs http://ambrozja24.pl/aa-long-4-lashes-serum-przyspieszajace-wzrost-rzes.html na moje rzęsy działa bardzo dobrze. Szukałam długo takiego preparatu i mogę wam ten polecić jeśli borykacie się z krótkimi rzęsami :)

Używałam takiego serum ale przez krótki czas, fakt, że było dość skuteczne ale jednak takie specyfiki to nie dla mnie :) Ze sklepu ambrozja24 jak najbardziej korzystam gdy szukam jakichś niedrogich kosmetyków, ale do makijażu oczu kupuję głównie mascary z eveline.

makijaż oczu

01 cze 2016 - 15:16:32

Ja niemaluję się za dużo więc nie mam problemu:)

makijaż oczu

24 lip 2016 - 12:34:43

Mam taki sam, już zużyłam kilka sztuk, jeden z lepszych jakie stosowałam..:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Salon z zabiegami kosmetycznymi - Kraków