Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

REVLON - podkład idealny ? pomocy

26 cze 2012 - 23:01:37

Cześć dziewczyny Mam takie pytanie czy któraś z was używa podkładu Revlon Color stay True beige do cery suchej ? Bo mam mały problemik zamówiłam ten podkład na allegro i tak sie zastanawiam czy bedzie dobrze krył itp. powiem tak chodze na solarium jestem opalona i czy ten kolor jest mocno ciemny mogłaby mi któraś z was pokazać jak wygląda na twarzy ewentualnie na ręce ? Bardzo bym prosiła pozdrawiam :)

REVLON - podkład idealny ? pomocy

26 cze 2012 - 23:06:03

jak dla mnie to on wcale nie kryje zbyt dobrze,a łatwo można przedobrzyć i uzyskać efekt maski. Znam lepsze co do krycia :)

zweryfikowana
Posty: 139
Ostrzeżenia: 1/5

REVLON - podkład idealny ? pomocy

26 cze 2012 - 23:08:36

ja wlasnie mam zamiar kupic estee lauder double wear ale ta cena 165zł .. ale podobno jest świetny , zastanawiam sie nad kolorami : 37 tawn , 05 , 3N1 nr (10) moze ktos ma lub miał? :)

REVLON - podkład idealny ? pomocy

26 cze 2012 - 23:08:44

bardziej chciałam sie dowiedzieć coś na temat tego konretnego koloru ale możesz podać przykłady chętnie poczytam bo juz długą drogę przebyłam w poszukiwaniu podkładu idealnego i jak narazie nic, dlatego po przeczytaniu wielu rencenzji skusiłam sie na revlona ; p
też sie nad nim zastanawiałam :P ale stwierdziłam że na pierwszy strzał pójdzie tańsza inwestycja :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 23:14 przez dominika_niedzwiedz.

REVLON - podkład idealny ? pomocy

26 cze 2012 - 23:46:52

ja polecam Gosh X-ceptional wear, przy 2 warstwach świetnie kryje, długo się utrzymuje i jakoś bardziej mi pasuje niż Revlon :)

REVLON - podkład idealny ? pomocy

21 wrz 2012 - 20:46:34

hej. chcialam napisac pare slow na temat revlonu color stay... z poczatku bylam nim zachwycona, swietne krycie, ale co z tego... zapycha. nigdy nie mialam problemu z tradzikiem, a tu masz... mnostwo pryszczy i nie moge sie ich pozbyc. dlatego ostrzegam przed codziennym stosowaniem tego podkladu- jest poprostu zbyt ciezki. odstawilam go, bo musze wyleczyc tradzik... moja cera wyglada strasznie!! zostawie sobie go na jakies wieksze wyjscia, a na codzien wole nalozyc cos "lekkiego". denerwowaly mnie poprawki w ciagu dnia, kiedy podklad sie scieral, dlatego zdecydowalam sie na revlon, ale teraz zaluje, bo doprowadzilam swoja cere do strasznego stanu...

REVLON - podkład idealny ? pomocy

21 wrz 2012 - 20:50:39

revlon photo redy - niezastąpiony!

REVLON - podkład idealny ? pomocy

21 wrz 2012 - 20:51:21

Mogłaś najpierw pójść do drogerii i zobaczyć odcienie ja tak zrobiłam przed zakupem własnie REvlona :)
A potem zamówiłam na allegro bo są dużo tańsze niż po sklepach :)
Ja mam kolor 250 fresh beige jestem zadowolona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oczy głęboko osadzone - makijaż