Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maybelline Dream Satin Liquid

04 lip 2009 - 23:07:21

tak jak w temacie ;) jest to jeden z nowości i zastanawiam się nad kupnem.. jednak zasięgne waszej porady.. mam cere tłustą na nosie i brodzie .. I mam wągry a on podobno ma to zakrywać.. jak sie sprawdza ? :)

Maybelline Dream Satin Liquid

04 lip 2009 - 23:09:41

nikt nie używał?

Maybelline Dream Satin Liquid

04 lip 2009 - 23:16:23

używałam i ja akurat nie polecam. Strasznie mi się po nim twarz świeciła i wychodziły mi jakieś paskudztwa.Początkowo niby wszystko zamaskowane, ale potem się rozpływa. Według mnie do tłustej cery się nie nadaje.

Maybelline Dream Satin Liquid

04 lip 2009 - 23:18:04

no właśnie czytałam na innej stronie same negatywne komentarze.. co mi możecie polecić do skóry przetłuszaczjącej się z niedoskonałościami? chodzi mi głownie o ukrycie porów..

Maybelline Dream Satin Liquid

04 lip 2009 - 23:22:33

moze vichy normadeint? ja używam i jest swietny. zakrywa niedoskonalosci. buzia sie nie swieci przez cały dzien. 70zl kosztuje w aptece ale mozna na allegro kupic za ok 40, takze cena tez znosna.

Maybelline Dream Satin Liquid

04 lip 2009 - 23:23:03

wcześniej używałam Pure makeup mabelline, ale już go nie produkują, teraz używam Max Factor - Miracle Touch cena około 56zł, ale dla mnie rewelacyjny. Beztłuszczowy , matujący i dobrze kryje nie tworząc efektu maski. Idealny na lato.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

używałyście tego podkładu???