Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

14 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:33:44

Hej kochane mam zamiar zrobic sobie brwi makijazem permanentnym ale obawiam sie jak to jest np po roku co ile trzeba go odnawiac? i czy nie robi sie zielony jak kto kiedys stare tatuaze? i ktora maetoda jest lepsza kreskowa (poiorkowa) czy cale wypelnienie?

Jesli ktoras z was robila to prosze o zdjecia ;) pochwalcie sie swoimi...

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:39:54

Ja idę za tydzien do salonu Tiffany w Bydgoszczy i zrobią mi tam metodą piórkową. Makijaż ma się utrzymać od 2 do 5 lat. Trochę się boję bo to jednak długo i musi być perfekcyjnie zrobiony. Robia tylko raz, bez odnawiania czy poprawiania po jakimś czasie. Też chętnie się dowiem innych opini

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:48:09

no wlasnie czytalam duzo o tym zabiegu i wlasnie po 2 tyg powinni poprawke zrobic bo pigment razem z strupkiem schodzi i moze byc nie doskonale polozony a ile za brwi masz zaplacic?

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 2/5

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:51:38

i po co to?

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:55:01

Zależy w jakim salonie, w jednym mi powiedzieli, że trzeba poprawiać a w tym do którego się wybieram powiedzieli, że nie będzie takiej potrzeby. Koszt to 500 zł ale myślę, że warto bo to jednak na lata.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-30 13:14 przez onemilion.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:55:29

Cytat
michaska600
i po co to?

też sie zastanawiam. widziałam juz tak spaprane rzeczy, że ja bym nie poszła. moja nauczycielka miała zrobione usta niby w najlepszym salonie i zamiast rózowej kreski naokoło miała fioletowe i cały czas musiała smarowac jakims badziewiem.
a to jest jednak twarz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-30 12:55 przez kiciek1985.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:00:52

też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:05:02

tez bym sie strasznie bała. widziałam kilka dziewczyn i strasznie mi sie to nie podobało. nic nie widac na twarzy tylko brwi sie rzucają w oczy, masakra.

jak juz zrobicie to dajcie fotki, bo az ciekawa jestem czy u kazdego wyglada tak samo

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:06:07

Cytat
natada21
też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]

ja mam niestety jasne brwi a włosy ciemne. Robię hennę co tydzień ale bardzo szybko mi schodzi i muszę poprawiać kredką a kredka się rozmazuje. Poza tym to też zajmuje sporo czasu, mam już dosyć męczenia się z henną i kredkami.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:06:19

ja mam kolezanke ktora ma salon i widzialam jak robi klijentka to cudowne wychodzily dlatego chciala bym sobie sama zrobic a mam dosc robienia juz henny

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:11:45

Cytat
onemilion
Cytat
natada21
też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]

ja mam niestety jasne brwi a włosy ciemne. Robię hennę co tydzień ale bardzo szybko mi schodzi i muszę poprawiać kredką a kredka się rozmazuje. Poza tym to też zajmuje sporo czasu, mam już dosyć męczenia się z henną i kredkami.

Jakiej henny używasz, że schodzi Ci tak szybko? Ja też mam bardzo jasne brwi, ale od paru miesięcy robię hennę brązową RefectoCil i trzyma mi się około miesiąc, po tym czasie jest tylko troszkę jaśniejsza, więc ją odświeżam:)

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:15:15

ja mam zrobione tak (przepraszam za poze ale na tym zdjeciu najlepiej widac brwi)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:16:05

Cytat
natada21
też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]
Dla innych może to i głupota. Ale jeśli ktoś nie ma np brwi albo ma ale strasznie brzydko rosną i musi je wyrywać i malować kredką ... Więc taki zabieg to jedyny ratunek dla poprawienia samopoczucia i wyglądu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-30 13:19 przez kotek6.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:29:54

duzo kobiet robi brwi np zeby pokreslic swoja twarz ogladlam ostatnio wywiad wlasnie na ten temat i wypowiadala sie kosmetyczka wlasnie ze gdy robimy brwi to robimy nasz wyraz twarzy takiego kociego pazuru dodajemy jej

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:34:40

hmm.. nie wiem. Ja brwi podkreślam tuszem do rzęs ;) trzyma się cały dzień bez zarzutu i wygląda bardzo naturalnie :) no ale mam sama z siebie ciemne brwi i ciemne włosy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobry tusz pogrubiający?