Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

11 minut temu

motywacja na diecie

45 minut temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 11:10:31

Hej, mam pytanie odnośnie podkładu Revlon colorstay. Czy prawdą jest że do cery suchej jest lepszy, lepiej się rozprowadza i dłużej 'wytrzymuje" niż ten do cery tłustej? Moja cera niestety nie należy ani do jednej ani do drugiej grupy, raz jest tłusta w strefie T a innym razem suchutka że leję litry toniku na nią. Stąd moje pytanie. Zależy mi na takim podkładzie, który utrzyma się bez błyszczenia kilka dobrych godzin i będzie mocno kryjący. Dajcie znać jak się orientujecie w temacie :D Dzięki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 11:15 przez Lukaska.

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 11:15:31

Tak,to prawda ;)
Sama mam cerę tłustą i kupuję podkład do cery suchej
zdecydowanie jest lepszy,używam go już od długiego czasu
i jest to mój numer jeden,choć ostatnio 2 razy trafiłam
na podróbkę;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 11:16 przez paparaci.

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 11:17:04

Długo się trzyma na buzi? Chciałabym żeby choć 8 godzin w pracy nie musieć latać do kibelka się poprawiać ;)
Kryje dobrze? Mam popękane naczynka i chciałabym żeby je zakrywał ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 11:17 przez Lukaska.

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 11:20:40

tez mam ten problem , chetnie sie dowiem :)

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 11:22:43

Tego nie wiem, ale mam do cery tłustej chociaż mam raz taką a raz taką ;) Chętnie się dowiem czy to prawda.

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 11:27:43

Cytat
nascuntur
Tego nie wiem, ale mam do cery tłustej chociaż mam raz taką a raz taką ;) Chętnie się dowiem czy to prawda.

A ten do cery tłustej dobrze kryje?? długo wytrzymuje bez świecenia??

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 11:29:56

Ja go mam i jest dla mnie perfekcyjny, super kryje (też mam popękane naczynka i często jakieś niedoskonałości), mam mega suchą skórę i używam właśnie ten do suchej Długo wytrzymuje, nie 'spływa' z twarzy i może nawet minimalnie nawilża :) polecam

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 12:21:35

ciekawa jestem czy te na allegro po 30zł są oryginalne... Normalna cena to około 70zł więc różnica spora...

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 12:24:24

też zastanawiam się nad zakupem, więc ciekawam opinii

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 12:28:21

Ja mam cerę tłustą i dla mnie ten podkład jest za ciężki. Prawda, świetnie kryje, ale mnie i tak buzia za jakiś czas znowu się świeci. Ale ogólnie polecam.

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 12:31:40

Na początku nie używałam go wcale, bo był bardzo leisty i miałam wrażenie, że w ogóle nie kryje.Potem zaczęłam nakładać na niego puder, efekt był świetny i używam go do tej pory.Jeżeli chcecie kupić go taniej to wejdźcie na cityteam.pl są teraz w promocji za 23 zł :D
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 14:43 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 12:36:11

Cytat
Lukaska
ciekawa jestem czy te na allegro po 30zł są oryginalne... Normalna cena to około 70zł więc różnica spora...

Te po 30 zł to totalna podróba , nie kupuj nigdy poniżej 50 zł , raz jedyny natknełam sie na taka podróbkę i po około 1,5 miesiąca zrobi sie z niego woda , ja była jeszcze o tyle do tyłu że po odkrceniu i przechyleniu ( chciałam na rekę odrobine nalać ) chlupną mi cały na spodnie których nie dało sie sprać niczym :\

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 12:38:12

Ja tam nie wiem, bo do cery tłustej nie miałam. Za to używam tego do cery suchej. Wcześniej nakładałam ten podkład na twarz pokrytą dermacolem (bardzo kryjącym podkładem/korektorem) ze względu na moje liczne piegi.
Wszystkie niedoskonałości miałam idealnie zakryte. Efekt na buzi był nawet zadowalający, ale z bliska było widać, że mam makijaż.
Dziś pierwszy raz nałożyłam revlon colorstay na buzię bez niczego pod spód (bo rozjaśniłam piegi i już nie potrzebuję takiego wielkiego krycia). Dopiero teraz (po półtorej roku używania revlona) zobaczyłam jak świetnie wygląda na buzi, kiedy nie mam pod nim korektora. No cudowny efekt. Buzia jest ujednolicona, wygląda naprawdę świetnie.
Właśnie dziś pokochałam ten podkład jeszcze bardziej ;) Poznałam go na nowo :D
Wcześniej zdradziłam go na jakiś czas, bo myślałam, że znajdę coś lepszego, ale problem po prostu tkwił w dermacolu, który kładłam najpierw, a nie w Revlonie colorstay.

U mnie revlon do cery suchej daje idealne wykończenie. Nie nakładam na niego pudru, bo jest idealnie bez ;)

Tylko muszę sobie kupić jaśniejsy odcień, bo ten używałam w wakacje. No i mam zamiar zrezygnować z dermacolu na rzecz samego Revlonu.

Ja podkład kupuję na allegro (najczęściej z przesyłką wynosi mnie 33-34zł) i zawsze jestem zadowolona. Jeszcze nie trafiłam na podróbkę.

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 12:44:41

no to chyba zdecyduję się na ten do suchej... I kupię w normalnej cenie w perfumerii, boję się że trafię na podróbę

Podkład REVLON COLORSTAY

11 lis 2012 - 12:56:25

do cery mieszanej nie jest idealny bo podkład przeznaczony do cery tłustej bardzo wysusza, przynajmniej w moim przypadku a do cery suchej po krótkim czasie zaczyna się świecić, ja za to zachwalam sobie podkład od debory perfect24 jest w podobnej cenie a naprawdę na lepszy nie trafiłam do tej pory.Jeśli chodzi o podróbki colorstay bardzo często się zdarzają,sama trafiłam i lepiej kupić w drogerii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brwi - henna ? pomocy :-(