Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

który z podany tuszy jest lepszy ?:)
teraz używam : L`Oreal, Mega - Volume Collagene 24H i dodaje zdjęcia jak wyglądają moje rzęsy po nim :) teraz chciałabym prztestować nowy tusz tylko nie wiem który z tych dwóch podanych w tytule jest lepszy jakościowo, bo cena mniej wiecej równa :)



Używałam million lashes i jest świetny! ale drogi.. Polecam eveline volumix fiberlast- rewelacyjny i za jedyne 10zł :)


Niestety nie pomogę, bo nie używałam żadnego z wyżej wymienionych.

szczerze mówiąc nigdy nie próbowałam tuszu z sylikonową sztoczeką i nie wiem jak się będzie sprawdzać:) kolezanka mnie zachęca i w sumie mam bałagan w głowie bo nie wiem który :) a szkoda mi również wydać pieniążki w błoto :)

nie podoba mi sie efekt na twoich rzesach;)

Cytat
maaarikaaa
szczerze mówiąc nigdy nie próbowałam tuszu z sylikonową sztoczeką i nie wiem jak się będzie sprawdzać:) kolezanka mnie zachęca i w sumie mam bałagan w głowie bo nie wiem który :) a szkoda mi również wydać pieniążki w błoto :)
osobiście nigdy nie byłam przekonana do silikonowych szczoteczek, ale ta akurat jest bardzo fajna i naprawdę łatwo się jej używa ;)

Cytat
karolajna899
Używałam million lashes i jest świetny! ale drogi.. Polecam eveline volumix fiberlast- rewelacyjny i za jedyne 10zł :)


ooo tak potwierdzam Jestem w nim zakochana od dawna Nie trzeba płacić nie wiadomo ile żeby mieć dobry produkt

jak dla mnie ten tusz ma beznadziejną szczoteczkę bo jest taka gruba, że od razu maluję nim pół powieki,ale też go aktualnie używam, a ty chyba przesadzasz z jego ilością... z eveline są fajne tusze

nie używam żadnego z tych, ale moim zdaniem masz bardzo nieładnie pomalowane rzęsy, poklejone i zbyt dużo jest na nich tuszu.

Chyba nie zbyt fajny jest ten Twój tusz L`Oreal, Mega - Volume Collagene 24H, strasznie skleja Twoje rzęsy!! Naprawdę niedobrze to wygląda...
A ja używałam sporo tuszy z sylikonową szczoteczką i jestem z nich zadowolona, ładnie rozdzielają rzęsy nie to co w Twoim przypadku...
I powiem Ci, że używałam L`Oreal, Volume Million Lashes i jest baaardzo bardzo fajny, polecam Ci go :)

Dziwnie masz pomalowane rzęsy, nie podoba mi się więc zmien tusz na pewno.

Cytat
karolajna899
Używałam million lashes i jest świetny! ale drogi.. Polecam eveline volumix fiberlast- rewelacyjny i za jedyne 10zł :)

najlepszy tusz :)
Cytat
agaann19
Dziwnie masz pomalowane rzęsy, nie podoba mi się więc zmien tusz na pewno.
Też tak myślę, chyba za bardzo je tuszujesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-04 15:06 przez annosy.

A ja się zastanawiam nad tym tuszem http://www.nokaut.pl/tusze-do-rzes/loreal-tusz-double-extend-serum-black.html kiedyś używałam w takim złotym opakowaniu też podwójny i byłam zadwolona, jestem ciekawa opinii jak ten się sprawuje?

Zgadzam się, masz okropnie pomalowane rzęsy... Ja obecnie używam 2000 calorie z Max Factor z podkręconą szczoteczką i jestem bardzo zadowolona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

puder mi się waży!