Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

makijaż oczu

07 gru 2012 - 10:59:02

Ojej, ja ciągle mam problem z kreską ;/ udręka nad udrękami.
Wczoraj wyjątkowo udało im się zrobić smokey eye (chyba mikołajkowy cud) ;)
Podążałam za tymi wskazówkami
http://moda-blog.pl/jak-samej-wykonac-smokey-eye/
Myślałam, że bez obrazkow będzie cięzko, ale o dziwo wyszło :)))

makijaż oczu

13 gru 2012 - 18:56:34

Też miałam problem z kreskami! Kiedyś wpadłam na filmik jakiejś wizażystki, która pokazywała jak dobrze "raczkować" z kreskami:) Robić małe kropeczki w odległości 1-2 mm , a potem je łączysz:) Jeśli masz tłustą cerę-unikaj błyszczących cieni

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż oczu

14 gru 2012 - 14:36:30

ja robie kreske kredka a koncowki eyelinerem w pisaku ;)

makijaż oczu

14 gru 2012 - 22:19:38

ja wlasnie kupilam eyeliner llovely i za 2 razem juz wyszlo lepiej :) a najłatwiej to chyba kredka;p

makijaż oczu

16 gru 2012 - 19:00:57

standardowo na codzien czarna kreska i tusz, czasem jak mam wiecej czasu to dla odmiany domaluje niebieskim eyelinerem kreske na dolnej powiece :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż oczu

19 gru 2012 - 15:28:06

ja lubie tak :):)



makijaż oczu

19 gru 2012 - 17:15:14

moze smoke eye ? ;)

makijaż oczu

19 gru 2012 - 17:15:58

doradz sie jakies makijazystki ;d

makijaż oczu

20 gru 2012 - 09:07:42

Cytat
niXeee
Milam to samo:P ale doszłam do wprawy. ja sobie lekko powieke naciągam i wzdluz lini rzes ciagiem maluje kreske. czasem wyjdzie mi naprawde cienka a czasem ciut grubsza. nie ma co malowac kreski powoli bo wychodzi nie rowna ( w jednym miejscu cienka , w drugim gruba) i do tego krzywa. i co Ci moge doradzic: cierpliwosc i naprawde trening czyni mistrza. teraz gdy umiem kreske namalowac to praktycznie cieniami sie nie maluje;]


dokłądnie, naciągnąc i wzdłuż lini :) ślicznie wygląda z jasnym beżowym cieniem do powiek matowym lub z delikatnie mieniącym się, taki kontraścik, szczególnie polecam osobom które mają ciemne oczy :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-20 16:15 przez ewelinkka23.

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż oczu

20 gru 2012 - 11:53:29

poogladaj sobie filmiki na yt:) np;




Dziewczyn jest pelno ktore pokazuja jak krok p0o kroku zrobic fajny makijaz;)

Re: makijaż oczu

21 gru 2012 - 17:40:11


polecam Wam eyeliner z miss sporty:) jest niedrogi i ma taki wyjątkowy pędzelek: ani twardy ani miękki bo jest gumowy i wygina się jak chce a do tego można łatwo kontrolować grubość kreski:)dostępny w każdym rossmanie.
A co do malowania to polecam posmarować powiekę podkładem. Wtedy bez trudu można podetrzeć i poprawić kreskę bez konieczności zmywania:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 17:44 przez ankafranka100.

makijaż oczu

23 gru 2012 - 20:37:15

dawajcie najlepiej zdjęcia-))

makijaż oczu

24 gru 2012 - 10:15:14

Polecam sprawdzić różne eyelinery - w płynie, żelu, pisaku :)

Filmy instruktażowe będą tez pomocne, szczególnie youtube - użytkowniczki Katosu, Maxinczka :)

makijaż oczu

25 gru 2012 - 11:26:14

oj namaluj kreskę kredką i potem zrób lekko rozmyty efekt tzn troszkę rozetrzyj patyczkiem do uszu . Nwet jesli kreska wyszla krzywo to po lekkim rozmazaniu nie bedzie tego widac :)

zweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż oczu

27 gru 2012 - 21:02:57

Cytat
tukuu
chciałabym poznać wasze sposoby na makijaż oczu- mi jakoś marnie wychodzi, nie umiem zrobić równych cienkich kresek, zawsze wychodzą jakieś koślawe, dlatego ograniczam się jedynie do tuszu do rzęs. wiem, że "trening czyni mistrza" i probuje malować te nieszczęsne kreski, ale ciagle mi nie wychodzi :/
moze macie jakies swoje sprawdzone sposoby na wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu?

Dla mnie najwazniejsze sa:
1. dobra baza pod makijaz i cienie
2. dobry podklad
3. dobre pedzle


zapraszam na mojego bloga:)
http://martuszkowemakijaze.blogspot.com/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podkłady z apteki