Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:10:13

Hej szafowiczki!
zainspirowana zdjęciem Czikituli (http://szafa.pl/c11623351-rodzeje-kresek-eyeliner.html) chciałabym Was prosic o porady lub opinię. Uwielbiam kreski na powiekach, jest to mój codzienny makijaż. Niestety, nie mam kompletnie zdolności manualnych, i na obu powiekach wychodzą mi dwie inne kreski :P mój ulubiony styl to pin - up. Poradzcie, czy mozna jakos wyuczyc sie kreski, moze ktos opisalby to w krokach? ogladalam różne tutoriale, i dalej mi nie wychodzi :P

pozdrawiam!

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:14:05

ćwiczenia...nic innego nie doradzę;)

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:14:56

najlepiej kup sobie eyeliner w mazaku;P ma twardą końcówkę i kreski wychodzą ładne

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:15:15

trening czyni mistrza ;)

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:17:10

Miałam taką samą sytuację. Eyeliner w pisaku jest bardzo przyjazny na początek, niestety mało wyrazisty. Dlatego zawsze maczałam pisak w zwykłym i nakładałam na powieki. Bawiłam się tak codziennie przed snem i po tygodniu już lepiej mi szło. Z czasem się nauczyłam. ;)

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:17:35

Próbuj najpierw kredką.
Z drugiej strony mi też nie zawsze wychodzą idealne wtedy poprawiam kredką i nic nie poznać. Ale ja robię delikatne kreseczki tylko u góry i nie obrysowuję całego oka...

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:17:49

Rękę niestety musisz wypracować...
Ja robię kreskę etapami bo tak jest wygodniej. Najprościej zrobić kilka kropek wyznaczających linię i je połączyć.

http://eyeliner.com.pl/prosta-kreska-eyelinerem/

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:18:38

Mam identyczny problem :D
Jedno oko-idealnie, drugie-koszmar ^^

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:19:34

oglądałaś Katosu na YT? Ma świetną metodę, mi po tym kreski nareszcie zaczeły wychodzić tak jak powinny ;)

6:40

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:20:01

Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Ja używam z WIBO lovely, łato się nakłada, nie rozmazuje, jest trwały, tani i wydajny. Jest w pędzelku.

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:26:25

Dzięki za wszystkie rady i linki :) zaczęłam się malowac jak mialam 14 lat, czyli juz niby mam 8-letnie doswiadczenie, ale nie wychodzi mi dalej :P moze to kwestia tego, że nawet nie umiem rysowac, nawet buźki na kartce :P cwicze czesto przed snem, ale dalej nic nei wychodzi :P Puudi, spróbuję Twoją metodą maczania mazaka w butelczynie zwyklego eyelinera :)

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:42:54

Cytat
julianne09
oglądałaś Katosu na YT? Ma świetną metodę, mi po tym kreski nareszcie zaczeły wychodzić tak jak powinny ;)

6:40

super sposób, jutro wypróbuje, bo też mam problemy z równymi kreskami:P

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:54:49

trening czyni mistrza...Kreski to również mój codzienny makijaz, kiedy zaczynalam to tez czesto na jednym oku mi wychodzila zupelnie inna niz na drugim, nieraz zmywalam i robilam od nowa ;)
Teraz mój kreskowy staż trwa już 6 lat i robie je idealnie w kilka sekund. Tak wiec robic, robic, cwiczyc, cwiczyc i sie nie zniechecac. Jak trzeba to zmywac i poprawiac chociazby po pięc razy! :P

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:57:11

rób kreski codziennie, a po stu kreskach, sto pierwsza będzie idealna ;) najlepsza metoda

EYELINER - zgroza każdego poranka

08 wrz 2012 - 23:57:19

Jaki ja mam najlepszy sposób ;)? Mocno zaostrzona kredka, lekkie naciągnięcie powieki i rysowanie kreski od ZEWNĘTRZNEJ strony do wewnątrz. Wychodzą bombowe kreski, równe i kocie (;

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podkład ASTOR AGE VITALITY-opinie