Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

tabernakula sklep

23 minut temu

zakupy internetowe

48 minut temu

Budowa domu

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:33:44

Hej kochane mam zamiar zrobic sobie brwi makijazem permanentnym ale obawiam sie jak to jest np po roku co ile trzeba go odnawiac? i czy nie robi sie zielony jak kto kiedys stare tatuaze? i ktora maetoda jest lepsza kreskowa (poiorkowa) czy cale wypelnienie?

Jesli ktoras z was robila to prosze o zdjecia ;) pochwalcie sie swoimi...

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:39:54

Ja idę za tydzien do salonu Tiffany w Bydgoszczy i zrobią mi tam metodą piórkową. Makijaż ma się utrzymać od 2 do 5 lat. Trochę się boję bo to jednak długo i musi być perfekcyjnie zrobiony. Robia tylko raz, bez odnawiania czy poprawiania po jakimś czasie. Też chętnie się dowiem innych opini

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:48:09

no wlasnie czytalam duzo o tym zabiegu i wlasnie po 2 tyg powinni poprawke zrobic bo pigment razem z strupkiem schodzi i moze byc nie doskonale polozony a ile za brwi masz zaplacic?

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 2/5

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:51:38

i po co to?

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:55:01

Zależy w jakim salonie, w jednym mi powiedzieli, że trzeba poprawiać a w tym do którego się wybieram powiedzieli, że nie będzie takiej potrzeby. Koszt to 500 zł ale myślę, że warto bo to jednak na lata.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-30 13:14 przez onemilion.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 12:55:29

Cytat
michaska600
i po co to?

też sie zastanawiam. widziałam juz tak spaprane rzeczy, że ja bym nie poszła. moja nauczycielka miała zrobione usta niby w najlepszym salonie i zamiast rózowej kreski naokoło miała fioletowe i cały czas musiała smarowac jakims badziewiem.
a to jest jednak twarz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-30 12:55 przez kiciek1985.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:00:52

też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:05:02

tez bym sie strasznie bała. widziałam kilka dziewczyn i strasznie mi sie to nie podobało. nic nie widac na twarzy tylko brwi sie rzucają w oczy, masakra.

jak juz zrobicie to dajcie fotki, bo az ciekawa jestem czy u kazdego wyglada tak samo

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:06:07

Cytat
natada21
też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]

ja mam niestety jasne brwi a włosy ciemne. Robię hennę co tydzień ale bardzo szybko mi schodzi i muszę poprawiać kredką a kredka się rozmazuje. Poza tym to też zajmuje sporo czasu, mam już dosyć męczenia się z henną i kredkami.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:06:19

ja mam kolezanke ktora ma salon i widzialam jak robi klijentka to cudowne wychodzily dlatego chciala bym sobie sama zrobic a mam dosc robienia juz henny

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:11:45

Cytat
onemilion
Cytat
natada21
też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]

ja mam niestety jasne brwi a włosy ciemne. Robię hennę co tydzień ale bardzo szybko mi schodzi i muszę poprawiać kredką a kredka się rozmazuje. Poza tym to też zajmuje sporo czasu, mam już dosyć męczenia się z henną i kredkami.

Jakiej henny używasz, że schodzi Ci tak szybko? Ja też mam bardzo jasne brwi, ale od paru miesięcy robię hennę brązową RefectoCil i trzyma mi się około miesiąc, po tym czasie jest tylko troszkę jaśniejsza, więc ją odświeżam:)

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:15:15

ja mam zrobione tak (przepraszam za poze ale na tym zdjeciu najlepiej widac brwi)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:16:05

Cytat
natada21
też uważam, że to głupota... lepiej (i taniej!) robić sobie hennę, nawet co tydzień, niż wydać parę stów na niepewną robotę... bałabym się o swoje brwi ;]
Dla innych może to i głupota. Ale jeśli ktoś nie ma np brwi albo ma ale strasznie brzydko rosną i musi je wyrywać i malować kredką ... Więc taki zabieg to jedyny ratunek dla poprawienia samopoczucia i wyglądu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-30 13:19 przez kotek6.

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:29:54

duzo kobiet robi brwi np zeby pokreslic swoja twarz ogladlam ostatnio wywiad wlasnie na ten temat i wypowiadala sie kosmetyczka wlasnie ze gdy robimy brwi to robimy nasz wyraz twarzy takiego kociego pazuru dodajemy jej

makijaz permanentny brwi? pokaz swoj

30 lip 2012 - 13:34:40

hmm.. nie wiem. Ja brwi podkreślam tuszem do rzęs ;) trzyma się cały dzień bez zarzutu i wygląda bardzo naturalnie :) no ale mam sama z siebie ciemne brwi i ciemne włosy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobry tusz pogrubiający?