Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:06:05

Dziewczyny powiedzcie mi jaki wedlug Was jest najlepszy eyeliner.. Czy sztuka malowania kreski zalezy od dobrego eyelinera czy to poprost trzeba sie tego nauczyc? Juz dlugo maluje kreski ale rzadko wyjdzie mi taka jaka bym chciala.:( Sama mam 3 eyelinery. W pisaku i 2 w kalamarzu.. Jeden ma sztywny i gruby a drugi cienki i gietki pedzelek.. Najlepiej mi wychodzi kreska pisakiem albo tym cienkim pedzelkiem.. Jak to jest Was?

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:07:44

ZDECYDOWANIE -Essence GEL EYELINER Bardzo trwały i starcza na długo.

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:10:24

Cytat
Dwudziestolatka
ZDECYDOWANIE -Essence GEL EYELINER Bardzo trwały i starcza na długo.

w zelu jeszcze nie mialam;) jak go sie naklada? Latwiej niz takim w kalamazu czy pedzlu? Ladniejsza kreska wychodzi?

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:15:34

Ja polecam eyeliner w żelu z catrice, można sobie do niego kupić od razu pędzelek dwustronny :) Niezwykle trwały, intensywnie czarny (są też inne kolory) no i bardzo długo wystarcza.. :)

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:16:48

jak dla mnie najlepszy maybelinne ;)
a lipny miss sporty bo rozmazuje się, pędzelek jest nie wygodny i długo schnie i długo się nie utrzymuje.

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:24:27

Polecam Loreal Khol Mineral (to jest ten sypki) i Maybelline Liner Express :). Może to przez wprawę, ale mi malowanie nimi zajmuje moment.

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:26:52

Ja polecam eyeliner we flamastrze firmy Manhattan. Jest bardzo wydajny, trwały i łatwy w użyciu, dla mnie rewelacja :) Zawsze kupuję w Rossmanie, chyba za 8 zł :P

zweryfikowana
Posty: 751
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:31:17

Ja używam eyelinera z rossmana lovely,kosztuje jakieś 6 czy 7 zł,od 4 lat używam tego samego i jest idealny.wiadomo im więcej robisz kresek tym lepiej CI to wychodzi,ćwiczysz ręke.Ale moim zdaniem najgorsze eyelinery to te w pisaku,szybko się kończą i nie są dość czarne,pamiętam kiedyś miałam ze dwa razy takie w pisaku i były beznajdziejne,musiałam moczyć je wodą żeby było cokolwiek widać.Fajny jest jeszcze w żelu,nakładany pędzelkiem skośnym,też łatwo się nim nakłada,przynajmniej mi.

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:35:00

Cytat
Tosia_19
Ja polecam eyeliner we flamastrze firmy Manhattan. Jest bardzo wydajny, trwały i łatwy w użyciu, dla mnie rewelacja :) Zawsze kupuję w Rossmanie, chyba za 8 zł :P

u mnie w rossmanie go nie, z lovely tez nie, jest tylko chyba z loreala w mazaku, a tak to wszystkie eyelinery w płynie

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:58:18

po pierwsze dobry pedzel, ściety
a potem to juz bierzesz pierwszy lepszy, nawet za 5zł.
Ja mam pędzel np. 660 z Maestro rozm 4 i 6 i ich używam do tego. Jest jeszcze taki zgięty. oN SIE NADAJE TYPOWO DLA TAKICH PŁYNNYCH.

Świetnie nadają się do zwykłgo eleinera z lovely, miss sporty, joko, żelowego elf czy nawet żelowego bobbi brown.

Naprawdę zainwestuj parę zł w pędzel, a pozniej malowanie kreski to juz pestka.

Najlepszy Eyeliner

07 lis 2012 - 23:59:48

Dziekuje za opinie;):*

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:08:34

ja wczoraj zalozylam taki sam watek;p ale chetnie poczytam jakis nowosci.
Dobra kreska , moim zdaniem to glownie technika ja znam dobra i wychodza mi ladnie:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 00:09 przez martaa2000.

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:11:55

wczoraj chyba dziewczyna zalozyla wątek o eyelinerach, poszukaj sobie, wiele dziewczyn polecało tam różne firmy :) może coś Ci się przyda :)

Najlepszy Eyeliner

08 lis 2012 - 00:12:18

Cytat
Dwudziestolatka
ZDECYDOWANIE -Essence GEL EYELINER Bardzo trwały i starcza na długo.

dokładnie, lepszego nie ma ;) Nakłada się go wygodnie i łatwiej niż klasyczne eyelinery w płynie ;) Osobno trzeba dokupić do niego pędzelek z tej samej firmy. Ja go nie posiadam, bo nie przekonuje mnie jego grubość(obawiam się, że nie można zrobić nim cieniutkich kresek), więc nakładam pędzelkiem z eyelinera w płynie i też jest okej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

makijaz na konkurs