Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 4/5

makijaż oczu

03 lis 2013 - 11:58:32

To jest jak z chirurgami - trzeba nabrać wprawy, ale jak ktoś ma "niepewną" rękę to kreska zawsze będzie koślawa :)

makijaż oczu

05 lis 2013 - 01:00:59

Ja przeważnie robię sobie kreskę diamentową kredką z Avon jestem z niej bardzo zadowolona i tuszuję rzęsy :)



makijaż oczu

12 lis 2013 - 22:25:36

kreske najlatwiej eyelinerem w pisaku (np. z essence), a makijarzy pełno na youtube, ale proponuje mniej znane dziewczyny, które zaczynają, bo łatwiej cos odwzorować, te popularne maja tak wyrobioną rękę, że cięzko jest uzyskac taki efekt amatorowi-czyt. mnie ;p

makijaż oczu

25 lis 2013 - 13:19:32

a ja zawsze lubię podkreślić oczy ;)
makijaż zajmuje mi do 5 minut :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 13:41 przez lecoq.

makijaż oczu

08 gru 2013 - 18:15:23

Ktoś stosował może flamaster do brwi?

makijaż oczu

02 sty 2014 - 20:14:25

A mi zazwyczaj kreski eyelinerem nie wychodzą (są po prostu krzywe), dlatego robię je cieniami. Trzymają się bardzo dobrze;)

Cytat
lecoq
a ja zawsze lubię podkreślić oczy ;)
makijaż zajmuje mi do 5 minut :)

zazdroszczę włosków;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-02 22:54 przez xdajmiwygrac.

makijaż oczu

05 sty 2014 - 23:36:33

jeżeli chodzi o kreski to ja ich nie dokańczam ponieważ chłopak zawsze mi mówi ''po co mi te szpice na końcu''. dlatego zazwyczaj używam kredki, delikatnego kremowego cienia i tuszu do rzęs :)

makijaż oczu

06 sty 2014 - 12:39:24

Jeśli chodzi o trwałość kreski i odbijanie jej na powiece, to najczęstszy problem osób o tłustych powiekach, warto wtedy stosować bazę pod cień i przymatowić ją pudrem, ewentualnie nanieść na powiekę (ruchomą i powyżej załamania) cielisty cień.

makijaż oczu

06 sty 2014 - 23:54:43

na studniówke



niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż oczu

25 sty 2014 - 18:33:03

ja uczylam sie pomalowac kreski po pomalowaniu rzes bo jakos latwiej mi bylo moze sprobuj tak , poprawic mozesz patyczkiem do uszu , namocz delikatnie plynem do demakijazu i zmyj tylko w miejscu gdzie kreska wyszla za gruba wtedy ladnie obtarty eyeliner naloz ponownie i kreska bedzie cienka i ladna, jak dojdziesz do wprawy to poprobuj wyjezdzac za oko :) ja tez mialam problemy a teraz wychodza mi za 1. razem :) obecnie maluje najpierw kreski a potem maskara i nie wyobrazam sobie juz odwrotnie ale tak sie uczylam i bylo mi latwiej nie wiedziec czemu :P

makijaż oczu

25 sty 2014 - 21:30:06

Najprostszy w użyciu jest liner w pisaku, sama używam takiego i polecam.

makijaż oczu

02 lut 2014 - 22:05:11

fajny :)

niezweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż oczu

03 lut 2014 - 13:49:43

Cytat
kaja-majka
ja uczylam sie pomalowac kreski po pomalowaniu rzes bo jakos latwiej mi bylo moze sprobuj tak , poprawic mozesz patyczkiem do uszu , namocz delikatnie plynem do demakijazu i zmyj tylko w miejscu gdzie kreska wyszla za gruba wtedy ladnie obtarty eyeliner naloz ponownie i kreska bedzie cienka i ladna, jak dojdziesz do wprawy to poprobuj wyjezdzac za oko :) ja tez mialam problemy a teraz wychodza mi za 1. razem :) obecnie maluje najpierw kreski a potem maskara i nie wyobrazam sobie juz odwrotnie ale tak sie uczylam i bylo mi latwiej nie wiedziec czemu :P

Też tak robiłam i muszę przyznać, że jest to naprawdę dobra metoda :)

makijaż oczu

08 lut 2014 - 14:55:28

ja przeważnie robię czarną kreskę na górnej powiece :D
jak mam czas, to eye-linerem. Jeśli nie, to kredką. I oczywiście tusz na rzęsy :)

makijaż oczu

15 lut 2014 - 20:20:16

na youtube jest duzo takich filmików

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kredka do brwi