Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziękuję bardzo :)
Wiesz może to nie fachowe polecenie, ale spróbuj w czasie malowania najpierw namalowac troche grubsza ta kreskę na dole, potem nałóż cień, a pod koniec jeszcze przed wytuszowaniem rzes, delikatnie przejechać raz jeszcze kredką w tym miescu blisko lini rzes. Wydaje mi się że kredka daje tu duże możliwości, nie kazda sie do tego nadaje, dlatego polecam Rimmela, wytestowałam już troche tych kredek, ale większośc trafiła do kosmetyczki mojej mamy ;). Jęsli nie dostaniesz rimmela a dysponujesz kasą spróbuj również Bonjurs ( nie wiem czy dobrze napisałam ) czyta się burżua :) heheheh po naszemu. Te są również bardzo dobre, ale troszke droższe.

Cytat
londek21
Dziękuję bardzo :)
Wiesz może to nie fachowe polecenie, ale spróbuj w czasie malowania najpierw namalowac troche grubsza ta kreskę na dole, potem nałóż cień, a pod koniec jeszcze przed wytuszowaniem rzes, delikatnie przejechać raz jeszcze kredką w tym miescu blisko lini rzes. Wydaje mi się że kredka daje tu duże możliwości, nie kazda sie do tego nadaje, dlatego polecam Rimmela, wytestowałam już troche tych kredek, ale większośc trafiła do kosmetyczki mojej mamy ;). Jęsli nie dostaniesz rimmela a dysponujesz kasą spróbuj również Bonjurs ( nie wiem czy dobrze napisałam ) czyta się burżua :) heheheh po naszemu. Te są również bardzo dobre, ale troszke droższe.
Tych kredek rimmela jest strasznie duzo... jaka Ty masz zebym nie kupila pierwszej z brzegu? a tych "burzua" tez sporo jest ale cena to juz raczej nie dla mnie ale cos za cos ;) dzieki za rade :*

próbowałam różnych kredek i chyba nie ma takiej, która w 100% się nie rozmazuje :)
ale przed nałożeniem warto użyć jasnego, cielistego cienia [ja używam L'Oreal] jako bazę i na to nałożyć krędkę, ja przez pół dnia takiej kredki poprawiać nie muszę, oczywiście na nią mam nałożony jeszcze cień dla lepszego efektu i długotrwałości :) kredka także L'Oreal

a co do tuszu to nie używam, ale na wszystkich portalach piszą stylistki i dziewczyny, że najlepszy to 2000 Calorie :)

ja mam już końcówkę tej kredki i nie mam nazwy ale spróbuje Ci zaraz znaleźć na necie gdzieśc ze zdjęciem :)

Cytat
pulex
Cytat
londek21
Dziękuję bardzo :)
Wiesz może to nie fachowe polecenie, ale spróbuj w czasie malowania najpierw namalowac troche grubsza ta kreskę na dole, potem nałóż cień, a pod koniec jeszcze przed wytuszowaniem rzes, delikatnie przejechać raz jeszcze kredką w tym miescu blisko lini rzes. Wydaje mi się że kredka daje tu duże możliwości, nie kazda sie do tego nadaje, dlatego polecam Rimmela, wytestowałam już troche tych kredek, ale większośc trafiła do kosmetyczki mojej mamy ;). Jęsli nie dostaniesz rimmela a dysponujesz kasą spróbuj również Bonjurs ( nie wiem czy dobrze napisałam ) czyta się burżua :) heheheh po naszemu. Te są również bardzo dobre, ale troszke droższe.
Tych kredek rimmela jest strasznie duzo... jaka Ty masz zebym nie kupila pierwszej z brzegu? a tych "burzua" tez sporo jest ale cena to juz raczej nie dla mnie ale cos za cos ;) dzieki za rade :*

ja mam już końcówkę tej kredki i nie mam nazwy ale spróbuje Ci zaraz znaleźć na necie gdzieśc ze zdjęciem :)

A ja Ci szczerze polecę tusz Bourjois Coup de Teatre.Na prawdę świetny.Jeśli przed pomalowaniem rzęs potraktujesz je zalotką efekt będzie spektakularny.I jest trwały.

Rimmel, Soft Kohl Kajal Eye Pencil (Kredka do oczu) to ta kredeczka i pamiętaj o kolorze jet black, albo magic black, mysle, że ze zdjęcia coś dojrzysz :)



no i cena 14,99 zł :)

karoina i londekzły/b]
DZIEKI!
Wyprobuje na pewno :******



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-08 21:05 przez pulex.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5528 a to polecam do robienia kresek, nie rozmazuje się , nie łamie :)

masz na mysli kreski na gornej powiece?

kredka tylko i wylacznie moja firmy jordana;] u mnie w szafie tak wogole:)) sama jej używam:)) jest super:))a tusz maxfactor 2000 albo loreal lash architeck, inne nic mi nie pomagaja;// moje rzesy sa dosyc rzadkie;//



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naturalny 'kamuflarz' :)