Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:36:49

CzerwonaKoronka
Szkoda, że się nie wyświetla zdjęcie bo chętnie bym zobaczyła jak masz. Te które uważają, że to głupota nie mają pojęcia, że można mieć jasne brwi, mieć nierówno i jakie to jest uciążliwe na codzień malować je czy nakładać hennę tym bardziej, że nie zawsze wyjdzie prosto czy równo. Poza tym kredka się rozmazuje, nie wspomnę o upałach.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

01 sie 2012 - 10:04:11

no wlasnie nie wszystkie z nas maja piekne brwi i dlatego musza sie wspomagac takim czyms jak permanentny

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 22:54:49

Jedna moja psiapsiółka poleca mi Strefę Urody (http://www.twojastrefaurody.pl) na zrobienie makijażu permanentnego w Warszawie. Faktycznie - ona wygląda z nim świetnie, ale jeden przykład to trochę dla mnie za mało. Czy któraś z Was dziewczyny ma może jakieś doświadczenia z tym gabinetem kosmetycznym?

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:01:00

Do mnie do sklepu przychodzą stałe klientki i mają zrobiony permanentny makijaż . Powiem Ci szczerze , że wyglądają okropnie .. jedna ma nierówno zriobione brwi i w dodatku nie równo jej blakną więc chyba nie muszę opisywać jak okropnie wygląda .. druga może ma równo i dosyć fajnie te kreski zrobione ale wypłowiałe ma i tragiocznie wygląda a kobika lubi się mocno pomalować więc .. domyśl się . Generalnie zawsze jak jakaś kobitka przychodzi i widzę taki makijaż to jeszcze żadna nie miała ładnie a tam gdzie pracuje pełno ludzi się przewija na codzień .. mojej kierowniczki mama ma zrobione brwi . Teraz chodzi na usuwanie bo nie może na nie patrzeć .

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:01:49

ja slyszalam ze to jest dobre dla dziewczyn ktore na co dzien maluja sie delikatnie... bo te ktore maluja sie mocno to nie uzyskaja takiego efektu jaki by chcialy... bo ten makijaz jest delikatny podkreska tylko nasza naturalnosc

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:16:50

ja polecam permanentne brwi każdej kobiecie która tak jak ja jeszcze do niedawna musiała raz w tygodniu robić henne i poprawiać codziennie brwi kredką.... to była masakra a brwi i tak nie były takie jakie bym chciała....opadnięte, krzywe mimo wszelkich starań, od lipca mam zrobione permanentne brwi i jestemm nimi zachwycona, mam podniesiony łuk i zrobiony kształt taki jaki chciałam, teraz rano wstaje i nic nie musze poprawiać :-) uważam że koretkta jest konieczna bo za pierwszym razem nie do końca pigment się wchłonie równomiernie a wszystkie niedociągłości i ewentualnie poprawę kształtu bądz grubości można właśnie poprawić na korekcie

dodam że kreski górne na powiece też sobie zrobiłam a teraz zastanawiam się jeszcze nad ustami ale tak delikatnie tylko uwydatnić ich kształt....

niestety mam tylko zdjęcie kilka godzin po zabiegu

jeśłi ktoś jest z Warszawy to polecam moją Anie która wykonywała mi ten zabieg, namiary do niej mogę podać na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 23:18 przez milamonia123.

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:19:23

ja mialam jakies 2lata temu i sie trzyma. Warto zorbic,ale wybierz kosmetyczke, ktora zrobi taki kszalt jaki lubisz, bo potem juz nic z tym nie zorbisz.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:21:50

Dziewczyny, moze ktoras z was wyslac fotke jak ma zrobione takie brwi?

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:22:02

JA mam ale metoda piórkowa zdecydowanie ja polecam, bo plama moim zdaniem wyglada ordynarnie i pasuje tylko brunetkom!!!

swojego zdjecia nie mam ale wyglada to tak


Ja jestem przezadowolona, rano calkiem inaczej sie wyglada :) poza tym mozna nadac inny wrecz idealny kształt swoim brwiom prze co zamaskowac np asymetrie. Super sprawa.


Drugie zdjecie metoda plamy





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 23:33 przez funpic.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:23:23

Cytat
funpic
JA mam ale metoda piórkowa zdecydowanie ja polecam, bo plama moim zdaniem wyglada ordynarnie i pasuje tylko brunetkom!!!

dodaj zdjecie, jestem cekawa jak to wyglada:)

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:24:57

Jak już to KLIENTKA ;]
No a wracając do tematu to jeśli autorka czuję taką potrzebę i uważa,że będzie to wygodniejsze to niech sobie robi..to jej twarz..a może akurat ona będzie miała ładnie zrobione.

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:30:51

???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 23:47 przez milamonia123.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:34:53

Też z chęcią bym zrobiła taki makijaż brwi.. SZUKAM DOBREGO SPRAWDZONEGO SALONU Z WARSZAWY :)
Może któraś z Was wstawi zdjęcia swoich brwi ? :)

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:41:19

Autorko, czegoś tu nie rozumiem, w swoim profilu masz zdjęcia po makijażu permanentnym brwi, Wnioskuję, że jesteś po zabiegu więc dlaczego sie pytasz "jak to jest" skoro znasz to z autopsji?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

13 lis 2012 - 23:51:10

Cytat
Beatka833
Autorko, czegoś tu nie rozumiem, w swoim profilu masz zdjęcia po makijażu permanentnym brwi, Wnioskuję, że jesteś po zabiegu więc dlaczego sie pytasz "jak to jest" skoro znasz to z autopsji?

a widziałaś datę założenia wątku? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobry tusz pogrubiający?