Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:14:49

Jak dla mnie to pierre rene, okolo 11zl. Najlepszy i wystarcza na kilka miesiecy przy codziennym stosowaniu. Nieraz jak zapomne lub poprostu mi sie nie chce zmyc make up u wieczorem to rano sie budze z idealna i nie rozmazana kreska:)

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:17:46

Cytat
BunnyBox
Jak dla mnie to pierre rene, okolo 11zl. Najlepszy i wystarcza na kilka miesiecy przy codziennym stosowaniu. Nieraz jak zapomne lub poprostu mi sie nie chce zmyc make up u wieczorem to rano sie budze z idealna i nie rozmazana kreska:)

a on jest w plynie czy w zelu?

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:17:47

Cytat
kamila0591
Cytat
Dwudziestolatka
ZDECYDOWANIE -Essence GEL EYELINER Bardzo trwały i starcza na długo.

w zelu jeszcze nie mialam;) jak go sie naklada? Latwiej niz takim w kalamazu czy pedzlu? Ladniejsza kreska wychodzi?

Wiesz, ja nakładam takim już wyschniętym w pisaku jak miałam kiedyś.Bardzo ładna kreska wychodzi.Co naważniejsze- jak rano pomalujesz to utrzymuje się do wieczora :)

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:18:49

W kałamarzu używałam z eveline, lubiłam tę sztywną końcówkę. Teraz jednak używam żelowego z essence. Najważniejsza różnica jest taka, że kreski z linera w płynie wychodzą ostrzejsze, niż malowane żelowym i pędzelkiem. Także, kto co lubi ^^ Mnie odpowiadają obie wersje. A pędzelka używam skośnego też z essence :) A co do idealnych linii, praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka :)

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:18:57

jeżeli kreski Ci nie wychodzą to zanim wyschnie tusz poprawiaj ją patyczkami chigienicznymi mi to pomagało na początku:)pozdarawiam

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:23:44

Cytat
martaa2000
Cytat
BunnyBox
Jak dla mnie to pierre rene, okolo 11zl. Najlepszy i wystarcza na kilka miesiecy przy codziennym stosowaniu. Nieraz jak zapomne lub poprostu mi sie nie chce zmyc make up u wieczorem to rano sie budze z idealna i nie rozmazana kreska:)

a on jest w plynie czy w zelu?
W plynie:)
Cytat
BunnyBox
Cytat
martaa2000
Cytat
BunnyBox
Jak dla mnie to pierre rene, okolo 11zl. Najlepszy i wystarcza na kilka miesiecy przy codziennym stosowaniu. Nieraz jak zapomne lub poprostu mi sie nie chce zmyc make up u wieczorem to rano sie budze z idealna i nie rozmazana kreska:)

a on jest w plynie czy w zelu?
W plynie:)
Nie moge znalezc zdjecia w sieci, ale jest podlozny ze srebna dluga skowka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 00:27 przez BunnyBox.

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:28:01

swietnie, a w jakich drogieriach mozna go dostac?

zweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:35:41

w flamastrze mi wysychaja szybko. ja uzywam czarny w kalamazu miss sporty niecałe 8 zł kosztuje i ja jestem mega zadowolona;) kreski to kwestia wprawy;)

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:39:08

ELF !!!

SUPER KOSMETYK !!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

makijaz na konkurs