Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

50 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

20 sty 2014 - 15:18:44

A wiecie może gdzie w Gliwicach warto iść na taki makijaż?

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

20 sty 2014 - 15:21:11

tez sie chetnie dowiem

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

20 sty 2014 - 15:32:56

Cytat
natada21
też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]


Również podzielam zdanie Koleżanek.

Już nawet nie chodzi o wydatek, ale jak nie wyjdzie to nie można usunąć a to twarz to już w ogóle. Chodź widziałam kilka Pań, które miały naprawdę pięknie zrobione.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

20 sty 2014 - 15:59:07

tez bym chciała zrobić makijaż permanentny brwi ale metodą piórkową bo wyglądają bardziej naturalnie , swoje mam paskudne , nierówne , krzywo rosną włoski oj mam dość :(

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

21 sty 2014 - 09:30:55

Ja byłam tu: <moderacja-spam> i przyznam, że jestem zadowolona z efektów, przede wszystkim brwi wyglądają bardzo naturalnie, a ja nie muszę się nimi przejmować robić henny. Zabieg nie jest bezbolesny i warto mieć tego świadomość, ale też nie boli jakoś bardzo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-26 17:22 przez moderator.

OTO EFEKT NIEKTÓRYCH BRWI PERMANENTNYCH;D dla mnie: ohyda!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-06 07:16 przez moderator.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

21 sty 2014 - 10:06:00

pierwsze są wyrysowane kredką i cieniami, to nie jest pernamentny:)

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

23 sty 2014 - 00:45:15

Cytat
magness86
Też z chęcią bym zrobiła taki makijaż brwi.. SZUKAM DOBREGO SPRAWDZONEGO SALONU Z WARSZAWY :)
Może któraś z Was wstawi zdjęcia swoich brwi ? :)

Również szukam jakiegoś dobrego salonu.. ktoś? coś?

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

23 sty 2014 - 01:37:38

w 90% przypadków wygląda to strasznie, sztucznie i jak namalowane markerem ;/
Widziałam w internecie kilka fotek gdzie mi sie podobało, ale tak na prawde nie wiem czy to nie było narysowane za pomoca cieni, albo czy nie były one poprawiane w photoshopie. W realu nie widzialam nikogo kto wygladal by z takimi brwiami dobrze i w miare naturalnie.

Jezeli juz miała bym coś takiego robić to poszla bym do najlepszego salonu, ktory ma najlepsze opinie- nawet chociazbym miala jechac do innego miasta i wydac kupe kasy. To jest twarz, a brwi to ważny element i jak ktoś je zepsuje to jest straszna tragedia :/
Btw jak sie ma juz taki makijaz to swoje brwi prawdziwe trzeba golić? bo np nie wyobrazam sobie takich brazowych brwi pernamentnych, a na nich wyrastajacych blond wloskow, bo ciemnych to tam tak nie widac na takim tle.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

23 sty 2014 - 07:06:52

Cytat
anessa
Cytat
natada21
też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]
to zobacz to zdjecie i powiedz jeszcze raz - to glupota??? http://www.google.pl/imgres?sa=X&espv=210&es_sm=93&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=SvBLzAssVvtd6M%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.perfectlinestudio.pl%2Fgaleria.htm&docid=Pzc6tdR5TR2d5M&imgurl=http%3A%2F%2Fwww.perfectlinestudio.pl%2Fgaleria%2Fmakijaz-permanentny-brwi-i-kreski.jpg&w=900&h=450&ei=T2vgUo6uJ42BhAfd8oHACw&zoom=1&ved=0CHkQhBwwBQ&iact=rc&dur=323&page=1&start=0&ndsp=12
i to ma być łądne?przeciesz widać od razu narysowane,sztuczne ,ze tatuaż ,lepiej sobie może zroibic henne ,i zmieniac jak tylko chce kształt ,po drugie mło9da dziewczyna zrobi sobie takie cos ,a wiadomo ,ze z czasem skóa się starzeje powieki opadają itd. ,kształt twarzy się zmienia ,z wiekiem ,i co jak będą miały 60 lat?np?skóra zwiotczeje ,w okolicach brwi opadnie ,i wtedy to już w ogole będzie wyglądało tragicznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-23 07:08 przez perelecka.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

03 cze 2018 - 13:37:27

Tylko dobrze wykonany makijaż permanentny brwi może poprawić mankamenty urody i poprawić nasz wygląd. Nie jest on na całe życie i robiąc go w młodym wieku nie mamy się co martwic jak będzie wyglądał jak będziemy mieć 60 lat bo już dawno go nie będzie (no chyba, że ktoś nam zrobi tatuaż). Dlatego, żeby makijaż dobrze wyglądał należy go co 1-1,5 roku dopigmentować – poprawić, dodać koloru, ponieważ pigment utlenia się a skóra złuszcza, do tego zachodzą w naszym ciele różnego rodzaju procesy, które powodują blednięcie koloru. Jeśli uważacie, że makijaż permanentny brwi może być tylko przerysowany to sprawdźcie galerię zabiegów jakie robimy w NEWLOOK's i same oceńcie jak są zrealizowane

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 wrz 2018 - 19:56:36

Jestem świeżo po zrobieniu makijażu permanentnego w salonie kosmetycznym NEWLOOK's w Warszawie. Muszę przyznać, że długo wahałam się by go sobie zrobić. Głownie bałam się bólu. Teraz już wiem, że ból a raczej dyskomfort związany z wykonywania takiego makijażu jest na prawdę minimalny. Dodatkowo w salonie otrzymałam znieczulenie. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona :)

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

22 lut 2020 - 09:25:34

Sren z vloga mam na twarzy makijaż permanentny brwi i ust serce Na vlogu się ruszam to możecie obczaić jakie to genialne rozwiązanie nawet wlosy nie kleją się do ust jak przy użyciu błyszczyka!
Nie wyobrażam sobie wrócić do paprania się kredkami i hennami.... i oglądania tego widoku po zmyciu makijażu jak nie miałam ani brwi ani ust.
Na blogu opisałam historie jak wyglądał przebieg zabiegów, przygotowania jak i pielęgnacja po:

https://leyraa.blogspot.com/2019/02/makijaz-permanentny-ust.html

https://leyraa.blogspot.com/2018/06/makijaz-permanentny-brwi-metoda-piorkowa.html



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rudowloas z blada cera ,Jaki makijaz