Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłuzanie rzęs

07 lip 2012 - 19:45:29

przedłużanie rzęs u wykwalifikowanej kosmetyczki na pewno ich nie niszczy. Nie jest też prawdą,że takich rzęs nie można moczyć, jeśli kosmetyczka mówi takie rzeczy to znaczy że pracuje na tanim kleju który jest słaby.O przedłużane rzęsy trzeba dbać! Oko trzeba myć codziennie(tylko po samym zabiegu nie moczymy od 24 do 48h aby klej wysechł do końca) najlepiej specjalnym mydłem antybakteryjnym bo tam zbierają się brudy, roztocza, kurz i pot z całego dnia.Tłuszcz rozpuszcza klej dlatego ważne jest aby pozbywać się go z oka.Oczywiście myjemy je delikatnie i nie wycieramy ręcznikiem bo mogą się zaczepić no a wtedy polowa z nich wyrwana bankowo:)Sklejają się to prawda ale tak samo dzieje się z naszymi rzęsami,jak wyschną wyglądają normalnie.(moment kiedy rzęsy są wilgotne jest najlepszy na delikatne szczotkowanie)Nie smarujemy się kremami pod oczy na noc aby rzęsy nie miały kontaktu z niczym tłustym.Regularnie je szczotkujemy,odstawiamy wszystkie mleczka do demakijażu,zastępujemy je płynem micelarnym.Do tego trzeba uważać jak się śpi bo można je sobie po odgniatać:)Kosmetyczka powinna wyjaśnić to wszystko jeszcze przed zabiegiem.Dodatkowo powinna powiedzieć jak się do zabiegu przygotować,oko musi być dokładnie odtłuszczone aby klej dobrze złapał!Przy samym zabiegu kosmetyczka powinna doradzić nam długość, grubość i stopień podkręcenia rzęs w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać.Wyjaśni też ,że nie może doczepić sztucznych rzęs do wszystkich które mamy obecnie bo np niektóre są jeszcze za krótkie i jeśli doczepimy sztuczną do nich to za 2 tyg będziemy mieć kilka super długich brzydko wyglądających.Na koniec, dobra kosmetyczka przy zakładaniu zwraca uwagę pod jakim kontem rosną nasze rzęsy i zgodnie z nim przykleja sztuczne(jeśli tego nie zrobi to później mamy rzęsy po wywijane od czapy zupełnie)Ja uzupełniam swoje co około 3 tyg.Wypadają tak samo jak wypadały moje naturalne.Fakt ,że po pierwszym założeniu wypadały i odpadały szybciej ponieważ trzeba się przyzwyczaić do tych wszystkich zasad.Teraz jest już super.Jak na razie jestem bardzo zadowolona i nie widzę aby rzęsy,które odrastają były zniszczone.Mam nadzieję ,że jeśli kiedy postanowię je zdjąć nie będę nie mile zaskoczona.Jeśli któraś z dziewczyn chcę mogę polecić super kosmetyczkę w Łodzi.

przedłuzanie rzęs

24 lip 2012 - 23:26:17

malwiis, nie wiem po jakim czasie są te rzęsy, ale moim skoromnym zdaniem są po prostu źle zrobione.Poniżej rzęski tydzień po założeniu.Jak widać też nieuczesane :)


przedłuzanie rzęs

03 paź 2012 - 12:29:56

czesc dziewczyny, jestem tu nowa i mam pytanie do was bo widze ze się interesujecie tym tematem, strasznie chciała by zrobić sobie rzęsy ale nie wiem ktora firma lepsza i czy cena tez ma znaczenie? mam do wyboru secret lashes i nouveau lashes i jeśli mam być szczera to nie wiem która wybrać bo na forach zachwalają obydwie firmy...

przedłuzanie rzęs

03 paź 2012 - 12:33:28

czytam Wasze posty Dziewczyny i chyba jednak się skuszę :) :)

przedłuzanie rzęs

29 paź 2012 - 12:40:10

jak juz pislam na innym watku zrobilam sobie secret lashes i po tygodniu mi odpadly w znacznej ilosci;( wiec jak uzbieram pieniadze moze zrobie sobie teraz nouveau lashes bo podobno jakosciowo sa swietne? miala ktoras z was robione?

przedłuzanie rzęs

17 cze 2020 - 10:05:17

Co prawda odświeżam ale przecież temat aktualny...
Do rzeczy:
czym różni się przedłużanie rzęs u kosmetyczki od kupienia ich online
https://darmarsklep.pl/sztuczne-rzesy-na-pasku/ardell-studio-effect-sztuczne-rzesy-na-pasku-233

i własnoręcznym "zaaplikowaniu"?

Może ktoś na szybko wypisać plusy i minusy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mogę na codzień ?